Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Reks przeganiany przez ludzi, szuka domu  (Przeczytany 685 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gwiazdka27

  • *
  • Wiadomości: 0
Przedstawiamy błąkającego się kilka dni po wsi Mętków mieszańca owczarka niemieckiego, który miał być odstrzelony przez koło łowieckie – tak sołtys wsi Mętków oraz Urząd Gminy Babice otaczają opieką bezdomne psy ze swojego terenu. Rzekomo pies błąkając się po otoczonej lasami wsi stanowił zagrożenie dla mieszkańców oraz ptactwa domowego. Dzięki państwu z Mętkowa, którzy zaoferowali mu dom tymczasowy oraz dzięki interwencji pani prezes naszej fundacji – pies żyje i od 10 października jest bezpieczny w domu tymczasowym.
Tak pisze o Reksie wolontariuszka, która podjechała do domu tymczasowego aby zrobić mu zdjęcia do ogłoszeń:
"Proszę mi wierzyć,gdyby ktoś zlikwidował tego psa, popełniłby zbrodnię. Owszem, swoją posturą budzi respekt, ale to najmilszy ONek (ON – Owczarek Niemiecki) jakiego miałam zaszczyt poznać. Bardzo chce być głaskany, ciągle podstawia swój grzbiecik, żeby go miziać. Podaje łapę na zawołanie. Nas widział pierwszy raz, a nie chciał od nas odstąpić. Jak przemawiał, to się nie da opisać. Trzeba zobaczyć. Kto mógł twierdzić, że on postrach sieje na wsi, kury łapie? Koty i kury mogą spokojnie obok niego przechodzić. Tymczasowi opiekunowie wołają go Reks i nawet reaguje na to imię. Ja mam wrażenie, że ktoś po prostu się go pozbył. Bez problemu wsiadł do samochodu, czyli jazda jest mu znana."
Kontakt: 510-921-063

http://proanimals.org/zwierze/287/reks/






Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 22 zapytaniami.