Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Czarna Perełka  (Przeczytany 403 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kagome19

  • *
  • Wiadomości: 13
Czarna Perełka
« : 2010-08-06, 11:42 »
Cytat: plina;15118680
Leżę na słońcu w łóżku. Obok mnie Człowiek, obok Człowieka pies. Człowiek coś mówi. Słowa Człowieka są muzyką.
Jestem szczęśliwa.

Świat jest radością.

Nie zawsze tak było.

Wcześniej był hałas, tłok. Moi pobratymcy wyli, tęsknili. Ja też tęskniłam, ale po cichu. Spacer, pieszczoty, zabawa, sen, samotność. Przeglądam wspomnienia. Ani śladu Człowieka i jego muzyki. Wolę nie wracać TAM myślami. Chcę zostać w raju.

Nagle z zadumy wyrywają mnie słowa:

- Perełko, nie jesteś moja… Znajdę ci dom…

Nie jestem Twoja? To kogo jestem?...



Perełka z dniem 21 grudnia 2009 roku trafiła do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tczewie. Jej właściciel umarł bądź trafił do więzienia. Aż do teraz jej mieszkaniem było schronisko. Typową, pospolitą, pięcioletnią sunię wyłoniłam z klatki i dałam szansę – dom tymczasowy. Teraz żyje z koleżanką  w Malborku.
Perła jest wysterylizowanym, małym, spokojnym psem. Jej ulubionym miejscem jest to obok pani, najlepiej na kolanach.
Szuka domu, w którym mogłaby pełnić zawód grzejniczka
Ładnie chodzi na smyczy. Pracuje z nią nad komendami, bardzo pojętna z niej panienka! W domu nie siusia, trzeba po prostu nie zapominać o regularnym wyprowadzaniu.
Suczka jest bezkonfliktowa w stosunku do zwierząt. Całym sercem poleca ją również dla starszych osób.
Perełcia jest po prostu Perełcią. Skrzacie uszy, czarna sierść, nóżki jak zapałki, pięć lat miłości i kilka kilogramów przywiązania  :kocham:


- Perełko, nie jesteś moja… Znajdę ci dom.
„Obiecujesz?” – pytam wzrokiem. Długo oczekuję odpowiedzi.
Ta nie nadchodzi.
Rozumiem. Teraz rozumiem.
Raj jest rajem na chwilę.
Później będzie samotność.


Bardzo chciałaby obiecać Perełce dom. Jednak nie jest pewna, czy go znajdzie. Pod koniec wakacji będzie zmuszona oddać suńkę do schroniska. Do tego czasu jej dom może stanowić raj dla Perły.

Filmiki z niunią:
http://www.youtube.com/watch?v=vqaxtIowaxc
http://www.youtube.com/watch?v=PqL68EIP0T8

Jeśli ktoś jest zainteresowany adopcją skarbeńka, niech dzwoni pod nr tel:
512-257-616
W domu zawsze ktoś jest, można umówić się na spotkanie, wyjść na spacer, dowiedzieć się więcej.
Email: czan11@wp.pl











Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 24 zapytaniami.