Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]  (Przeczytany 1784 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

milkiwaj

  • Gość
mając na mysli silne emocje mówię o płaczu... nie moge juz przestać od godziny.... :cry::cry::cry::cry::cry:
u mnie w bloku sąsiadki od 2 lat dokarmiają koty i to solidnie.... już pare prosiłysmy je z mamą, że jeżei chcą zadbać o te koty to niec je wysterylizują.... ale one nic... już pare razy znajdowałyśmy matwe kocięta.... :cry::cry::cry::cry:
 ale dzisiaj dała popis inna sąsiadka.... mianowicie "znalazła" na trawniku, albo gdzies w krzakach kotka.... myslałam, że ją zamorduje... wyobraźcie sobie że go wzieła na ręce a potem połozyła pare metrów dalej na chodniku!!!! :cry::cry::cry::cry::cry:
nie wiem co ona sobie mylała, ale go tam zostawiła... nas na balkon wywołały wrzaski małego... jakiś kot się dookoła niego kręcił, ale pofukał i sobie poszedł... a sasiadka dziwiła sie czemu!!!!! :grr: :grr: :grr:
kaząłam go jej przynieść... i okazłao się, że ma z 2 dni....
potem do akcji wkroczył mój tata, który kotów nienawidzi.... zaczął się na mnie drzeć, że jestem głupia i mam go natychmiast z domu wynieść...
powiedziałam, że nie i dalej go ogrzewałam bo od tego chodnika stasznie zimny sie zrobił...
a potem przyszła mama i powiedziała, że nie możemy go zatrzymać... i mam go zanieść do uśpienia...  tego zrobic bym nie umiała... więc powiedziała, że sama go zaniesie.... ale stało się chyba coś gorszego... oddała go tej wrednej babie, która dokarmia koty.... niby ma coś sie z tego nauczyć.... ale ona jest satra i głupia.... :cry: :grr:

powiedzcie, czemu istenieją tacy chorzy ludzie.... jeden lepszy od drugiego.... :(
Zapisane

myszka

  • Gość
DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedź #1 : 2003-05-01, 11:58 »
Mnie też to dziwi... i boli zarazem, jak ludzie mogą być tak nieczuli na cierpienie żywych istot, jaka wielka może być głupota.

Jedno powiem, z twego postu wynika, że myślisz inaczej niż twoi rodzice i całą reszta, lepiej myślisz, to dobrze. To napawa optymizmem! Pamiętaj, że też możesz coś zrobić - choćby porozmawiać, próbować wytłumaczyć.
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedź #2 : 2003-05-01, 12:14 »
dziekuje za twoja odpowiedź, ale nie wiem czy  mnie pocieszyłaś...
od tylu lat wybieram sie na weterynarie.... całą swoja nauke temu podporządkowałam.... nawet liceum mam o najwyższym opoziomie chemiii.... i nie wiem czy umiałabym uśpić takiego bezbronnnego futrzaczka....
Zapisane

Forum Zwierzaki

DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedz #2 : 2003-05-01, 12:14 »

sylwka_garfisia

  • Gość
DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedź #3 : 2003-05-01, 12:23 »
Mieszkasz w Łodzi prawda?A czy przypadkiem nie mieszkasz na LNIANEJ?Ja mieszkam w Zduńskiej Woli ale jezde często do Łodzi i znam tam takich ludzi. :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedź #4 : 2003-05-01, 12:31 »
nie... ja mieszkam w samym centrum koło centralu
Zapisane

myszka

  • Gość
DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedź #5 : 2003-05-01, 12:45 »
Możesz pomóc - możesz sama zaopiekować się podwórkowymi kotami, spróbować zorganizować kastrację stadka - jeśli pogadasz z jakimś dobrym, ludzkim wetem to na pewno zrobi hurtem taniej, a może i na raty rozłoży?

Ja też myślałam kiedyś o weterynarii, ale jestem za słaba psychicznie trochę :(
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedź #6 : 2003-05-01, 13:10 »
to nie om to chodzi... ode mnie uciekaja, bo mnie nie znają, one tylko ufają tym kobietą, przez ktróre są karmione... nie mam szaqns ich złapać,,,
Zapisane

Eury

  • Gość
DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedź #7 : 2003-05-01, 14:28 »
To sprubuj się z tymi kobietami zaprzyjażnić....nie na zasadzie "ja wiem lepiej",ale "może  wczymś pomogę".
Trzeba je wziąć podstępem...jeżeli pomagaja w taki czy inny sposób kotom,to zanczy że są to dobre osoby,trochę samotne i trochę zagubione,tak jak te koty.
Możesz im pomóc  :wink:
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedź #8 : 2003-05-01, 14:31 »
to nie sa stare panny...
my już z  mamą z nimi rozmawiałyśmy i powiedziałyśmy, że możemy się dorzucić i powiedziałyśmy gdzie najtaneij i wogóle... ale to te baby są głupie i powiedziały że kotkom krzywdy robić nie będą :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedz #8 : 2003-05-01, 14:31 »

myszka

  • Gość
DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedź #9 : 2003-05-01, 14:38 »
W atkim razie jest tylko jedno wyjście: musisz umówić się z kimś na pozyczenie klatki - pułapki - TOZ lub schronisko - i do tej klatki na smkołyki znęcić koty. I sama przewieźć je do weta. Najważniejsza jest sterylka kotek, kocury mogą zostać nienaruszone.
Zapisane

Sylwia

  • Gość
DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedź #10 : 2003-05-01, 18:05 »
Nie wiem na ile jest to prawdą ale słyszałam, że w niektórych schroniskach można umówić się z wetem na bezpłatną sterylizację. Trzeba się tylko zapisać i trochę poczekać w kolejce. Spróbuj się w tej sprawie skontaktować z którymś ze schronisk w Łodzi, ale najlepiej osobiście.
A swoją drogą to kotki chyba i tak możesz dokarmiać, przecież nie są własnością tych pań. :)
Powodzenia  :wink:
Zapisane

Karen

  • Gość
DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedź #11 : 2003-05-03, 09:23 »
A co z tym maluchem?????
Mam za sobą wykarmienie takiego kotka, dlatego pytam.
Został uśpiony, sam odszedł czy ktoś się nim opiekuje?
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedź #12 : 2003-05-03, 12:41 »
ja sie boję sprawdzić tą kobietę, która miała się nim [z przymusu zaopiekować], bo tego samego dnia w krzakach znalazłam barzdo podobnego martwego kociaka :(
wiesz tylko ze mną jest problem... w domu bywam tylko na spanie...
i naprawde jestem zabiegana okrutnie... niestety nie mam czasu na przekonywanie kotów,że ja jestem ładna a te panie są mniej ładne...
Zapisane

Karen

  • Gość
DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedź #13 : 2003-05-03, 14:34 »
Milkiwaj
choćbyś nie wiem jak się starała, całego świata nie uzdrowisz, zawsze sie coś znajdzie co doprowadzi Cię do łez!!!
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedź #14 : 2003-05-03, 14:35 »
i to chyba najbardziej może doprowadzić do łeż...
Zapisane

Forum Zwierzaki

DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedz #14 : 2003-05-03, 14:35 »

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedź #15 : 2003-05-05, 13:03 »
Biedne kotki... zrób, co w Twojej mocy, żeby im pomóc! One Cię potrzebują!
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

milkiwaj

  • Gość
DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedź #16 : 2003-05-05, 22:27 »
tak chodzą op podwórku z zaropiałymi oczkami i żal się rohi, ale z drugiej strony kiedy sie wygrzewaja na sklaniaku :) są wspaniałe... szkoda że mam takiego a nie innego tate... on nienawidzi kotów...
Zapisane

SKR

  • Gość
DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedź #17 : 2003-05-06, 18:05 »
Biedne te kotki!!! :(
Ja na szczęście mam tatę który pomaga kotkom. Kiedyś w naszej piwnicy byl kotek którego ktoś wyżucił hyba z domu bo nie bał się ludzi, ale był bity bo nie można było wystawić ręki wysoko. :( Ja go kiedyś zobaczyłam jak szłam po rower. Powiedzialam tacie, a on wieczorem zszedł na dół z jedzonkiem. Zwabił kota i na noc pościelił mu kocyk w naszej piwnicy bo Pilot nie chciał słyszec o jakimś nowym w JEGO domu. Rano wzioł kotka do auta i pojechał na taką wieś przy Krakowie do sklepu swojego kolegi (sklep z nasionami) Siedzial tam z tym kotkiem i Każdego klienta pytał czy nie chce przypadkiem kotka oswojonego. Około południa taka pani powiedziala że może wziąć kotka jako pierwsze zwierze w soim nowym domu. Pani wyszla i przez to wszystko zapopmniała nawed kupiś nasion!!! :) :) :) Ale najważniejse jest to że kot znalazł dom!!!!
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedź #18 : 2003-05-06, 19:43 »
to fajnie :)
za to mój tata uwie;lbia konie... chociaz nie daje po sobie tego poznać to jest ze mnie dumny i bardzo chetnie mnie wszędzie wozi :) żeby tylko móc popodziwać i pogłaskać koniki :smile:

zawsze mnie śmieszy kiedy naburmuszony krzyczy:
won mi z tym siodłem, samochodu potem wywietrzyć sie nie da!
włóż te czapsy w drugą torebkę oddychac się nie da :)
ale tak naprawde wszystkiego zna nazwe i zastosowanie :) i kolegom się mna chwali :smile:
szkoda, że kotki tylko toleruje na wsi... ale cóz coś za coś...
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedź #19 : 2003-05-27, 10:22 »
Moj ojciec tez się maną zawsze chwalił... jak się okazało po jakims czasie leczył tak swoje kompleksy...

                Laska na to  :twisted:
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedź #20 : 2003-05-27, 18:33 »
mój ojciec bynajmniej kompleksów nie ma...
Zapisane

Forum Zwierzaki

DEBILIZM [ wybaczcie, ale jestem pod wpływem silnych emocji]
« Odpowiedz #20 : 2003-05-27, 18:33 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 26 zapytaniami.