Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Bryczesy - pomoc!!!  (Przeczytany 2459 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agnes

  • Gość
Bryczesy - pomoc!!!
« : 2003-08-18, 16:08 »
nie wiem ile Was jest z Warszawy, ale mam pytanie dot. sklepów oczywiście jeździeckich. Chce sobie kupić bryczesy, ale nie drogie, bo nie ukrywam, że nie mam po prostu tyle na nie kasy. Czy znacie jakiś tani sklep w wawie gdzie takie dostane? Na Polnej są za 120 zł, ale czy warto je kupić? Są ze sztucznego materiału...Może ktoś pomoże? Będę wdzęczna:) Aga
Zapisane

aneta

  • Gość
Bryczesy - pomoc!!!
« Odpowiedź #1 : 2003-08-18, 18:21 »
Na ul.Przechodniej 2 mozesz kupic bryczesy nowe lub uzywane, bo prowadza tam rowniez i komis. Ten sklep jest obok pl. Bankowego. Jest to sklep Jezdziecko-Turystyczny "Przygoda". Kiedys dalam do komisu gumowe kalosze do jazdy.
Zapisane

Agnes

  • Gość
Bryczesy - pomoc!!!
« Odpowiedź #2 : 2003-08-18, 19:37 »
jejku dzieki dzieki:) a masz moze telefon? a te uzywane to mniej wiecej w jakim stanie? i czy zawsze cos jest i w jakich cenach? a co do nowych to znasz moze mniej wiecej ceny i jakosc? dzieki za zainteresowanie:))) Aga
Zapisane

Forum Zwierzaki

Bryczesy - pomoc!!!
« Odpowiedz #2 : 2003-08-18, 19:37 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Bryczesy - pomoc!!!
« Odpowiedź #3 : 2003-08-18, 20:33 »
a ja proponuje pochodzic po odzierzach zachodnich na wage roznego rodzaju,mam bryczesy z jezdzieckiego za 130 o ile mnie pamiec nie myli,ponoc baaardzo dobrej jakosci itd a szczerze powiem na takim szmatexie kupilam se bryczesy z wygladu powiedzialabym nowka za 2 zl  :lol: i sa porzadniejsze i lepiej sie trzymaja niz te za 130 ktore to z byle przyczyny sie zaciagaja a od samych czapsow pod kolanami cholernie sie pomechacily czy jak to nazwac....i wogole nie oplaca sie kupowac w jezdzieckim takich rzeczy bo zdzieraja jak sie da :P

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Bryczesy - pomoc!!!
« Odpowiedź #4 : 2003-08-18, 21:31 »
Tak k_cian juz od paru osob słyszałam,ze w ciuch budach kupiły nowe bryczesy pełneje leje skora :)  
A mi tez sie cos porobiło z bryczesami zwłaszcza wlasnie tam gdzie czapsy i tez w kroku bo nie mam pełnych lei.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

aneta

  • Gość
Bryczesy - pomoc!!!
« Odpowiedź #5 : 2003-08-18, 21:49 »
Agnes- Tel. 652-21-53  Jezeli sie nie zmienilo to sa takie godziny otwarcia
Pn.- Pt. 10.30-18.30  Sob. 10.30-14.30.  Nie wiem jak wygladaja uzywane rzeczy i w jakich sa cenach. Najlepiej jakbys tam zadzwonila i sie zapytala ich.


K_cian- ja zamiast bryczesow mam czarne leginsy i prawie nie widac ze to nie sa bryczesy. No i sa ciensze, bardzo dobre na lato.
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Bryczesy - pomoc!!!
« Odpowiedź #6 : 2003-08-18, 21:55 »
Ja mam bryczesy za dwie stowy, bardzo dlugo ich juz uzywam i nic sie z nimi nie dzieje, sa super.
Ale jak bede nastepnym razem kupowac, to tez w sklepach z uzywana odzieza, naprawde mozna dostac za grosze porzadne bryczeski, zreszta moi znajomi juz sprawdzali ;) Tylko trzeba je sobie upolowac, bo szybko znikaja ;)
Zapisane

tiaraa

  • Gość
Bryczesy - pomoc!!!
« Odpowiedź #7 : 2003-08-18, 22:07 »
miesiąc temu kupiłam bryczesy w ciuchbudzie za 10 zł pikeura a pare dni temu zamówiłam katalog z niemieckiej firmy w której kupowałam siodło wiecie co było na srtonie z bryczesami? Moje spodnie identyczne! szlufki, krój kolor wszystko identyczne za 109,95 euro mało nie padłam. Niech żyją ciuchbudy!!!!!!!! Za 10 zeta mam nowe spodnie na następne kilka lat, bo stare już błagają o litość fakt że trzeba czasem troche popolować, bo szybko też zchodzą, ale warto
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Bryczesy - pomoc!!!
« Odpowiedź #8 : 2003-08-18, 22:17 »
Ja swojego czasu też jeździłam w takich leginso-getro lajkrach,ale sie juz troche zużyły.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Bryczesy - pomoc!!!
« Odpowiedz #8 : 2003-08-18, 22:17 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Bryczesy - pomoc!!!
« Odpowiedź #9 : 2003-08-19, 11:54 »
nom moje tez sa super i nie za 10 a za 2zeta  :wink: nie maja pelbych leji ale ani pod kolanami ani e kroku nigdzie nie ma nic zaciagnietego zmechaconego czy cos a jezdze w nich czesciej niz w tych z jezdzieckiego! bo i wygodniejsze sa i lepiej dopasowane....a w tych z jezdzieckiego za ktore tyle dalam po praniu sqra robi sie tak cholernie sztywna...nie da sie jezdzic doslownie zbo obciera nogi a tamta prane czy nie mieciusia jak nie wiem


swoja droga zdarzyo mi sie widziec w ciuchlandach super i to firmowy!! kask za 10zl-malo sie ni eporyczalam jak sie okazalo ze za maly ;)

Agnes

  • Gość
Bryczesy - pomoc!!!
« Odpowiedź #10 : 2003-08-19, 15:42 »
ech...git, ale ja mam same z ciucholandow:) I zadne nie sa prawdziwe:( maja szwy od wew miedzy innymi. Zreszta w ciucholandach nie widze bryczesow od dwoch lat, tak mniej wiecej. Na Ursynowie jest bardzo dużo ludzi jeżdżacych, dużo też kupuje w takicj miejsach. A tak naprawde to po prostu nie sprowadzają. Ja chce kupić pierwszy raz w końcu normalne, ze sklepu, bo mam już dość powbijanych szwów od wewnątrz od długiego przebywania w takich "bryczesach":)
Zapisane

Agnes

  • Gość
Bryczesy - pomoc!!!
« Odpowiedź #11 : 2003-08-19, 15:45 »
Wiedźma, a moge wiedzieć gdzie swoje kupiłaś? Bo domyślam się, że w jeździeckim...ja jak będę kupowac to chciałabym jakieś sprawdzone, żeby mi sie nie rozleciały czy coś takiego za szybko:) Dzięki...
Zapisane

Ruda

  • Gość
Odp: Bryczesy - pomoc!!!
« Odpowiedź #12 : 2005-07-14, 15:06 »
ja moje bryczesy kupiłam w decathlonie na targówku za ok.40zł a może nawet 30 i jestem z nich bardzo zadowolona :)
Zapisane

Ruda

  • Gość
Odp: Bryczesy - pomoc!!!
« Odpowiedź #13 : 2005-07-14, 15:07 »
a wiecie gdzie w wawie albo okolichach jest ciuchland z ciuchami jeździeckimi????
Zapisane

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
Odp: Bryczesy - pomoc!!!
« Odpowiedź #14 : 2005-07-14, 16:57 »
jak mi podasz swoje wymiary to jak bedą ci pasować to ci moje wygodne ale urzywane bryczesy za 50 zł z go sportu sprzedam i pocztą wyśle
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Bryczesy - pomoc!!!
« Odpowiedz #14 : 2005-07-14, 16:57 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 29 zapytaniami.