Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: woda w kolanie  (Przeczytany 8745 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anieszka

  • Gość
woda w kolanie
« : 2004-06-23, 18:54 »
koń na którym jeźdzę ma wode w kolanie :( tak to jest jak się nie może przez półtora tygodnia byc u konia i właściciel ma sie nim porządnie zająć :( może ktoś się już spotkał z takim przypadkiem?? w jakim czasie zejdzie mu to?? narazie dostał zastrzyki i mam taką maść żeby mu w tą nogę wsmarowywać a jak pytam weta kiedy mu to zejdzie to mówi - oby jak najszybciej :/

nie wiem jak można było temu człowiekowi konia sprzedać - ale dla kasy zrobi sie wszystko bo nieprzygotowany kon pojechał na zawody :( co z tego że na treningach ładnie chodzi skoro w swoim życiu skakał chyba tylko 5 razy parkur - ale gadać do kogos że ten koń jest nieprzygotowany to nikt nie słucha :( ach i tylko konia żal....
Zapisane

Kamelia

  • Gość
woda w kolanie
« Odpowiedź #1 : 2004-06-24, 10:57 »
ja nie wiem co to takiego wogóle o czymś takim nie słyszałam
Zapisane

Arachnofobia

  • Gość
woda w kolanie
« Odpowiedź #2 : 2004-06-24, 11:43 »
Ludzie czesto ają wode w kolanie i szczerze mówiąc to jest tak że do końca zycia nie mogą uprawiać sportu wyczynowo i wogóle się przmęczać:/ Nie wiem jak jest z końmi...
Zapisane

Forum Zwierzaki

woda w kolanie
« Odpowiedz #2 : 2004-06-24, 11:43 »

anieszka

  • Gość
woda w kolanie
« Odpowiedź #3 : 2004-06-24, 12:17 »
dzisiaj czeka mnie kolejna wizyta weta zobaczymy co powie ale mu już zeszło trochę choć nie całkiem - jutro mam go podobno wziąść na stępa na lonże ja go chyba jednak nie zamierzam ruszać najpierw chce usłyszeć co wet powie
Zapisane

Kamelia

  • Gość
woda w kolanie
« Odpowiedź #4 : 2004-06-28, 10:01 »
i jak tam wyjaśniło się coś ??
Zapisane

anieszka

  • Gość
woda w kolanie
« Odpowiedź #5 : 2004-06-28, 10:37 »
był wet i podobno mozna go już brać na stępa na lonże - opuchlizna prawie zeszła choć koń trochę kuleje... pokłóciłam się z jego właścicielem bo wziął konia w sobotę na 7 godzin terenu - podobno tylko stępem jeździli ale ja w to nie wierzę :/ takich ludzi to tylko zabić...
Zapisane

Kamelia

  • Gość
woda w kolanie
« Odpowiedź #6 : 2004-06-29, 12:56 »
ja tez chce  :evill:
Zapisane

pinka92

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 80
  • Kto dosiadł konia,ten dosiadł wiatr...
Chore kolano!!HELP!!
« Odpowiedź #7 : 2005-11-28, 23:20 »
Witajcie!! Mam taką mała proźbe może ktos z was ma tak samo jak ja albo zajmuje sie medycyna i mi pomoże!
A wiec zaczełam jezdziec na koniacvh w wieku 6lat i mialam napoczątku problemy z kręgoslupem ale tera zgdy zaczeły sie ostre treningi(od zeszlego roku) i zawoy zaczęło cos chrupac mi w kolanie,gdy robie przysiad tak jak by "strzyka mi" nie wiem co to jest i za kazdym razem to przeskakuje to po ok.5 przysiadach zaczyna bolec kolano!!Ratujcie czy macie to samo??Moja mama mowi ze nic mi nie jest a ja wiem ze napewno cos z tym kolanem sie dzieje.Ratujcie!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane
Dziękuje że jesteś......gdyby nie ty nie czuła bym wiatru we włosach.....dziekuje ze istniejesz.....galopujacy po polach koniku

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: woda w kolanie
« Odpowiedź #8 : 2005-11-29, 15:10 »
pinka92 ...załozyłaś o tym temat..nie potrzeba tego tu wklejać... :lol:

co do tej wody w kolanie..TO NIGDY nie słyszałam......ale fakt ludzie z taką dolegliwością mają przerąbane(i nie wiem czy komuś to przechodzi..czy sie objawowo leczy)
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Forum Zwierzaki

Odp: woda w kolanie
« Odpowiedz #8 : 2005-11-29, 15:10 »

Zorba

  • Gość
Odp: woda w kolanie
« Odpowiedź #9 : 2005-11-29, 16:18 »
moja przyjaciolka miala problem z rzepką zwichniecie i naciagniecie czeggos tam od koski do uda noga przez 2 tyg w gipsie,niedawno sie to odnowilo i tez noga w gipsie,a teraz czeka ja operacja ktora bedzie kosztowac ok 4 tyś. miala wode w kolanie to jj zamrozili i wode oddesali,po tej operacji ma sie to wiecej nie powtrozyć.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.229 sekund z 26 zapytaniami.