Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: stadnina w okolicach Torunia???  (Przeczytany 3351 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agix

  • Gość
stadnina w okolicach Torunia???
« : 2004-08-25, 17:40 »
Ostatnio myslałam nad nauką jazdy konnej ale nie bardzo wiem gdzie są stadniny w okolicy Torunia ( wiem że jest w Ciechocinku) interesuje mnie także przybliżona cena. dzieki za wszelkie informacje!!! :wink:
Zapisane

Amazonka

  • Gość
stadnina w okolicach Torunia???
« Odpowiedź #1 : 2004-08-25, 20:00 »
Wiesz, gdzie jest dzielnica Kaszczorek?
Zapisane

agix

  • Gość
stadnina w okolicach Torunia???
« Odpowiedź #2 : 2004-08-25, 20:26 »
tak mniej wiecej! :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

stadnina w okolicach Torunia???
« Odpowiedz #2 : 2004-08-25, 20:26 »

Kamelia

  • Gość
stadnina w okolicach Torunia???
« Odpowiedź #3 : 2004-08-25, 20:52 »
ja nie pomogę w miejscu ale dam radę żebyś znalazła nie pierwszą lepszą ale na prawdę dobrą stadninę
Zapisane

*.:Natti :P:.*

  • Gość
stadnina w okolicach Torunia???
« Odpowiedź #4 : 2004-08-25, 21:00 »
Stajnia Czarne Błoto - to jest boska stajnia, mieści się w Czarnym Błocie, niedaleko Górska i Rozgart :P Jazdy są indywidualne na sportowych koniach, które leciutko łydeczką przyłożysz gdzie trzeba, a one już reagują, nie są to takie młoty jak w tych stajniach, gdzie tylko jest chęć zarabiania, coraz to większego, konie są też bardzo spokojne, delikatne w pysku, ogólnie super. Włscicielka i zarazem instruktorka jeździ ujeżdżenie, czyli dokładnie zna się na dosiadzie i poprawnej jeździe, super uczy, jest miła i ogólnie cudowna. Można się tam dużo nauczyć. Byłam tam na obozie i było naprawdę super. Godzina kosztuje 30 zł, ale jak dla mnie to bardzo mało, a nie dla tego, że mi się przelewa czy coś, po prostu za taką jazdę mogłabym dać nawet o wiele więcej. Niestety niedawno wróciłam z obozu i dzisiaj byłam w mojej stadninie, płakać mi się chciało z tego jak ta denna instruktorka tą jazdę prowadzi i z tego, że ten koń to muł pierunowy. Naprawdę tęsknię za Stajnią Czarne Błoto i załuję, że ja tam nie mogę gdzieś w okolicy mieszkać, bo byłabym tam codziennie, dlatego naprawdę zachęcam Cię, żebyś pojechała tam. Może w okolicy będą jakieś tańsze stajnie, ale z doświadczenia własnego wiem, że nie warto, bo nic się nie nauczysz :P
Zapisane

agix

  • Gość
stadnina w okolicach Torunia???
« Odpowiedź #5 : 2004-08-26, 15:23 »
dzięki wielkie za na pewno skożystam :wink:
Zapisane

Amazonka

  • Gość
Czarne Błoto
« Odpowiedź #6 : 2004-08-26, 16:56 »
Natti, jak tam wyglądał hotel, pensjonat albo inne mieszkanie obozowiczów? Jakie było jedzenie?
Zapisane

*.:Natti :P:.*

  • Gość
stadnina w okolicach Torunia???
« Odpowiedź #7 : 2004-08-26, 22:59 »
Jedzenie jest boskie, pyszne, prawdziwe i zdrowe :P Pokój jest też świetny, ładnie urządzony, z łazienką każdy, trzyosobowy :P Pokoi jest 2 (oni nie przyjmują na turnusy więcej niż 6 osób, żeby mieć dla wszystkich czas i jest tak rodzinnie :]) Jeżeli chodzi Ci o pensjonat dla koni, to też jest super, boksy duże, konie są zadbane, regularne ścielenie itd :P Więcej napisałam już tu :http://www.zwierzaki.org/viewtopic.php?p=321701#321701, przy dole strony, tam będziesz widziała kilka moich wypowiedzi :P
Zapisane

Amazonka

  • Gość
stadnina w okolicach Torunia???
« Odpowiedź #8 : 2004-08-26, 23:58 »
OK, bardziej interesuje mnie, jak to jest z punktu widzenia kogoś, kto przyjeżdża na wczasy w siodle. Nie mam tego szczęścia, aby martwić się o pensjonat dla konia.
Zapisane

Forum Zwierzaki

stadnina w okolicach Torunia???
« Odpowiedz #8 : 2004-08-26, 23:58 »

*.:Natti :P:.*

  • Gość
stadnina w okolicach Torunia???
« Odpowiedź #9 : 2004-08-27, 00:18 »
No to już Ci z tego punktu widzenia wszystko napisałam, byłam przecież na obozie :P Jak będziesz miała pytania to śmiało możesz pisać. Ja wiem, że jak tylko będę mogła, to pojadę na obóz znowu do Czarnego Błota :P
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
stadnina w okolicach Torunia???
« Odpowiedź #10 : 2004-08-27, 11:07 »
Ej Natti a co będzie jak np. przyjadą 5 dziewczyn i jeden chłopak? 3 dziewczyny będą razem w pokoju, a 2 z chłopakiem? :P
Zapisane

*.:Natti :P:.*

  • Gość
stadnina w okolicach Torunia???
« Odpowiedź #11 : 2004-08-27, 12:03 »
Napewno coś by wymyślili, chyba :P Wiesz ja nie byłam jeszcze w takiej sytuacji, ogólnie jest tak, że chłopak na takim obozie się nie trafia, a jak już to na takim, co jest 30 ludzi, 50, bo takie obozy też są w innych stajniach, poza tym, jednak wydaje mi się, ze jest jeden pokój czteroosobowy :P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.168 sekund z 25 zapytaniami.