Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ludzie pomóżcie jak namówić rodziców na zmianę stadniny:/  (Przeczytany 1315 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Al-Zahara;)

  • Gość
Ja już nie mam siły:/ męczę mamę cały dzień i noc i nic to nie daje:( macie może coś co by podziałało?? please pomóżcie!!!
Zapisane

xara

  • Gość
O co w ogóle chodzi? Ty chcesz zmienić stajnię, a rodzice nie chcą się na to zgodzić?
Czy jazda i ogólnie kontakt z końmi to ma być przyjemność czy przykry obowiązek?
Zapisane

Jaśka

  • Gość
chodzi o tamtego instruktora, tak??
To może sprobuj powiedziec rodzicom, ze poprostu nie dość ze sie nie wiele nauczysz, to może być to niebezpieczne... Każdy rodzić przejmuje sie zdrowiem i bezpieczenstwem dziecka, moze podziala..
Ale najpierw radze Ci znaleść nową stajnie, zebys mogla ja pokazac rodzicom.. ale niestety tu Ci nie pomoge, bo to nie moje okolice...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wiedźma

  • Gość
Mysle, ze przemowic do rodzicow powinny 2 argumenty:
- Twoje bezpieczenstwo
- wzgledy finansowe - w tej chwili po prostu wyrzucacie pieniadze w bloto, poniewaz i tak sie niczego nie nauczysz.

A jakie rodzice maja argumenty przeciw?
Zapisane

Al-Zahara;)

  • Gość
Oni gadają żebym się cieszyła że wogóle jeżdżę no więc się cieszę że chociaż mogę sobie pokłusować(bo przy naszym instruktorze zanim dojdziemy do galopu to wieki miną) gadają też że mam blisko i nie widzą potrzeby jeżdżenia "Bóg wie gdzie"
Zapisane

Essey

  • Gość
A "Bóg wie gdzie" w tym wypadku to 17km za miasto ;) :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-05-05, 18:07 autor Essey »
Zapisane

maniut

  • Gość
heh zawsze mozna powiedziec z ceny sie podniosly, moja mam szybko by sire zgodzila, chociarz ona i tak bysie zgodizla, mam to szczescie ze jezdze gdzie chce :) tyle tlyko zeby jej kasy starczylo :)
Zapisane

awangarda

  • Gość
ee no u mnie to zawsze bylo tak ze to ja decydowalam gdzie bede jezdzic cze pozniej gdzie ma stac moj kon rodzice sie nie wtracali i chwala im za to... a ty musisz z nimi po prostu pogadac wytlumaczyc ze w tej stajni nie masz szans rozwoju itd...:P
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Al-Zahara, jednym slowem Twoi rodzice nie maja zadnych argumentow, za to Ty mozesz uzyc tych, ktore wymienilam wczesniej. Tylko umiejetnie ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dianulka

  • Gość
A ja proponuje przedstawić im zalety nowej stajni :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 23 zapytaniami.