Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: dziwne znikanie kotów  (Przeczytany 7586 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

troll

  • Gość
dziwne znikanie kotów
« : 2007-04-21, 19:49 »
 :help: Zacznę od tego że mieszkam na jakimś zadupiu na którym zawsze było pełno kotów.  Ostatnio koty zaczęły znikać w szczególności te bezdomne ale nie tylko ,wśród zaginionych kotów znalazła się też moja kotka ponieważ, niedaleko jest schronisko zaczęłam poszukiwania na własną rękę. od dwóch tygodni chodzę po osiedlu , dzielnicach ,schronisku i jego okolicach oraz wypytuję wszystkich ludzi czy jej nie widzieli oraz czy nie widzieli innych kotów
( załatwiłam nawet fotki większości kotów )ale na marne idą wszystkie moje poszukiwania. Ludzi patrzą na mnie już jak na jakąś wariatkę. a ja chcę tylko znaleźć swojego i inne koty. pomóżcie co mam zrobić jak dorwę tego który jest za to odpowiedzialny to naprawdę nie ręczę za siebie! :dostal:
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #1 : 2007-04-22, 14:49 »
Co Twój kot robił poza domem?
Zapisane

troll

  • Gość
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #2 : 2007-04-22, 17:56 »
Co Twój kot robił poza domem?
mieszkam w domku jedno rodzinnym kotka mogła wychodzić kiedy chciała ale nigdy nie wychodziła dalej niż na ogrodzenie lub chodnik przed bramą poza tym była wysterylizowana z osiedla zniknęło 9 kotów na szczęście mój drugi kot został.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedz #2 : 2007-04-22, 17:56 »

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #3 : 2007-04-22, 21:12 »
Sataniści.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Motoduf

  • *
  • Wiadomości: 300
  • Jedzenie jest ludzkie, obżarstwo - Boskie
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #4 : 2007-04-23, 11:53 »
http://pl.wikipedia.org/wiki/Satanizm

Polecam przeczytanie tegoż artykułu, przed pisaniem takich rzeczy.
Zapisane
Zjedz bobra, uratuj drzewo!

troll

  • Gość
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #5 : 2007-04-23, 18:00 »
nie rozumiem co satanizm ma do tej sprawy ale nie ważne ktoś naprawdę ostro tu przegina zaginęły jeszcze 3 koty nie wiem może zainstalować przed domem kamerę? jutro na szczęście w szkole mam jutro wolne więc będę siedzieć przed domem i czatować tym razem to musi coś dać!
p.s koty nie mogły przecież rozpłynąć się w powietrzu!
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #6 : 2007-04-23, 19:13 »
mozliwe ze ktos je wylapuje, zeby zabic i sciagnac skore - jest masa mozliwosci.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #7 : 2007-04-23, 19:28 »
Albo mogą to byc zwykli sadysci. Mieszkasz w duzym miescie a tam jest takowych niemalo. Moj brat mieszka we Wroclawiu i codziennie widzi koty przybite za lapy do drzew, z wybitymi oczami, niektore nawet jeszcze zywe. Cos potwornego...
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #8 : 2007-04-23, 20:01 »
Polecam przeczytanie tegoż artykułu, przed pisaniem takich rzeczy.

Pf. Mało to kotów na czarną msze poszło?
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Forum Zwierzaki

Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedz #8 : 2007-04-23, 20:01 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #9 : 2007-04-23, 20:07 »

Wiesz... niedaleko mojego osiedla była restauracja w której podawali psy, więc...

W tym kraju wszystko możliwe =_='
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Motoduf

  • *
  • Wiadomości: 300
  • Jedzenie jest ludzkie, obżarstwo - Boskie
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #10 : 2007-04-23, 21:12 »
Ale sataniści? Ludzie ^^ Satanistami są ludzie, którzy czczą szatana, i wierzą w niego, i oni raczej nie skłądają ofiar z kotów i dziewic. Takie praktyki zostały w dużej mierze wymyslone, by uatrakcyjnić amerykańskie horrory. Jeśli już to nie sataniści, a debile, którzy się za satanistów uważają.
Pf. Mało to kotów na czarną msze poszło?
No raczej niewiele. Poczytaj to, co Ci podesłałem.
Albo mogą to byc zwykli sadysci. Mieszkasz w duzym miescie a tam jest takowych niemalo. Moj brat mieszka we Wroclawiu i codziennie widzi koty przybite za lapy do drzew, z wybitymi oczami, niektore nawet jeszcze zywe. Cos potwornego...
Mam paru znajomych we Wrocławiu i raczej nigdy o czymś takim nie słyszałem. Nie przesadzasz trochę?
Zapisane
Zjedz bobra, uratuj drzewo!

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #11 : 2007-04-24, 07:37 »
To chyba nigdy nie byli w parkach :/
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

troll

  • Gość
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #12 : 2007-04-24, 08:43 »
Wiem jedno znajdę wszystkie koty bo to sobie obiecałam a ja łatwo nie rezygnuje. dzisiaj z samego rana jak wyszłam z psami ok. 6,00 widziałam  gościa z klatką który chował z plecami może ze 3 albo 4 kocie smycz noto się zapytałam poco mu ta klatka a on na to że mu kot zginą potem zobaczyłam smycz też się pytam poco mu tyle smycz a on w długą  :bolt:  i do samochodu jak uciekał to normalnie myślałam czy by psa nie spuścić na dziada . no właśnie taki stary gościu a ewidentnie coś kombinuje.  :shock:  wyjdę jeszcze w nocy i jutro rano na pewno na coś wpadnę :/
Zapisane

Motoduf

  • *
  • Wiadomości: 300
  • Jedzenie jest ludzkie, obżarstwo - Boskie
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #13 : 2007-04-24, 18:23 »
Napewno byli, i to napewno nie raz. Nie wiem zresztą dokładnie, ale coś mi się nie wydaje by koty poprzybijane do drzew były widokiem, który się widzi codziennie. Niezależnie od miasta.
Zapisane
Zjedz bobra, uratuj drzewo!

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #14 : 2007-04-24, 19:05 »
Cytuj
Ale sataniści? Ludzie ^^ Satanistami są ludzie, którzy czczą szatana, i wierzą w niego, i oni raczej nie skłądają ofiar z kotów i dziewic. Takie praktyki zostały w dużej mierze wymyslone, by uatrakcyjnić amerykańskie horrory. Jeśli już to nie sataniści, a debile, którzy się za satanistów uważają.

pudlo motoduf - wiesz co oznacza okreslenie satan? bynajmniej nie jest to imie "uosobienia zla" - satan oznacza "przeciwnik" - aniol, ktory zostal nazwany updlym ze wzgledu na to, ze okazal wolna wole - czyli sprzeciwil sie woli boga (a doslownie - mial wlasne zdanie) w zwiazku z tym, ze satan znaczy doslownie przeciwnik - nazywano satanistami wszystkich , ktorzy w jakikolwiek sposob poddawali w watpliwosc racje "woli boskiej".

To co teraz jest nazywane satanizmem - jest tylko i wylacznie odlamem durnych gowniarzy, ktorzy nie maja co robic. A takim pseudo-atanistom wszystko moze do lba strzelic - a takich dewiantow jest cala masa.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedz #14 : 2007-04-24, 19:05 »

Motoduf

  • *
  • Wiadomości: 300
  • Jedzenie jest ludzkie, obżarstwo - Boskie
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #15 : 2007-04-24, 20:43 »
Czyli nie pudło a mam rację. Wszystko, co napisałaś było w artykule do którego link podałem. W czasach dzisiejszych satanistami są ludzie, którzy czczą szatana. A ludzie, którzy się za satanistów uważają (vel niektórzy metalowcy) to nie sataniści, a ludzie którzy ich udają.
Zapisane
Zjedz bobra, uratuj drzewo!

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #16 : 2007-04-24, 20:59 »
Panie pan się spiera co to jest satanizm, a tu chodzi o znikanie kotów. Każdy wie o co chodzi.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Motoduf

  • *
  • Wiadomości: 300
  • Jedzenie jest ludzkie, obżarstwo - Boskie
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #17 : 2007-04-24, 22:16 »
Jak pokazał Twój pierwszy post niestety nie każdy.
Ale racja, ok, koniec wątku, bo robimy offtopa.
Zapisane
Zjedz bobra, uratuj drzewo!

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #18 : 2007-04-25, 13:24 »
Przykro mi z powodu zniknięcia Twojego kota, aczkolwiek niebardzo wiem, co mozemy tu poradzić- ew. ktoś z Twojej okolicy może pomóc Ci szukać Twojego kota... Wiec co mamy doradzić? xD
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

Motoduf

  • *
  • Wiadomości: 300
  • Jedzenie jest ludzkie, obżarstwo - Boskie
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #19 : 2007-04-25, 13:43 »
Wydaje mi się, że Troll chciała się dowiedzieć co robić, czy może komuś przytrafiły się podobne przypadki itd. Swoją drogą, jestem bardzo ciekawy jak się to skończy.
Zapisane
Zjedz bobra, uratuj drzewo!

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #20 : 2007-04-25, 13:47 »
Cytuj
Wydaje mi się, że Troll chciała się dowiedzieć co robić, czy może komuś przytrafiły się podobne przypadki itd. Swoją drogą, jestem bardzo ciekawy jak się to skończy.
Chyba że tak  :) Z chęciabym pomogła, ale nigdy z takim przypadkiem się nie spotkałam...

Też mnie ciekawi co sie z tymi kotami dzieje >>'
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

Forum Zwierzaki

Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedz #20 : 2007-04-25, 13:47 »

troll

  • Gość
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #21 : 2007-04-25, 20:35 »
dzisiaj już wszystko jasne  gościu łapał i sprzedawał koty  gdzie? no właśni tego nikt nie wie. przynajmniej tak powiedzieli jacyś ludzie bo od pory spotkania faceta o którym pisałam pytałam też o niego ale ja w to nie wieże przecież jest tyle kotów w schroniskach a jeśli to prawda to i tak znajdę swojego kota po przecież on też będzie szukał swojego domu przecież tu się urodził...  ps. to nie koniec ja jeszcze nie skończyłam czyli sprawa w toku...
będę szukać mojej wspaniałej kotki choć by i do końca świata!
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #22 : 2007-04-26, 13:28 »
to ze kradl koty  zeby e sprzedac byloby prawdopodobne, gdyby to bylo tylko mlode, albo jesli bylyby to rasopodobne - jednak skoro wylapywal glownie bezdomne - to w takim przypadku watpie by je sprzedawal. przede wszystkim dlatego, ze znaczna wiekszosc bezdomnych kotow jest zdziczala. A nie zna kogos kto dalby pieniadze za doroslego kota, ktory drapie i ucieka....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Enola

  • Gość
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #23 : 2007-04-26, 15:28 »
Nie chcę czarnowidzieć, ale wg mnie kolesiowi musiały zawadzać latające po podwórkach koty i po prostu się ich konsekwentnie pozbywał, niekoniecznie sprzadając... Nie musze chyba pisać tego dosłownie, co mam na myśli... Bo kto niby kupowałby dorosłe, nierasowe jak mniemam, koty, skoro na każdym kroku można dostać za darmo kociaka, gdyż komuś się kotka okociła itp...
Znam takie przypadki, że ktoś truł koty i psy sąsiadów bo mu przeszkadzały...

Harpio, piszesz "Co Twój kot robił poza domem?". A co to nie można kota na dwór wypuścić? Wg mnie jeżeli jest on wysterylizowany/wykastrowany to nie ma przeciwskazań, szczególnie jeżeli ma się własne podwórko. Trzymanie zwierzaka wiecznie w czterech ścianach jest męczeniem go, tak wg mnie...
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #24 : 2007-04-26, 20:35 »
Cytuj
Wg mnie jeżeli jest on wysterylizowany/wykastrowany to nie ma przeciwskazań, szczególnie jeżeli ma się własne podwórko.

ale jeśli człowiek decyduje sie na to, to niech umie ponieść konsekwencje takiej decyzji a konsekwencja jest też właśnie "znikanie"...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

troll

  • Gość
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #25 : 2007-04-27, 16:13 »
konsekwencje były by gdyby mój kot kisił się w domu to pozbawiło by ją radości życia Pao spróbuj przez całe życie siedzieć z zamkniętymi drzwiami a potem zdaj z tego relacje zobaczymy ile wytrzymasz brak możliwości wyjścia to dla zwierzaka zabójstwo z psami się wychodzi na dwór czy kot ma być gorszy? acha wracając do głównego tematu wpadłam na kolejny trop ale napisze dopiero jak się dowiem więcej bo jeśli to prawda to koty nie znikają tylko tu ale na większym obszarze
naszego kraju i chyba jeśli to prawda to  nic im się nie dzieje .  jutro napisze o co chodzi jak się dowiem więcej i wybadam sprawę.
Zapisane

Enola

  • Gość
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #26 : 2007-04-27, 16:35 »
no oczywoscie ze kotu moze sie cos stac jak sie go wypusci, Pao. Tobie tez moze sie cos stac jak wyjdziesz na ulice moze cie ktos napasc lub potracic samochod itp. czy w zwiazku z tym siedzisz ciagle w domu? watpie. wypadki chodza po ludziach i po zwierzakach tez.
Zapisane

kareena

  • Gość
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #27 : 2007-04-27, 19:42 »
Ja uwazam ze jesli ktos ma kota w mieszkaniu to niech tak zostanie. moj rudzielec zyl tak 8 lat i nic mu nie bylo, a nawet jak sie otworzylo drzwi to bal sie przestąpic próg. wiec nie tęsknił za 'wolnoscią'.  W domu z podwórzem to co innego, chyba nie musze tłumaczyc dlaczego ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedz #27 : 2007-04-27, 19:42 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #28 : 2007-04-27, 22:37 »
Enola, a czy Ty czytasz ze zrozumieniem? nigdzie nie napisałam by nie wypuszczać, ale jeśli sie zwierze wypuszcza to trzeba sie liczyć z konsekwencjami. dla mnie jeśli ktoś żali sie że kot mu choruje a karmi zwierze byle czym, lub płacze na niesprawiedliwość świata, bo mu samochód kota potrącił a sam pozwala mu biegać,  jest właśnie niekonsekwencją.

oczywiście: konsekwencje są różne, ale jeśli decydujemy sie na jakiś krok to bądźmy gotowi na poniesienie konsekwencji naszych decyzji.

ja mam kota który nie wychodzi, ale to taki tchórz, zę nosa nie wyściubi poza drzwi i tyle :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: dziwne znikanie kotów
« Odpowiedź #29 : 2007-04-27, 23:21 »
ja mam kota który nie wychodzi, ale to taki tchórz, zę nosa nie wyściubi poza drzwi i tyle :)

Chciałabyś przesiedzieć całe życie w mieszkaniu?
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 27 zapytaniami.