Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Moje koty sie poklocily. Jest na to jakas rada?  (Przeczytany 1404 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Margot

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 15
    • WWW
Witam wszystkich,
mam taki problem: mam dwie kotki, siostry, ktore cale zycie (czyli 1,5 roku) mieszkaly razem i bardzo sie kochaly. Razem spaly, bawily sie, myly sie nawzajem i w ogole nie mogly bez siebie zyc. Przedwczoraj znalazlam na ulicy zabiedzona mala kotke i przynioslam ja do domu z mysla szukania dla niej lokum. Moje koty bardzo ciezko to przyjely, byly zle na "intruza", zle na mnie, ale na dodatek poklocily sie miedzy soba. Jedna na druga fuka i pokazuje zeby. Malej kici znalezlismy szybko nowy dom i dzis zawiezlismy ja na miejsce, ale moje koty nadal sie na siebie zloszcza. Czy ktos cos wie na ten temat? Czy im to przejdzie, czy juz im tak zostanie? Rozumiem, ze byly zle na mnie, zle na mala kotke, ale dlaczego sa zle na siebie nawzajem????
Pozdrawiam i z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Moje koty sie poklocily. Jest na to jakas rada?
« Odpowiedź #1 : 2007-06-12, 21:11 »
Koty czasem sie tak zachowują, nie ingeruj w "ich" sprawy. Na pewno szybko im minie i znowu będzie tak jak dawniej.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

psia kocurka

  • Gość
Odp: Moje koty sie poklocily. Jest na to jakas rada?
« Odpowiedź #2 : 2007-06-13, 23:35 »
pofukaja i sie pozloszcza i przejdzie, zwierzaki, tez czasami sie kloca ;) to nie tylko my tak mamy....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Moje koty sie poklocily. Jest na to jakas rada?
« Odpowiedz #2 : 2007-06-13, 23:35 »

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Moje koty sie poklocily. Jest na to jakas rada?
« Odpowiedź #3 : 2007-06-14, 06:46 »
dobraaa to tu zapytam chociaż to o nie dwóch kotach tylko dorosłym kocie i szczeniaku
przyzwyczają się do siebie? xP
bo jak narazie jak Ashimi podbiega do Kocinki to Kocinka syczy , jeży się i ucieka
nie zrobi jej nic prawda?
przejdzie jej?
bo przejść przejdzie obok niej ale jak śpi , albo jak chce jej się jeść czy do kuwety
( pies nie ma wstępu do pokoju w którym najczęściej przebywa kot gdyż wszędzie jest dywan , a w innych pokojach panele a ona robi pod siebie więęęęc [nie zawsze zdążę z nią wyjść na dwór i nie zawsze chce tam się załatwiać ^^] )
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Moje koty sie poklocily. Jest na to jakas rada?
« Odpowiedź #4 : 2007-06-14, 21:01 »
Rivena, musisz pokaza zwierzakom, ze nic im nie zagraża, że jeden drugiemu nie zrobi krzywdy.
Mój kot tez strasznie fukał i rzucał sie na psa, pies od razu stawał w bezruchu. Tak było pierwszego dnia. Na drugi dzień zwierzaki znalazły sobie wspólne zajęcie - polowanie na papugę :lol: i nie zwracały na siebie uwagi. Potem brałam kota na kolana i wołałam psa.
Jak zwierzaki będą dużo ze sobą przebywac to się szybciej przyzwyczaja i jesli nawet nie będa dobrymi przyjaciółmi to przynajmniej bedą sie tolerowac.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Margot

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 15
    • WWW
Odp: Moje koty sie poklocily. Jest na to jakas rada?
« Odpowiedź #5 : 2007-06-14, 22:42 »
Dzieki za odpowiedzi. Rzeczywiscie kotki sie pogodzily i wszystko wrocilo do normy.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 24 zapytaniami.