Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kot - żarłok  (Przeczytany 5216 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Kot - żarłok
« : 2004-12-18, 16:36 »
Czy wasze koty tez jedzą znacznie więcej jak zaczyna sie robić na dworzu zimno? Wiem że to normalne o tej porze roku. Od tygodnia moja Kocia domaga sie jedzenia w godzine po posiłku i często budzi mnie w nocy (jak niemowlak ;) Ja sobie z tym radzę podając jej częściej mniejsze porcje, bo i tak jest dosyc gruba, albo kupuję karmę light, ale moja kotka je ją niechętnie. Jak sobie radzicie ??
Zapisane
BC + koci podrostek

Raven

  • Gość
Kot - żarłok
« Odpowiedź #1 : 2004-12-18, 19:25 »
Moja więcej je z nudów... Nie może wychodzić na długie spacery, więc cały dzień siedzi w domu i spi albo je  ;)
Każde zwierzę je zimą więcej. Utrzymanie ciała we właściwej temperaturze wymaga większej energii, której poziom trzeba uzupełniać.
Zapisane

.:dominika:.

  • Gość
Kot - żarłok
« Odpowiedź #2 : 2004-12-19, 11:27 »
mój kot zawsze czy to zima czy lato.. ma ochote na duze i częste posiłki.. :P tylko jak ktoś idzie w kierunku kuchni.. on juz tam jest.. ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kot - żarłok
« Odpowiedz #2 : 2004-12-19, 11:27 »

Mariejo

  • Gość
Kot - żarłok
« Odpowiedź #3 : 2004-12-19, 11:50 »
Moj dachowy Tiger  ma ogromny apetyt i niestety bardzo sie roztyl, niestety z kotami zwlaszcza przybledami nalezy uwazac. Nadwaga nikomu nie sluzy.
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Kot - żarłok
« Odpowiedź #4 : 2004-12-19, 12:03 »
Moja Koćka od kilku dni jak ją wyłącznie przestawiłam na RC to siedzi prawie cały czas przy misce żeby dostać wiecej karmy  :lol: już nawet wołowinka jej nie smakuje ;)
Zapisane
BC + koci podrostek

Eli

  • Gość
Kot - żarłok
« Odpowiedź #5 : 2004-12-19, 12:51 »
Hehehe mam ten sam problem :lol:
Olimp wstaje o 7, domaga się jedzonka, potem o 8 to samo, a potem jak już wstane to jak tylko ide w kierunku kuchni on już siedzi koło miski i miałczy.. taki straszny żarłok sie z niego zrobił! Boje się że utyje..
Zapisane

Emilka

  • Gość
Kot - żarłok
« Odpowiedź #6 : 2004-12-19, 13:05 »
u mnie bez zmian, z reszta koty nie odczuwaja tego czy sie robi zimno czy cieplo, bo w mieszkaniu grzeja nam kaloryfery ;) a koty nie wychodza na dwor.
Zapisane

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Kot - żarłok
« Odpowiedź #7 : 2004-12-19, 13:06 »
moje koty jedzą prawie cały czas...niezależnie od pory roku:)
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Kot - żarłok
« Odpowiedź #8 : 2004-12-19, 16:59 »
Cytuj
z reszta koty nie odczuwaja tego czy sie robi zimno czy cieplo, bo w mieszkaniu grzeja nam kaloryfery  a koty nie wychodza na dwor.

Mi sie wydaje że jednak w jakis sposób odczuwają, mimo stałej temparetury w domu, bo naprawdę jak tylko jest na dworzu chłodniej to moja kotka nie tylko je jak smok, ale też pakuje się do łóżka. Poza tym ona troche wychodzi "wywietrzyć się" na balkon zawsze po sniadanku i jak jest zimno to nawet nie czeka pod drzwiami :)
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

Kot - żarłok
« Odpowiedz #8 : 2004-12-19, 16:59 »

halina

  • Gość
Kot - żarłok
« Odpowiedź #9 : 2004-12-19, 18:52 »
Cytat: .:dominika:.
mój kot zawsze czy to zima czy lato.. ma ochote na duze i częste posiłki.. :P tylko jak ktoś idzie w kierunku kuchni.. on juz tam jest.. ;)


skąd ja to znam.... :roll:  :lol:  :lol:
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Kot - żarłok
« Odpowiedź #10 : 2004-12-19, 20:46 »
Może twoja kocia jest w ciązy lub ma urojoną ciąze ;) ale mój kot przec cały rok je i tak za dużo :D:DD tyle co on je przez ten rok mógłbym wykarmić 3 koty na dworzu ;)
Zapisane

Sal

  • Gość
Kot - żarłok
« Odpowiedź #11 : 2004-12-20, 09:41 »
Powiedziałabym tak, jak Emilka. Nie wychodza, w domu jest cieplutko, chyba nawet nie wiedza, że za oknem jest zimniej. Apetyty niezmienne.  ;)
Zapisane

Raven

  • Gość
Kot - żarłok
« Odpowiedź #12 : 2004-12-20, 13:03 »
Cytat: M0j0_J0j00
Może twoja kocia jest w ciązy lub ma urojoną ciąze ;)

Nie sądzę żeby była to ciąża, nawet ta urojona  :P
Każdy kotek to piecuch i uwielbia ciemne, ciepłe zakamarki. Lubią też jeść, zwłaszcza zimą gdy potrzebna im energia do ogrzania ciałka  ;)
Moja Mysz całe dnie śpi pod swoim kocykiem na pluszowym psie, robiąc sobie przerwy na posiłek... :)
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Kot - żarłok
« Odpowiedź #13 : 2004-12-21, 14:52 »
Dokładnie to samo ma moja Koćka, leży i śpi wtulona w kaloryfer :)
Zapisane
BC + koci podrostek

myszka

  • Gość
Kot - żarłok
« Odpowiedź #14 : 2004-12-21, 17:53 »
CIąża urojona u kotek zdarza się tak rzadko, że naprawdę musiałoby coś się stać ze zdrowiem poważnego... :P
A koty jedzą, bo czują zimę. Normalka. Wy tak nie macie? Ja w chłodne dni czuję potrzebę napychania się czekoladą od rana bez przerwy (ale zwalczam, a przynajmniej się staram :mrgreen: )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kot - żarłok
« Odpowiedz #14 : 2004-12-21, 17:53 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Kot - żarłok
« Odpowiedź #15 : 2004-12-22, 00:21 »
Ja tez zwalczam - bez skutku  :lol:  Zwalczanie zarlocznosci Grubych Zadow idzie mi o niebo lepiej  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszka

  • Gość
Kot - żarłok
« Odpowiedź #16 : 2004-12-22, 07:03 »
Bo nie ty wtedy nie jesz :lol: Dobra, idę po tę wielką Milkę, którą usiłowałam ukryć w szafie przed swoimi zapędami  :essen:  :tort:  :banan:  :hyh:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Kot - żarłok
« Odpowiedź #17 : 2004-12-22, 12:41 »
Nie ma co zwalczać i ukrywać, my jesteśmy wychodzące to nam wolno :lol:
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Kot - żarłok
« Odpowiedź #18 : 2004-12-22, 20:35 »
A ja lubię czekoladki z likierem i jak taka zjem to Koćka strasznie wącha moje usta - alkoholiczka jedna ;)  :lol:
Zapisane
BC + koci podrostek

Mufa

  • Gość
Odp: Kot - żarłok
« Odpowiedź #19 : 2006-10-06, 20:04 »
Ja mam kota zaprzyjaźnionego, którego "odziedziczyłam" wraz z zakupem domku na wsi. Kiedyś był chudziutki. Teraz po 3 miesiącach wygląda jak Denwer. Przychodzi rano i cały dzień je i śpi, a jak mąż mu złapał mysz to patrzył na nią jak na kosmitę. To dziwne, bo to jest wsiowy kot. Nie wiem co robić, bo on ma już problemy z podrapaniem się. Zero aktywności. Wstaje tylko wtedy jak widzi, że podchodzę do lodówki. Ile te koty potrafią jeść ?
Zapisane

kareena

  • Gość
Odp: Kot - żarłok
« Odpowiedź #20 : 2006-10-09, 11:44 »
Tzn dostalas go jak byl chudziutki?  Jak piszesz ze caly dzień je to sie nie dziw... Ale zeby aż tak utył po 3 miechach, to moim zdaniem dziwne.. może jest chory? Proponuję wizytę u weta,

A co do myszy - jeden z moich kotow łapie a drugi nawet nie wie co to jest :lol: takze tym sie nie przejmuj (a swoja droga - zeby człowiek łapał kotu myszy? :D )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kot - żarłok
« Odpowiedz #20 : 2006-10-09, 11:44 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 27 zapytaniami.