Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: LOLUŚ W SCHRONIE.. JUŻ POZOSTANIE? PIĘKNY PIES!  (Przeczytany 747 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kiniaczeq

  • Gość
Loluś ma dopiero 3-4 lata a wygląda na to....że nie chce mu się już żyć, zrezygnowany, świadomy, że nie ma żadnych szans na adopcje CZEKA NA SWÓJ KONIEC, który się nieuchronnie zbliża......Ponadto Loluś miał swego brata- przyjaciela, który pewnego dnia zniknął wraz z grupą innych psów, kompletnie się wtedy załamał.....Lolek jest terroryzowany przez nawet mniejsze psy z boksu, nie potrafi się kłócić ani walczyć o pokarm, woli ustąpić, odejść
Przeraźliwie smutne oczka Lolusia zdają się mówić : "nikt mnie nie chce i pewno nie zechce, to nic że jestem cichy, spokojny i grzeczny...Ludzie boją się takich jak ja ras określanych
"rasą morderców".

Dlaczego nikt nie chce mnie nawet poznać, przekonać się jaki jestem naprawdę? Nikogo nie obchodzi to, że przez 12 miesięcy nawet ani razu nie zaszczekałem i nie wiem, do czego służą zęby...Ludzie już dawni zaszufladkowali takich jak ja...Mały kundelek obok, co dokazywał od rana do wieczora poszedł już dawno do domu, ale wiem, wiem on był taki malutki i piękny...a spanielek po sąsiedzku co obszczekiwał zazdrośnie wszystkie psy dookoła też ma już dom, ale nikt nie zarzucił mu agresji, mówili tylko, że jest taki rozkoszny, jak na innych szczeka. Ale ja...nie mówię nic, nie szczekam, nie skacze na kraty, nie narzucam się, tylko tak rok nieśmiało marzę....a właściwie to już przestałam....bo wszyscy odwiedzający schronisko, omijają mnie szerokim łukiem. Tak bardzo chciałbym móc kogoś pokochać, ale....zdaję sobie sprawę że już zapewne nie zdążę....i chciałbym tylko by te ostatnie chwile nie bolały.....a te opowieści o śmierci w męczarniach były nieprawdziwe".

Jeśli jesteś zainteresowany pieskiem pisz do mnie na mój email kiniaaaaaaaaaa@tlen.pl lub dzwoń pod numer 506425069 albo napisz na gg 7055719
[/b]
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 22 zapytaniami.