Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Wakacje w siodle  (Przeczytany 7639 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamelia

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #30 : 2003-12-12, 17:10 »
najlepszym obozem na świecie jest obóz w Iwkowej :P :)
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #31 : 2003-12-12, 21:33 »
dla mnie najlepszym obozem jest oboz w mojej stajni z Rewcią :)
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #32 : 2003-12-12, 21:49 »
Najlepszym obozem bedzie moje całe życie z moim pierwszym koniem... :) :mrgreen:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wakacje w siodle
« Odpowiedz #32 : 2003-12-12, 21:49 »

Zimoludka

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #33 : 2003-12-12, 22:27 »
ja mam nadzieje, że kiedyś doczekam się swojego konia i to z pewnością będą najpikniejsze czasy w moim życiu
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #34 : 2003-12-13, 14:44 »
Cytat: Zuzika
[..]

 
No wiesz mi chodzi o anatomie dla wtajemnieczonych ;) :P Poprostu instruktor różne ciekawe rzeczy pokazuje :P A co ja bede gadać poprostu mam fajna frajde tam i jaja niezłe są... ;)


:P Jaja to może i tam są, ale gdy instruktor się bedzie odlewał pod krzaczkami. :P Niestety krzaczki ścięli..... A może i lepiej. Zuzika się przynajmniej nie zgorszy :P
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Apiska

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #35 : 2003-12-13, 16:08 »
Cytat: Zuzika
w czsie jazdy możesz naqwet się dowiedzieć coś o starozyutności np. o chomo sapiens (tak było w moim przypadku) również mozesz poznać anatyomie człowieka... :P

hehehe :)
Jeszcze sie musze zastanowic, bardzo bym chciała gfzieś w Bieszczady, ale ojciec nie cche mie tak daleko puścic :( Kawał drogi odemnie :( a bu........:( Ale dzięki WAM wielkie !
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #36 : 2003-12-13, 16:50 »
To jak w Bieszczady to polecam w ośrodku w Chmielu "U prezesa", możesz tam również zadac na odznake jeździecką, w rajd kilka dniowy pojechac itp. .. Konie są fajne i poprostu super...
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #37 : 2003-12-13, 18:12 »
Właśie napsiała że wBiezczady nie. To poszukaj coś obok siebie. Na pewno jest dużo stajni, które organizują obozy. Ja wiem o Książu, w taktyc okolicach nie mieszkam, tlyko jestem na wakacje co roku u babci w Wałbrzychu to jeżdżę zawze w dworzysku ale tam obozów nie ma.poszukaj w necie albo w "na koń" jak już ktoś przede mną powiedział :)
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #38 : 2003-12-13, 22:55 »
Jeszcze sie musze zastanowic, bardzo bym chciała gfzieś w Bieszczady, ale ojciec nie cche mie tak daleko puścic :( Kawał drogi odemnie :( a bu........:( Ale dzięki WAM wielkie


na wakacje??? przecież to nie ma znaczenia jak jest sie daleko... to są wakacjenie masz [przecież 6 lat i nie zadzwonisz w srodku nocy, że ty chcesz do domu... :?: nie rozumiem czemu odległośc gra rolę... chyba im bardziej w naturze na wakcjach tym lepiej
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wakacje w siodle
« Odpowiedz #38 : 2003-12-13, 22:55 »

Apiska

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #39 : 2003-12-13, 23:45 »
No własnie wytłumacz to moim rodzicom, nie da im sie tego przetłumaczyć.....
Kolga mówi, ze bardzo fajnie jest w "Woli Michowej"zawsze tam jeździ, byłktoś moze??
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #40 : 2003-12-14, 12:14 »
JA też bym chciała w wakacje pojechać na obóz konny. Jestem z Warszawy. Co możecie mi doradzić?  Trochę już jeździłam.
Zapisane

absencja

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #41 : 2003-12-14, 15:09 »
przeczytaj poprzednie posty:)
Zapisane

navel

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #42 : 2003-12-14, 15:56 »
a co sądzicie o "Anka Rancho" ? 40 km od centrum Warszawy, we wsi Glinianka . Koleżanka mówi że jest Okej... napiszcie coś!  :)
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #43 : 2003-12-14, 17:22 »
Ja tam w Bieszczady jeżdże nawet sama a mam spooory kawałek... Tam jest bosko :mrgreen:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #44 : 2003-12-14, 17:43 »
milki przyjezdzaj do bialego,bedziesz jezdzic konie devci i nasze przy okazji objezdzisz... :P

Forum Zwierzaki

Wakacje w siodle
« Odpowiedz #44 : 2003-12-14, 17:43 »

Ritka

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #45 : 2003-12-14, 18:26 »
umawiamy się wszyscy w Piechowicach pod jelenią górą :P :P :P :PZ konikami !!!!
Zapisane

Tafta

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #46 : 2003-12-14, 18:36 »
zwariowałaś :P
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #47 : 2003-12-14, 19:00 »
o bosh a czemu tak daleko?w klepaczach kolo bialego poprosze bedzie blizej wszystkim ;)

Zimoludka

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #48 : 2003-12-14, 22:23 »
albo gdzieś w okolicach Poznania :D?
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #49 : 2003-12-15, 17:21 »
W Bieszczady !!!!!!!! (mam jakies 1,5 godzinki drogi) a co do Woli Michowej to w samym ośrodku byłam 3 razy ale na obozie nigdy
Zapisane

Apiska

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #50 : 2003-12-15, 20:03 »
kamelia ale co jako ośrodek to jest okej?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wakacje w siodle
« Odpowiedz #50 : 2003-12-15, 20:03 »

milkiwaj

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #51 : 2003-12-15, 20:22 »
ja ze swoim mam tyle kłopotów.... o boże... ostatnio mam wrązenie, że to przeze mnie ona sie tak wcieka....
jak jest na oklep to chodzi cacy [ale boje sie zagalopować :P, po tych wystepach jakie daje w siodle] a w siodle wariatka... tak wali że mnie strach bierze... a wierzajcie mi, że trudnio mnie przestraszyć...
Zapisane

kasiata

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #52 : 2003-12-15, 22:10 »
JA byłam w tym roku na obozie IMAGINE , nie dość że sa lekcje ANGOLA to jeszcze możęsz sie na konikach nauczyć jeździć ;]
Tam jest naprawde zajebiście , jade tam jeszcze raz w te wakacje ;]
Pobyt kosztuje ok. 1200zł. A Obóz mieście sie w Raszągu !!
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #53 : 2003-12-16, 18:15 »
wola michowa to ośrodek gdzie kiedyś było więzienie :P ale teraz jest to odnowione pokoje małe ale nie malutkie (to też zależy na ile osób) żarcie przepyszne, właściciele przesympatyczni z koni to wie mże maja hucuły. Na 2 jeździłam. Jedyny minus to to że łazienki i toalety są wspólne na korytarzu oczywiście osobne dla bab i facetów. ale do wszystkiego się mozna przyzwyczaić :)
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #54 : 2003-12-16, 21:05 »
harcerz nie świnia... jak to mawiam... bywałam w tak różnych warunkach, że nawet kalinówka mi nie była straszna [teraz to tam jest lux w porównaniu do tego co było!!]
moja mama jak weszła to spytała sie mnie grzecznie czy na pewno chcę tu zostac ;lol;
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #55 : 2003-12-17, 19:30 »
Oj to wy chyba nie byliscie w prawdziwym górskim klimacie... W bieszczady to ja jeżdże często w takie miejsce... :P Wychodek na dworze i w zime trza zapierdzielać przez zaspy, naprawde tam to jest prawdziwy obóz dla mocnych... Nie miłe uczucie sunąć w srodku nocy ptrzez 1,5 metrowe zaspy... :mrgreen:
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #56 : 2003-12-18, 16:19 »
trzeba wykształcić sobie zatem mój system wydalniczy ;)
ja rano wędruję i wieczorem :) to sie diabelnie przydaje na takich obozach :lol:
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #57 : 2003-12-18, 18:27 »
Jak tam byłam troche czasu to też się przyzwyczaiłam że w nocy nie chodziłam ale raz jak byłam w nocy to takiego stracha mi łanie napedziły... W krzakach świeciły sie oczka :o ale po chwili wybiegły łanie, przestraszyłam się wtedy okropnie i od tamtej pory nie chofzilam w nocy za potrzebą... A co do Woli Mnichowej to ten ośrodke prowadzi czy babcia mojego znajomego czy raczej znajomi babci jakos tak ale znajomy może sobie tam jeździć ile tylko ze chce... I hipoterapia tez tam jest więc koniki spokojne :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wakacje w siodle
« Odpowiedz #57 : 2003-12-18, 18:27 »

Krówka

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #58 : 2003-12-19, 19:53 »
Cytat: milkiwaj
ja znam pare osób m.in. Magde Gajewską [Agiś] Martę Sobierajską [kupiła Playboya] całą ekipe harcerzy Kazik, Bulb, Tarzan, Arletta, Oskar, Uchol jeszcze Kesitę, Basię, Gosie Kanziak [wyprowadziła sie tarz do Szweji], Pingwina, i mnóswto osób któryc juz niestety nie pamiętam z imienia nawet


ja tez ich znam, moze Ciebie tez?! Z magdą Gajewską jeździmy razem w stajni.
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #59 : 2003-12-19, 21:21 »
Ania Lenarczyk jezdem ;)
ale jestem z łodzi
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 28 zapytaniami.