Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Stadninki niedaleko Gliwic :P  (Przeczytany 4844 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*.:Natti :P:.*

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #30 : 2004-07-02, 22:02 »
Dzięki Natchniuza za info :P
Prawdopodobnie w poniedziałek będę w Zbrosach :P
Jest tam jakiś mały sklep jeździecki?????               Można tam przynajmniej kupić toczek?? :P
Aha i słyszałam, że w Gliwicach na ulicy Na Łuku jest też jakis sklepik. Wie ktoś z was coś może o tym???????/
Z góry dzieki za odpowiedzi :P



Aha i mam jeszcze jedno pytanie (alllle się powtarzam :P  :oops: ) :wiesz może jakimi autobusami można dojechać do stadninki??? Pytam, bo moi rodzice raczej do zawiezienia się nie kwapią  :grr:   :( . Proszę o dokładny opis, bo jestem cienka z dróg i tej całej komunikacji :) No i jeszcze czy można tam przyjechać rowrem i czy jest tam gdzie rowr zostawić i jak pojechać, to jaką drogą ( skąd i którędy ) ????????????
Z góry dzięki za odpowiedzi sory za kłopot, ale bardzo mi zależy :P
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #31 : 2004-07-03, 15:59 »
Z Gliwic jezdzi 80 bodajze. Dokladnej drogi Ci nie podam, bo ja jezdze z calkiem drugiej strony do Zbroslawic, od strony Zabrza.
Zapisane

*.:Natti :P:.*

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #32 : 2004-07-07, 21:27 »
Natchniuza dzięki za odpowiedź :P A nie wiesz moze czy mozna tam na rowerze przyjechać, tak, żeby można go było później gdzie zostawić??????
Byłam dzisiaj i przedwczoraj w Zbrosach :P Było fajnie. Przedwczoraj padał deszcz i poszłam z instruktorka do hali :P Na oczy nie widziałam takiej hali :P A dzisiaj, hehehaha, przeleciałam jakoś przez konika :P Jechałam na Saharze i jak na nią wsiadałam, toza mocno się chyba odbiłam i zatrzymałam się na jej boku, a potem zleciałam :P Na szczęście na nogi i trochę na tyłek :P Przedwczoraj też jeździłam na Saharze. Śliczna klacz :P Pozdrawiam
Zapisane

Forum Zwierzaki

Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedz #32 : 2004-07-07, 21:27 »

Natchniuza

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #33 : 2004-07-08, 00:02 »
Rower mozesz co najwyzej w stajni zostawic.
Ciesze sie, ze jezdzisz w Zbrosach. Moze sie kiedys spotkamy:)
Zapisane

*.:Natti :P:.*

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #34 : 2004-07-08, 09:27 »
No ja też się cieszę i myślę, ze się napewno spotkamy :P Masz mi polecić jakąś instruktorke??? Na razie to jeździłam o 18 i miałam taką panią z długimi rudobrązowymi włosami, fajna była, ale zastanawiam się czy kiedyś, tak poprostu dla próby nie mam pojechać o 12.00 :P
I chyba widziałam twojego Konia :P Śliczny :P
Pozdrawiam :P
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #35 : 2004-07-08, 09:42 »
Jak trafisz na Ole (taka mloda, niska, blondynka), to bedziesz miala w miare fajna jazde, bo pozostale instruktorki sa tam od lat i sa juz na tyle znudzone, ze im sie nie chce jazd prowadzic.
Zapisane

*.:Natti :P:.*

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #36 : 2004-07-08, 10:17 »
Dzięki Natchniuza za info :P Widziałamtą Ole. Jak ja miałam jechać, to ona szła do domu. Zapytałam jej się o jazdę i była bardzo miła :P Nie wiesz może, o której ona pracuje w wakacje????
Pozdrawiam :P :).
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #37 : 2004-07-11, 21:02 »
Nie wiem. Najlepiej o wszystko sama popytaj w Zbrosach, bo ja sie na tych ich rekreacyjnych jazdach nie znam i nie umiem sie polapac w tym.
Zapisane

*.:Natti :P:.*

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #38 : 2004-07-15, 11:40 »
Natchni, sory za jeszcze jedno pytanie, ale nie wiesz moze, czy, tzn. czy poleciłabyś mi się zapisać do tej szkółki jeździeckiej w Zbrosach???? Dotychczas jeździłam sobie tak jak mi pasowało, no i pytam, bo nie wiem. Nie wiem nawet na czym polega taka szkółka jeździecka, czy trzeba tam przychodzić o jakiejś ustalonej porze, czy co, a też kto te zajęcia prowadzi. Jeszcze raz sory za te pytania, ale ja w przyszłym czasie nie będę w Zbrosach, a chciałabym wiedzieć :P Pozdrawiam :P :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedz #38 : 2004-07-15, 11:40 »

Natchniuza

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #39 : 2004-07-19, 18:09 »
Ja tez nie wiem, na czym polega ta szkolka, wiec nie bardzo Ci moge cos doradzic :roll:  Popytaj o to na miejscu najlepiej.
Zapisane

*.:Natti :P:.*

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #40 : 2004-07-19, 21:54 »
Ok, dzięki Natchniuza :P
Zapisane

Morticia

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #41 : 2004-07-19, 22:05 »
w Będzinie nie ma Ale jest w Siemianowicach Właścicielami są Kowalscy
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #42 : 2004-07-19, 23:13 »
Jest sklep w Bedzinie. Amigo przeniesiony z Rudnik.
Zapisane

Morticia

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #43 : 2004-07-20, 18:27 »
Ty żartujesz to ja tam jestem codziennie do szkoły tam chodziłam i nic nie wiem :oops: A gdzie jeśli można wiedzieć Przecież to dziura i koni tam nie ma  ;)
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #44 : 2004-07-20, 20:45 »
Bedzin - Grodziec ul. Rozy Luksemburg 48 PARK ROSKOWKA
Zapisane

Forum Zwierzaki

Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedz #44 : 2004-07-20, 20:45 »

Morticia

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #45 : 2004-07-21, 21:44 »
A Grodziec to już inna historia Tam jest mała stajnia Ale raczej hobbystyczna niż rekreacyjna Tam teraz Delta jest ta z Udorza Aż muszę tam pojechać tylko jak nie będzie tak ciepło bo 2 h na Ligote i 3 do Zabrza wystarczą mi do końca wakacji :wink:
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #46 : 2004-07-21, 22:58 »
Po co jezdzisz do Zabrza?:)
Zapisane

Morticia

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #47 : 2004-07-22, 14:20 »
Dokładniej mówiąc do Zabrza i jeszcze  w pewno miejsce koło niejakiego osiedla helenka czy jakoś tak :lol: Nie wiem tam gdzie jest dziekanat Akademi Medycznej w Zabrzu Bo ciągle mam nadzieję że mnie przyjmą na Ligotę ale chciałam się przenieść do Zabrza tylko tam jest baaaaaardzo fajny dojazd :lol: autobusem oczywiście  ;)Nic tylko wziąć ap[arat i robić zdjęcia bo te busiki to jakieś wycieczkowo turystyczne  :P  
Ty to masz fajnie bo tam mieszkasz i masz blisko :P Ale ostatnio odkryłam tam jakiegoś Platana czy jakoś tak Taki duuuży sklep :wink: To tak na marginesie  :wink:
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #48 : 2004-07-23, 13:14 »
a ja mieszkam w takiej dziurze że jest tylko jeden marny sklepik koło jednej stadninki tylko inna sprawa że jest praktycznie cały czas zamknięty bo tam nic nie ma :)
Zapisane

*.:Natti :P:.*

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #49 : 2004-08-01, 11:31 »
Natchniuza, mam jeszcze jedno pytanie, ale zapewniam, że ostatnie :P Można w Zbrosach pracować, tak pomagać, czyścić konie, siodłać, kiełznać....?????????
Pozdrawiam....... :)
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #50 : 2004-08-04, 12:58 »
może idź o to się zapytać do prywatnej i ktoś ci pozwoli bo np. nie lubi czyszczenia i będzie wsiadał na gotowe :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedz #50 : 2004-08-04, 12:58 »

*.:Natti :P:.*

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #51 : 2004-08-04, 15:33 »
Dzięki, może zrobię tak, ale możesz mi napisać bardziej na czym takie coś polega, bo ja na takich rzeczach się nie orientuję, można wtedy pojeździć sobie na tym koniu?? Tylko, że ja bym musiała z instruktorem, bo ja się jeszcze uczę :P
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #52 : 2004-08-06, 09:36 »
Natti Mozesz u nas pomagac w czasie kolonii na przyklad. Ale to jest taka robota, ze musisz byc dyspozycyjna od 5 rano do 21, wiec nie polecam, a jazd darmowych z tego malo.
Zapisane

*.:Natti :P:.*

  • Gość
Stadninki niedaleko Gliwic :P
« Odpowiedź #53 : 2004-08-06, 15:39 »
Dzięki :)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 25 zapytaniami.