Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: GŁUPOTA???  (Przeczytany 1653 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mangushia

  • Gość
GŁUPOTA???
« : 2002-09-04, 18:38 »
Witajcie!
z pewnych aukcjach znalazłam taką aukcję o kocie perskim który... ehh... :oops:  sami zobaczcie...(ja niczego nie zmieniałam tylko kopiuje z tej strony) 'TANIO KOT PERSKI DOSTARCZE NA TRASIE LODZ - KOSZALIN W KOMPLECIE Z KOCUREM KUWETA I TROCHE ZARCIA ALE UWAGA KOT SRA GDZIE POPADNIE I LEJE TAM GDZIE MU SIE PODOBA SPI NA STOLE I JEST ZLOSLIWYM HAMEM NO ALE TANIO GO ODDAM'
czy to jest normalne? czekam na wypowiedzi... pen facet co chciał tego kota sprzedać chciał za niego 50zł... sami powiedzcie co o nim myślicie... ja niczego nie sugeruje tylko chciałabym zobaczyć co na ten temat myślicie :wink:
Zapisane

myszka

  • Gość
GŁUPOTA???
« Odpowiedź #1 : 2002-09-04, 18:45 »
Po tak zachęcającej reklamie biorę tego kićka!  :lol:

pewnie jakiś kretyn pisał, takich pełno w internecie, albo w ogóle ta cała sprawa to jeden wielki głupi dowcip. :grr:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
GŁUPOTA???
« Odpowiedź #2 : 2002-09-04, 20:26 »
Taaaaa, Mycha, na animalu spotkałam się z ogłoszeniem - "oddam młodszą siostrę za darmo, niekoniecznie w dobre ręce..." itd w tym tonie.
Niestety, w necie jesteśmy dla większości anonimowi i niektórzy robią sobie głupie kawały.


Ale wzięłabym do siębie tą starszą siostrę - potrzebuję niewolnika do prac remontowych  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

GŁUPOTA???
« Odpowiedz #2 : 2002-09-04, 20:26 »

LimLim

  • Gość
GŁUPOTA???
« Odpowiedź #3 : 2002-09-04, 20:49 »
Nikt poważny komu  by zależało na sprzedaniu kota nie wystawiłby mu takiej antyreklamy. Głupi kawał :grr:
Zapisane

mangushia

  • Gość
GŁUPOTA???
« Odpowiedź #4 : 2002-09-04, 21:14 »
Zgadzam się z Wami!
na tych samych aukcjach widziałam ze ktoś matkę sprzeda... - głupota...
cieszę sie ze zgadzacie sie ze mna :wink: :lol: :lol:
Zapisane

G.N.

  • Gość
GŁUPOTA???
« Odpowiedź #5 : 2002-09-05, 09:53 »
Kiedyś trafiłem na ogłoszenie treści: " Tanio sprzedam głupią i wredną siostrę, przy zakupie 2 sparszywiały i leniwy pies gratis"
No cóż jedni mają poczucie humoru lepsze inni gorsze...
Zapisane

AniaS

  • Gość
GŁUPOTA???
« Odpowiedź #6 : 2002-09-05, 14:13 »
Niektorzy sie bardzo nudza i w ten sposob wykorzystuja nadmiar glupich pomyslow...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 24 zapytaniami.