Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: kicia gaduła  (Przeczytany 1920 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Quessiri

  • Gość
kicia gaduła
« : 2007-02-19, 15:04 »
mam mały problem z moją półroczną kicią, ona cały czas miauczy, chodzi za mną dosłownie wszędzie i gada, dosłownie chwilkę zajmę się czymś innym i kicia zaczepia mnie a jak nie reaguje to niszczy kwiatki, ale najgorsze jest to że zaczęła miauczeć około 5 rano codziennnie, to napewno nie ruja bo dostała niedawno zastrzyk, ale noce staja sie uciażliwe, kicia wskakuje na poduszke łaskocze wąsami, miauczy do ucha, jak udaje że śpię to kicia robi najgłosniejsze rzeczy w domu: porusza skrzypiącymi drzwiami od łazienki, drapie w szafy, przynosi sobie najgłośniesze zabawki, takie którymi normalnie sie nie bawi i robi z nimi łomot pod łóżkiem, to że nie chodzi jej o jedzonko to wiem na pewno, cieszę się że jest taka przyjacielska i kochana, jeszcze nigdy nie zdarzyło jej się wyciągnąć pazurków kiedy się ze mną bawi, ale może wiecie co zrobić żeby nie miauczała w nocy, czy ona z tego wyrośnie?
Zapisane

sylwik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 278
Odp: kicia gaduła
« Odpowiedź #1 : 2007-02-19, 17:38 »
Możliwe,że kicia chce zwrocic Twoja uwagę.Poswięć jej więcej czasu, albo przygarnij jeszcze jednego kotka do towarzystwa.

Zapisane
"O nim można powiedzieć-obłąkany.
Istnieje różnica między umysłami chorymi, a głębokimi"

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: kicia gaduła
« Odpowiedź #2 : 2007-02-19, 19:50 »
wiesz, z kotami tak jak z ludźmi: jeden cały czas gada a inny to klasyczny milczek :) ja tez mam wygadaną kotkę, co to gada jak najęta czym wszystkich zadziwia <a ma 10 lat...> z czasem idzie sie przyzwyczaić :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odp: kicia gaduła
« Odpowiedz #2 : 2007-02-19, 19:50 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: kicia gaduła
« Odpowiedź #3 : 2007-02-19, 19:57 »
Zamiast dawać zastrzyki przeciw rui, wysterylizuj.
Jak długo masz tego kotka? Jak długo tak się zachowuje?
W ciągu dnia baw się z nią jak najwięcej, wtedy będzie zmęczona i w nocy pójdzie spać.
Druga kicia to też dobry pomysł.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Quessiri

  • Gość
Odp: kicia gaduła
« Odpowiedź #4 : 2007-02-20, 16:58 »
ona będzie mieć sterylke w maju, bo wet powiedzial, że kicia jeszcze za malutka na takie zabiegi, staram sie ja meczyc w ciagu dnia ale jak juz zasnie to nie ma szans jej obudzic :P
Zapisane

popek

  • Gość
Odp: kicia gaduła
« Odpowiedź #5 : 2007-03-01, 20:29 »
moze nie na temat powiem, ale jak przecztałem posty przypomniał mi sie moj rudy kotek, którego już niestety nie ma :(
On był wiekkim miłośnikiem trzepania jęzora :(
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: kicia gaduła
« Odpowiedź #6 : 2007-03-02, 09:50 »
pol roku ma? to jakiegos dziwnego weta masz - pol roku to jak najbardziej odpowiedni wiek na sterylke... jest marzec - bodajze 19 czy cos w tych okolicach  jest ogolnopolski dzien sterylizacji - skorzystaj... bedzie taniej.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

kate8828

  • Gość
Odp: kicia gaduła
« Odpowiedź #7 : 2007-03-03, 22:55 »
http://img524.imageshack.us/my.php?image=img2906kr2.jpg  Kicia gaduła :lol:

A tak serio to jest b. dobry wiek na sterylke
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: kicia gaduła
« Odpowiedź #8 : 2007-03-09, 13:10 »
a propo sterylki.
moja kićka miała 2 tygodnie temu sterylkę i jest problem. Mianowicie kićka dalej zawodzi jak podczas rui. Czy możliwe jest że dalej przez jakiś będzie miała rujkę ale potem to zaniknie? (bo o ile wiem, ogiery po kastracji dalej trza trzymać z dala od klaczek przez jakiś czas bo mają jeszcze wystarczającą ilość hormonów aby mieć ochotę na bzyk bzyk XD)
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: kicia gaduła
« Odpowiedz #8 : 2007-03-09, 13:10 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: kicia gaduła
« Odpowiedź #9 : 2007-03-09, 18:30 »
rujki miec nie bedzie - jednak w tej chwili poziom hormonow jeszcze nie spadl - mozliwe ze byla tuz przed ruja i wciaz ma "chcice" - poziom hormonow spadnie i wszystko sie uspokoi. No chyba ze wet spartaczyl sprawe i wycial tylko macice (tez znam takie sytuacje) - w takim przypadku bedzie bezplodna jednak co jakis czas bedzie miala imitacje rui. Co do ogierow - u samcow wyglada to nieco inaczej, bo u wielu gatunkow (nie wiem jak u koni - ale mozliwe ze tez) przez jakis czas po kastracji utrzymuje sie jeszcze zdolnosc do zaplodnienia - pod postacia plemnikow w nasieniowodzie. Tyle ze jest to cecha nawet nie gtatunkowa, a osobnicza.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Pańcia Loli

  • Gość
Odp: kicia gaduła
« Odpowiedź #10 : 2007-05-31, 13:49 »
Moja Lolka też jest gadającą kociczką umie mówić mniamuuuu...a jak się pokaże miseczkę z jej jedzonkiem to mniamu jest na potęgę...co do nocnych gadań to na szczęście nie robi tego ale świetnie zastępuje budzik!Jak po budziku się nie ruszam to kotek robi pobudkę wącholami...mruczeniem nochalem...i niestety nie ma wtedy spania Pańcia musi wstać i pomiziać kotka...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 25 zapytaniami.