Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: końscy przyjaciele  (Przeczytany 8918 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Natchniuza

  • Gość
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #60 : 2003-05-07, 21:55 »
Rewina - chodzilo mi o zdjecia konia, nie Twoje :D
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #61 : 2003-05-07, 21:59 »
zima no nie przesadzaj,poprostu stwierdzam na podstawie zdjec ze kon nie prezentuje sie najwspanialej,moze to wina zdjec....a moze i nie,mowie o samym wygladzie,charaktru ocenic przeciez nie dam rady w ten sposob

Natchniuza

  • Gość
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #62 : 2003-05-07, 22:02 »
No fajnie. Zdjecia sobie obejrzalam, ale ktora to Rewina? :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

końscy przyjaciele
« Odpowiedz #62 : 2003-05-07, 22:02 »

Ciapka

  • Gość
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #63 : 2003-05-08, 09:33 »
hym ja akuratb skorczó to nie nie...nie pdbaja mi sie:P
ciapka nie jets moje i nie byla jusz teras to wogole ba ja spzrdali
a aleks jets mojego taty bo mi go nie dał...ja tylko na nim jezdze
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #64 : 2003-05-08, 16:58 »
Siwki są bardzo żadkie b każfy siwke jest inny. Drugiej takiej Rewiny nie znajdziesz. Mi się podobają gniado srokacze czyli takie jak Ciapka i zwykle srokacze i taranty też są super :D
Może dla was Rewina jest przeciętna. Każdy ma swój gust. Dla mnie Rewcia jest najładniejsza na świecie nawet z tą pedalską grzywką ( osttani jak bylam to miała ucięto tak pedalko grzywkę :( moje biedactwo)
k cian
te zdjęcia są szare, dlaeo są brzyskie, mi osobiście  wogoel się nie podobają  ale mma nadzieję, że nastęna " porcja" do zeksnaowania będzie lepszej jakośći tym bardziej, ze będą lepsze zdjęcia :D
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #65 : 2003-05-08, 20:07 »
no zima o tym mowie ze przynajmniej na tych zdjeciacjh nie prezentuje soba nic nadzwyczajnego,albo wina zdjec albo taka poprostu jest

Zimoludka

  • Gość
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #66 : 2003-05-08, 21:48 »
Może gust? Może zdjęcia? Czy ja wiem? Dla mnei Rewcia jest naj pod każdym względem
Zobaczysz inne zdjęcia to stwierdzisz
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #67 : 2003-05-08, 22:04 »
toz sama powiedzialas ze foty do dupy to nie oczekuj ze na podstawie takich zdjec kon mi sie spodoba,nawet jezeli jest cos w tym z gustu to wiedz ze aqrat lubie siwki choc osobiscie miec bym nie cicala,znam siwki o podobnej masci co rewina tyle ze bez brazu i naprawde nawet na zdjeciach o wiele lepiej sie prezentuja.......orzyslij inne chetnie zobacze,szczegolnie jak chodzi pod siodlem

Zimoludka

  • Gość
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #68 : 2003-05-08, 23:06 »
Powtarzam się już ale widać niektórze nie czytają zbyt dokładnie
NIE MAM JESZCZE FOTEK POD SIODŁEM, DOPIERO WYŚLĘ DO ZESKANOWANIA
a co do jakości tych zdję to są o wiele gorsze niż te moje zwykłe
Tu są plamy, są szare, obcięte itd
Treaz mam nadzieję, że będą lepsze
Mi ten brązik u Rewci barzdo się podoba. ostatni zauważylam u niej rudy hyhy coraz bardziej pasjemy do siebie :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

końscy przyjaciele
« Odpowiedz #68 : 2003-05-08, 23:06 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #69 : 2003-05-08, 23:15 »
zima przeczytalam dokladnie i wiem ze jeszcze na razie ich nie masz,dlatego czekam z niecierpliwoscia az bedziesz miala:) chodzilo o mi o to wlasnie ze jak juz ze skanujesz,moze poprostu nie do konca jasno sie wyrazilam.... mam nadzieje ze zamiescisz ich trosq wiecej jezeli sa lepszej jakosci co by mozna bylo krytycznym okiem spojrzec dokladniej na rewine ;)

Zimoludka

  • Gość
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #70 : 2003-05-08, 23:25 »
Być może jutro będą wywołane, wyślę pewnie w poniedziałek i dojdzie pewnie jak będę we Francji, tak smao ze zeskanowaniem więc tak 2 tyg poczekacie :(a pod siodlem tylko jendo powtarzam bo na reszcie mam głupie miny ale skwaszoną twarz lub przymrużone oczy fu! Jedno zdjęcie ejst takie cudne! Rewcia cudnie stoi ładnie ośiwtlone tylko ja przymrużyłam oczy!
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #71 : 2003-05-08, 23:28 »
jak stoi...hmmm..a nie masz zadnego w czasie ruchu?bo o to przede wszystkim mi chodzi,klus,galop,moze jakies skocki albo co :wink: hmm..jezeli nie podoba ci sie twoja mina zawsze mozesz wprowadzic cenzure na zdjecia ;)

Zimoludka

  • Gość
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #72 : 2003-05-08, 23:40 »
Niestety to nie ja będę skanowała :p mam tylko kłus i stanie
Niestety mój tata robił zdjcie a On nie wie kiedy się robi :P Na jednym zdjęciu kłusuję na złą nogę i tego na pewno nie powtórzę:P Ale jedno jes akie śliczne bo Rewcia słodko patrzy a ja akurat ruszyłam głową :D
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #73 : 2003-05-08, 23:47 »
eeee...zima...a ze tak sie zapytam...co ma piernik do wiatraka?chyba dostaniesz @ te zdjecia poskanowane....to jaki problem pobawic sie programami graficznymi ?...ladnie tak zwalac na tate? :lol: ale czasem tak bywa ze prosisz kogos o cos a potem zalamac sie mzona jak sie zobaczy rezultaty :P

Zimoludka

  • Gość
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #74 : 2003-05-08, 23:52 »
Nie mam programu graficznego chyba, że paint :P tam zamarzę swoją twarz :p Już przerabiane :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

końscy przyjaciele
« Odpowiedz #74 : 2003-05-08, 23:52 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #75 : 2003-05-09, 09:10 »
Eh... :) Hm....co do konia-Rewiny to dla mnie jest ona zwyczajna bo jak juz pisalam dla mnie siwki sa zbyt popularne podobaja mi sie karuski srokacze i masci nie powtarzajace sie. Ale kazdy ma wlasny gust :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

OkTaWiA

  • Gość
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #76 : 2003-05-09, 15:37 »
nie wiem jak wy uważacie ale według mnie w każdym koniku jest coś wyjątkowego :) nie mogę powiedzieć że mój misiek jest ładny,bo prawda jest taka że jest brzydka,to takie cielątko małe.bo jest malutka,troszkę grubiutka i wogóle nie należy do koni pięknośco.ale według mnie ma w sobie to coś co mnie przyciąga :) jest taka miluśka,lubi się przytulać i zawsze wiernie mnie słucha jak coś opowiadam :P nie obchodzi mnie że jest brzydka,że nikt nigdy nie powiedział że mam ślicznego konika,mimo że moje koleżaki które też mają swoje ulubieńczynie słyszą to co jazdę,a ja nie :) ale się nie zniechęcam...bo ja ją kocham taką jaka jest i za jej charakter.bo naprawdę jest ona przeciętnym konikiem :) cmok!!
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #77 : 2003-05-09, 16:01 »
Tak  co do tego sie zgadzam. Ja mialam ulubienca nie ze wzgledu na wyglad a na charakterek i przez to nikt nie chciał na nim jezdzic. (fajnie wiecej dla mnie :) Praktycznie wszyscy sie go bali zamiast sprobowac go uspokic ja przynajmniej sie starałam i czasami nawet mi wychodziło :P A konik bym masci przecietnej :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Natchniuza

  • Gość
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #78 : 2003-05-09, 20:10 »
Moj jest tarantem wlasciwie. Ludzie (zwlaszcza tacy srednio znajacy sie) zachwycaja sie, ile wlezie. A on jest brzydki, ma wade postawy i w ogole. Ale za to jest moja najwieksza miloscia :D
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #79 : 2003-05-09, 20:26 »
Coz za wysoka samoocena! :D "Jest brzydki" :P Tak samo jak ludzi darzy sie uczuciem nie tylko za wyglad tak samo z końmi kazdy lubi to co lubi ;D
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Tafta

  • Gość
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #80 : 2003-05-09, 21:07 »
No właśnie. Wszystko kwestia gustu, a o tych jak wiadomo się nie dyskutuje :)
A takim nieznający się to podoba się każdy konik, byle miał 4 nóżki, grzywę i ogonek :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

końscy przyjaciele
« Odpowiedz #80 : 2003-05-09, 21:07 »

milkiwaj

  • Gość
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #81 : 2003-05-09, 23:15 »
no ja toleruje prawie kazde...
trafiły mi sie w życiu 2 awersje... do Bony i do jeszze jednej... ae to wyjątkowo sie z tymi konikami nie lubilismy... oczywiście uczucie było odwzajemnione....
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #82 : 2003-05-10, 11:13 »
hmm ja jedynie nie lubie Akryla. Idziesz do niego na łąke co robi? gryzie! Rozdajesz marchewki? wszystkie konie odgania i nawet grysie iebie żrbuy dać a jak go odganiasz to patrzy na Ciebie jak na marchewkę do schrupania :P Osttanio udało mi się go przegonić bo nei moglam d Rewci dojć, obeszłam stodołę żeby do Rewci a ten debi już tam był......dałam mu tylko jedną marchewkę :P W ogole to taki głupi koń.....Lany jest, ma takąoryginalną mać bo jest siwo kasztanowy tzn więcej kasztanowuy i jeszcze do tego srokaty, chyba 3 łatki ma :P To ejst jedny koń, ktorego nie lubie
Zapisane

Ciapka

  • Gość
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #83 : 2003-05-10, 18:39 »
hh ntevhniuza zawyzj ludiz co sie na konich nie znja zachwycaja sie takimi konmi:)
np sorkaczmi tarantami arabami..
 bo sie nie znaja i tylew:)
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #84 : 2003-05-11, 00:07 »
Najbardziej mi sie podoba wrzask tych dzieciakow: "Ja chce jezdzic na tym koniu! Na tym biaaalyyyyyyym". I nie dociera do nich, ze ten kon nie jest do dyspozycji. "Jak to nie? To on w ogole nie jezdzi?"... Ja pierdziele. Beznadzieja. I wez wytlumacz takiemu dziecku i jego jeszcze gorszej mamusi, ze wiekszosc koni z naszego klubu to konie sportowe i prywatne, a to ze jakiemus bachorowi akurat spodoba sie moj kon wcale nie oznacza, ze sobie na nim pojezdzi. Grrr.
Zapisane

Ciapka

  • Gość
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #85 : 2003-05-11, 09:31 »
eeee skoro i tak nie pojezdzi to co sie denrwujesz..
Zapisane

Ritka

  • Gość
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #86 : 2003-05-11, 09:36 »
a ja lubie sie tak nad ludźmy wyżywać... Przychodzi student- co to za koń?
Malina
A jak się a nim jeździ?
no to bajeruje że najlepszy itp..
no to go dawaj
no to podjeżdżam powoooli do instruktorki no i zsiadam z konia i zdejmuje siodło:) , a teraz najlepszy moment,
Czemu zdjęłaś siodło?
co idzie do stajni
jak to?
i sie zaczyna kłótnia:) ja puszczam konika bez tranzelki i siodła, a ta tupta sobie do boksu.
Lubie sie tak pokłócić nieraz heheh
Zapisane

Ciapka

  • Gość
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #87 : 2003-05-11, 10:08 »
hym..nic ne rozumie o co ci chodiz i co w tym fajnego..hyh
Zapisane

Forum Zwierzaki

końscy przyjaciele
« Odpowiedz #87 : 2003-05-11, 10:08 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #88 : 2003-05-11, 11:46 »
no na debrosie az tak duzo osob nie chce jezdzic....chyba ze starszych...wszystkim sie bardzo podoba konisko ale jako ze jest najwiekszy w stajni to jakos z lekka sie szczegolnie takie mlodsze dzieciaki go obawiaja :P za to zawsze pytaja czy jak cos moga sobie chociaz przy nim zdjecie zrobic....a to czasem n aokle sie do fotki brzdaca posadzi cy cos ;) rekraacja na nim nie ma prrawa jezdzic chyba ze ja z wlasnej woli kogos na niego wsadze i troszke poducze.....ale to raczej rzadko :P

Natchniuza

  • Gość
końscy przyjaciele
« Odpowiedź #89 : 2003-05-11, 14:28 »
Siwus by rekreantow rozwalil o sciane zaraz :D
Zdjecia tez czesto chca robic, generalnie pozwalam z ziemi, ale modle sie wtedy, zeby sie wariat czegos nie wystraszyl, bo wskoczy mi na takie dziecko i co?
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.141 sekund z 31 zapytaniami.