Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Stadninki niedaleko Gliwic :P  (Przeczytany 4833 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*.:Natti :P:.*

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« : 2004-06-28, 17:45 »
Hej!!!!!!!
Mam kuzynkę, która mieszka niedaleko Gliwic. Ostatnio zdecydowała, że chciałaby jeździć konno, ale ona nie wie gdzie ma się uczyć :P Nie ma internetu więc piszę za nia  :   Wiecie może, gdzie mogłaby się uczyc jazdy konno??????
Z tego co wiem, to w zbrosławicach znajduje się jeden ośrodek jeździecki, ale nie wiem jaki on jest. Proszę was abyście mi napisali, czy warto tam jechać i żebyście mi też napisali, gdzie jeszcze warto jechać, a jakie ośrodki omijać :P
Z góry dzięki i pozdrawiam all :P
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #1 : 2004-06-28, 17:49 »
natchniuza jeździ w Zbrosławicach ona Ci więcej opowie zapewne.
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #2 : 2004-06-28, 17:55 »
Więc wklejam link który był już wiele razy zamieszczany na forum ;) ---> http://jazdakonna.pl/w/slaskie/slaskie.phtml (niektóre wypisane stadniny mogą okazać się niektualne). Może i Tobie się link przydaa gdzie warto a gdzie nie to nie powiem ;) bo się nie znam.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedz #2 : 2004-06-28, 17:55 »

Phobia

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #3 : 2004-06-28, 18:00 »
witam... co do zbrosławić mam mieszane uczucia moja ciotka była tam kiedyś trenerkom powtarzam "kiedyś" kilka lat wstecz niewiem jak teraz ale podobno warunki fatalne sama jeżdze tam na zawody i jakoś specjalnej rewelacji to tam niema ale przypuszczam ze osrodek z taką renomą powinien mieć dobrych instruktorów tagże zachęcam ...
Zapisane

*.:Natti :P:.*

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #4 : 2004-06-28, 20:01 »
Dzięki za odpowiedzi dziewczyny :P........ ale prosze o więcej :P  :D  Jak będziecie wy albo ktoś jeszcze coś wiedzieć, to prosze piszcie :P

Z góry dzięki :)
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #5 : 2004-06-28, 22:48 »
http://www.zbroslawice.horsesport.pl
Ja jezdze w Zbrosach.
Jesli chodzi o poczatkowa nauke jazdy, taka tylko rekreacyjna, to nie jest to najlepsze miejsce do stawiania pierwszych krokow. Osrodek jest bardziej nastawiony na sport, rekreacja kuleje. Zreszta, rekreacja z reguly wszedzie kuleje. A w Zbrosach warunki do jazdy sa chyba najlepsze w okolicy, dwie, wlasciwie 3 hale i te sprawy.
W kazdym razie zapraszam serdecznie.
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #6 : 2004-06-29, 10:18 »
musze sie kiedys do Was wybrac :) w sumie to nie jest daleko.tylko tak bez pretekstu to mnie nie zawioza wiec najlepiej na jakies zawody :)  :D szykuje sie cos w najblizszym czasie???
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #7 : 2004-06-29, 10:52 »
10-11. lipca Okregowe Zawody Konne w skokach oczywiscie
16-18. lipca Ogolnopolskie rowniez w skokach, bo jakze by inaczej.
Zapraszam :)
Zapisane

*.:Natti :P:.*

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #8 : 2004-06-29, 12:13 »
Dzięki Natchniuza za odpowiedź :) Moja kuzynka chyba do zbrosławic będzie jeździć, ale nic pewnego. Właśnie słyszałam ostatnio i czytałam gdfzieś w necie, że w samych Gliwicach chyba na ul. Starogliwickiej jest jakiś ośrodek "Lukasyna" czy coś takiego, poza tym w Szałszy niedaleko Gliwic jest też jakaś stadninka i klub jeździecki Nowy Dwór, a także gdzieś jeszcze w Czechowicach jest.  ;)     A i jeszcze jedno: w Taciszowie podobno jacys państwo prowadzą jazdy.  Był ktoś z was może w tych ośrodkach ?????????  :?:   :?:
Z góry dzięki za odpowiedzi :P
Ps. Natchniuza mam do Ciebie pytanie: Może to głupie pytanie ( :oops: ) ale trzeba do zbrosów umówić się telefonicznie na jazdę?????????
Zapisane

Forum Zwierzaki

Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedz #8 : 2004-06-29, 12:13 »

Kamelia

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #9 : 2004-06-29, 13:06 »
szkoda że te ogólnopolskie są w tym terminie bo moze udałoby sie rodziców wyciągnąć ale w tym czasie będziemy sie smażyć w Bułgarii
Zapisane

Kozica

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #10 : 2004-06-29, 13:08 »
w sumie do każdej stajni większej czy mniejszej telefon jest baaardzo wskazany :) inaczej można się tylko przejechać zobaczyć konie i tyle...
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #11 : 2004-06-29, 13:26 »
albo "pocałowac klamkę" :P
Zapisane

anieszka

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #12 : 2004-06-29, 13:41 »
a ja będe na Ogólnopolskich w Zbrosach na 99% :)
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #13 : 2004-06-29, 14:10 »
ciekawa jestem czy Kubiak znowu zleci ?? :)
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #14 : 2004-06-29, 14:10 »
ciekawa jestem czy Kubiak znowu zleci ?? :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedz #14 : 2004-06-29, 14:10 »

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #15 : 2004-06-29, 14:29 »
ja pewnie pojade...chociaz jeszcze moi starzy nic nie wiedza ale co tam :) jakos sie kochanego tatusia namówi :D obliczylam ze ode mnie wychodzi ok 60 km,wiec  nie jest daleko...
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #16 : 2004-06-29, 14:44 »
60 w lini prostej ?? :P
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #17 : 2004-06-29, 14:47 »
nie no, :) tak liczylam razem z tymi róznymi krzywymi drózkami,tak mniej wiecej wyszlo 58,ale jak to w rzeczywistosci jest to nie wiem... :) ale mysle ze niewiele wiecej lub mniej
Zapisane

anieszka

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #18 : 2004-06-29, 15:07 »
w lini prostej też da sie jechac ......... konno :P tylko domy omijać albo przez nie skakać :D
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #19 : 2004-06-29, 17:22 »
ej a wiecie moze gdzie/czy beda jeszcze w wakacje jakis zawody w Slaskim??najlepiej na górnym Slasku?? :)
Zapisane

anieszka

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #20 : 2004-06-29, 18:15 »
na Śląsku jest dużo zawodów w tym czasie :) a oto kilka co maja się odbyć:
2-4 lipca - Bolix
3 lipca - Mikołów
10-11 lipca - Zbrosławice
18 lipca - Żarki
16-18 lipca - Zbrosławice
24-25 lipca - Truskoklasy
tyle jeśli chodzi o lipiec :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedz #20 : 2004-06-29, 18:15 »

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #21 : 2004-06-30, 11:07 »
o dziex :)

no to tak 18 chyba jade do Zbrosów,a 24 albo 25 pewnie smigne z tata na rowerze do Truskolas :D co to dla nas,jak juz kiedys pojechalismy do mojej stajni na rowerach do której jest 35 km w jedna strone,a mój tata oczywiscie jakas okrezna droga jeszcze pojechal,tak wiec wyszlo w dwie strony z 90 km :P a do Truskolas ode mnie jest ok.20 kim wiec bliziutko :P a tam to jest jakos klub czy cos???wiecie cos o tym???mozna tam jezdzic rekreacje??bo ja taka niedoinformowana :) a Bolix to gdzie jest???
Zapisane

*.:Natti :P:.*

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #22 : 2004-06-30, 13:38 »
Dziewczyny, a mam jeszcze jedną prośbę: Wiecie gdzie w okolicy Gliwic są jakieś sklepy jeździeckie??? :P
Z góry dzieki za odpowiedź :P
Zapisane

anieszka

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #23 : 2004-06-30, 14:39 »
Bolix to jest w Żywcu trenuje tam Grzegorz Andrzej Kubiak i kilku mniej znanych moich znajomych :)
w okolicach Gliwic to wiem że sklepy jeździeckie sa w:
sosnowcu
katowicach
będzinie
Zapisane

*.:Natti :P:.*

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #24 : 2004-06-30, 16:18 »
Agnieszka, a wiesz może jakie nazwy maja te sklepy, bo bym sobie sprawdziła w panoramie, żebym mogła jakos wiedziec jak dojechać??????
Z góry dzięki :P
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #25 : 2004-06-30, 21:08 »
wpisz sobie w wyszukiwarce Gliwice sklepy jeździeckie i może ci coś znajdzie :)
Zapisane

anieszka

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #26 : 2004-07-01, 14:40 »
będzin to jest amigo www.amigo-konie.pl
Sosnowiec to jest Piaf http://www.piaf.slask.pl/
Katowice to jest Go Sport koło Geanta i jest jeszcze drugi ale tam są bardzo drogie rzeczy te z wyższych półek
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #27 : 2004-07-01, 15:46 »
Jesli chodzi o stajnie w Szalszy (KJ Nowy Dwor, ale oni nie sa oficjalnie zarejestrowani w PZJ jako klub jezdziecki)  to NIE POLECAM.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedz #27 : 2004-07-01, 15:46 »

*.:Natti :P:.*

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #28 : 2004-07-01, 17:15 »
Anieszka – dzięki za nazwy sklepów i strony :P
Natchniuza – dzięki za info :P
Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie: Na twojej stronie o Zbrosach nic nie wyczytałam o indywidualnych jazdach, a w necie znalazłam to: Ceny: początkujący płacą 15 zł za pół godziny indywidualnej jazdy, pozostali 20 zł za godzinę jazdy w grupie; jazdy rekreacyjne zaczynają się każdego dnia o godz. 12.00, 16.00, 18.00.
Mam pytanie: Są w Zbrosach inywidualne jazdy?
A i jeszcze jedno pytanie: w             ofercie są napisane inne ceny niz w dziale rekreacja. Które są poprawne?
Z góry dzięki za odpowiedź :P
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #29 : 2004-07-01, 17:38 »
Poprawne sa ceny z dzialu rekreacja. Indywidualnych jazd w rekreacji chyba nie ma, chociaz nie wiem, moze sie mozna umowic jakos. Ja sie tam nie znam na tej rekreacji naszej, bo u nas sa dwie stajnie, sportowa i rekreacyjna i ja jakos w tej drugiej bywam bardzo rzadko, czyli raz na pol roku, mimo ze jest 15 m. od mojej;) Zadzwon i sie zapytaj, powinni Ci wyjasnic. Albo przyjedz po prostu, bo na jazdy nie trzeba sie umawiac telefonicznie.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.108 sekund z 28 zapytaniami.