Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Co zrobić jeśli koń jest chudy??  (Przeczytany 22413 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Madziara

  • Gość
Odp: Co zrobić jeśli koń jest chudy??
« Odpowiedź #30 : 2005-11-14, 21:41 »
lida66  ale mi się wydaje, że Tatę to sama wmieszałaś  :P
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Co zrobić jeśli koń jest chudy??
« Odpowiedź #31 : 2005-11-15, 08:19 »
nie dośc że sama wmieszałaś tatę to jeszcze pytanie

Cytuj
Co zrobić żeby nabrał trochę "ciałka"??Czy to wogóle jest możliwe?? A może on mam poprostu taka budowe??Prosze doradźcie

jest szukaniem porad i wskazuje na brak wiedzy w pewnej dziedzinie - bo po co pytać jeśli się wie ;)

więc nie bardzo rozumiem po co się burzysz że ktoś na coś zwrócił uwagę, na mylenie pewnych rzeczy, po co się tak miotasz itd ja się bynajmniej nie kłócę a za rady się dziękuje tak przy okazji  :lol22:

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Co zrobić jeśli koń jest chudy??
« Odpowiedź #32 : 2005-11-15, 17:53 »
lida66 ale mi się wydaje, że Tatę to sama wmieszała¶ :P
biedny tatus... on jest niczego nieświadomy..ze tu np. sie o nim takie rozmowy prowadzi... :D
po 1.to ze ktos jest na forum to nieznaczy ze musi szukac jakichs porad...
....aha
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Forum Zwierzaki

Odp: Co zrobić jeśli koń jest chudy??
« Odpowiedz #32 : 2005-11-15, 17:53 »

Princessa

  • Gość
Odp: Co zrobić jeśli koń jest chudy??
« Odpowiedź #33 : 2005-11-15, 19:34 »
tak dokladnie przeczytalam te posty i sama tatusia wmieszalas ;) a skoro zadalas pytanie nam to chyba porady szukalas?? bo jak to inaczej nazwac....a skoro jestesmy na forum to zdaje mi sie ze porad szukamy, bo nikt z nas nie jest w stanie wszystkiego wiedziec :P
Zapisane

lida66

  • Gość
Odp: Co zrobić jeśli koń jest chudy??
« Odpowiedź #34 : 2005-11-16, 11:59 »
nie do¶c że sama wmieszała¶ tatę to jeszcze pytanie

jest szukaniem porad i wskazuje na brak wiedzy w pewnej dziedzinie - bo po co pytać je¶li się wie ;)

więc nie bardzo rozumiem po co się burzysz że kto¶ na co¶ zwrócił uwagę, na mylenie pewnych rzeczy, po co się tak miotasz itd ja się bynajmniej nie kłócę a za rady się dziękuje tak przy okazji :lol22:
jak byście  zauważyły to ja sie o nic nie pytam wiec nie mam za co dziekowac przecie to nie moj wątek ... :lol: chyba jednak nie przeczytałyście dokladnie i co z tego ze napisałam cos tam o moim tacie ...nie znaczy ze trzeba to rozgrzebywać..
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Co zrobić jeśli koń jest chudy??
« Odpowiedź #35 : 2005-11-16, 19:50 »
o juz teraz widze...K-cian tym razem to ty sie pomylilas..cytowalas te pytanie od Kuasiuni a nie od Lidy66...chyba powinnysmy jej przyznac racje.
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Co zrobić jeśli koń jest chudy??
« Odpowiedź #36 : 2005-11-17, 07:57 »
rzeczywiście tu pomyłka bo to nie lida66 zapytała o karmienie....ale te słowa już są jej

wydaje mi sie że powinien jeść więcej siana i trawy itp.mój tata mówił że np. jak qnik je same sianko trawe itp. to jest gruby a jeśli qnik je sam owies itp. to jest chudy...wiec powinien dostawać i to i to w odpowiednich ilościach...bu$ka:*

i uważam że nie do końca nie miałyśmy racji bo od siana itd dostaje jedynie brzucha i do odpasienie konia nie jest konieczne zwiększanie siana itd bo od nich konie nie przytyją, od owsa zaś nie ma pękatego brzucha ale nabiera tkanki tłuszczowej... a to o tkankę tłuszczową chodzi a nie o to by koń był brzuchaty! wiele koni ma baaardzo ograniczone siano i stoi na trocinach, w życiu na trawę nie wychodziło a wyglądają doskonale ale nie są brzuchate, chociażby konie sportowe są tego przykładem...

lida66

  • Gość
Odp: Co zrobić jeśli koń jest chudy??
« Odpowiedź #37 : 2005-11-18, 18:06 »
dzia princessa...:wink: a po za tym to jush nie piszcie nic na mój temat...oki?? a ja tate napewno źle zrozumiałam...
Zapisane

Fischerka

  • Gość
Odp: Co zrobić jeśli koń jest chudy??
« Odpowiedź #38 : 2006-07-19, 15:37 »
Ja karmie mojego konisia otrebami,lucerna,granulatem dla koni rek.,witaminki,Mzeta,owies,czasami muesli do tego siemie lniane,smakolyki,merchewki,jablka itepe. do tego codziennie chodzi na trawiuaste padoki i mimo tego caly czas byl chudziutki..Kolezanka poradzila mi zebym wmieszala mu w pasze buraki pastewne i sieczke ze slomy owsianej(rady babci:P) i pomoglo. Konik nabral werwy i coraz ladniej wyglada,nie jest rozdety tylko znikaja mu zebra:D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co zrobić jeśli koń jest chudy??
« Odpowiedz #38 : 2006-07-19, 15:37 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.122 sekund z 26 zapytaniami.