Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Wakacje w siodle  (Przeczytany 7638 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krówka

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #60 : 2003-12-21, 17:38 »
To ja Cie znam i ty mnie tez  :P
wiecej na pw
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #61 : 2003-12-21, 19:15 »
jaki ten świat mały :P
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #62 : 2003-12-21, 20:13 »
bardzo mały... to sie nazywa fenomenem czegoś tam ;) miałam o tym na przedsiębiorczości :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wakacje w siodle
« Odpowiedz #62 : 2003-12-21, 20:13 »

Amazonka

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #63 : 2004-08-10, 13:34 »
www.annopol.com

Byłam kiedyś na zimowisku w Zbrosławicach, jednak na krytej było takie zagęszczenie początkujących jeźdźców, że zaczęłam żałować. Obiecanej woltyżerki było jak na lekarstwo.

Podobało mi się w stadninie koni w Udorzu, ale to było dość dawno i teraz ktoś inny organizuje obozy.
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #64 : 2004-08-23, 11:07 »
co tak wszyscy ten annopol chwalą ??
Zapisane

Ritka

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #65 : 2004-08-23, 12:07 »
bo tam jest naprawde fajnie :)
masz jedego konia, 2 jazdy dziennie. Co drugi dzień trening skokowy. Widzieliście kiedyś pingwina który skakał 120cm? :) ja sie wogole od ziemi nie moge odezwać a tam skakałam wszystko :P na koniu 150 heheh
Zapisane

Amazonka

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #66 : 2004-08-23, 17:25 »
Ile osób jest na takim turnusie?
Zapisane

Ritka

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #67 : 2004-08-23, 17:41 »
12
Zapisane

*.:Natti :P:.*

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #68 : 2004-08-23, 18:58 »
Oj widziałam, widziałam pingwinka skaczącego :P A jak świetnie skacze :P Co do obozów byłam na jednym: Stajnia Czarne Błoto :P Było suuuuuuuupppppppppeeeeeeeerrrrrrrr, konie cudowne, trenerka świetna, super uczy, jeździ ujeżdżenie i jest naprawdę super, tam poznałam, co to są prawdziwe jazdy :P Po prostu wszystko było super, poczynając od koni, przez jazdy, jedzenie, pokój, warunki itd., itd. kończąc na super atmosferze :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wakacje w siodle
« Odpowiedz #68 : 2004-08-23, 18:58 »

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #69 : 2004-08-23, 22:17 »
A mają jakaś stronke Natti :P ?
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

*.:Natti :P:.*

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #70 : 2004-08-24, 08:43 »
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #71 : 2004-08-24, 09:13 »
Moja kolezanka była w tym roku w Annapola i tez bardzo bardzo sobie chwaliła. ;) Ja planuje wybrac sie tam za rok,a jezeli tez chcecie to lepiej zacznijcie zapisy zimą :P :mrblue:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #72 : 2004-08-24, 10:20 »
Fajny Natti ten obóz z tego co pisze na stronie no i niedaleko bo ja mieszkam w Bydgoszczy (koło Torunia) a z Torunia jest tylko 15 km. Tylko cena troche taka...1200 za dwa tygodnie...Jeszcze sobie wybieram między dwoma za 1100 jeszcze bliżej niż ten więc nie wiem...A ile tam dziennie było jazd Natti? I czy nauczyłaś się np. siodłać,czyścić konia itp.?
Zapisane

*.:Natti :P:.*

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #73 : 2004-08-24, 10:47 »
Koniuka jazd jest jedna dziennie, ale za to indywidualna, nie na prawie zdechłych konikach, w zastępie, naprawdę warto, wiem, ze gdybym pojechała na taki z dwoma godzinami w zastępie, to niczego bym się nie nauczyła. Koniuka lepiej dodać te 100 zł. i być naprawdę zadowolonym, bo 100 zł. to jeszcze nie taki majątek, naprawdę zachęcam, Cię. Siedzisz w stajni ile chcesz, czyścisz konie, siodłasz, kiełznasz, możesz dawać jedzenie jak chcesz, zmieniać ściółkę, wieczorami zwykle się smaruje koniki jak jest jakieś obtarcie, kopytka, o wszystko się dba, ja się tam nauczyłam, jak się naprawdę dba o konie, te konie są sportowe i chodzą raz dziennie, bo dlaczego miałyby być zmęczone...... Idą żywo do przodu, lekko łydką i już, nie to co u mnie w stadninie, pchasz i nic :P Pani Ania naprawdę świetnie uczy, układa dosiad itd. Mogłam robić wszystko przy koniach jak chciałam, nawet lonżowałam niektóre konie jak trzeba było, niektóre jeździłam itd. Było naprawdę super. oni na obozy nie przyjmują więcej niż 6 osób, dlatego tam jest tak rodzinnie :P Naprawdę zachęcam. Ja też miałam do wyboru obozy za 600 nawet zł. za 2 tyg. i bliższe, ale ja ze śląska jechałam do Torunia, bo wiedziałąm, że nie będzie porównania z innymi stajniami i nie pomyliłam się :P
Zapisane

anieszka

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #74 : 2004-08-24, 11:56 »
Amazonka kiedy byłaś w Udorzu?? pewnie jeszcze za czasów pana Marka i pani Halinki?? Pan Marek znów prowadzi obozy :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wakacje w siodle
« Odpowiedz #74 : 2004-08-24, 11:56 »

Amazonka

  • Gość
Stadnina Koni Udórz
« Odpowiedź #75 : 2004-08-24, 12:53 »
Byłam w Udorzu najprawdopodobniej w 1994 r.
Obóz był organizowany przez sklep jeździecki HUNTER (już nie istnieje) z Wrocławia.
Instruktor i organizator = Paweł Swolkień z HUNTERA.

Wtedy czołowym był Dansing i była cała stajnia młodych ogierów po nim.
Zapisane

anieszka

  • Gość
Wakacje w siodle
« Odpowiedź #76 : 2004-08-24, 13:31 »
no to jeszcze dawniej niż myślałam. Dansinga pamiętam a już napewno żrebaki po nim
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.093 sekund z 26 zapytaniami.