Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Co, gdzie, za ile i jak?  (Przeczytany 1003 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aagata

  • Gość
Co, gdzie, za ile i jak?
« : 2004-01-11, 20:14 »
Od kilku dobrych lat co roku w wakacje przymierzam się do tego żeby zacząć uczyć się jeździć konno, ale....no własnie ALE, nie mam pojęcia gdzie mam iść, gdzie dzwonić, żeby znaleźć porządną stadninę, ile taka nauka kosztuje i ogólnie co i jak :)
Interesowałyby mnie stadniny w moim rejonie, czyli podlasie i mazury.
Aha i jeszcze jedno, kiedyś słyszałam o posiadaniu konia, ale na odległość, takie coś wogóle jest możliwe?
Z góry dzięki za pomoc! :)
Zapisane

awangarda

  • Gość
Co, gdzie, za ile i jak?
« Odpowiedź #1 : 2004-01-11, 20:19 »
ja mam konia na odleglosc :P tzn stoi od mojego domu 30 km.... jazdy kosztujo od ok 15-35 zl no sa i drozsze.... a najlepiej idz do wmpiku i kup sobie informator "na kon" czy jakos tak (ok. 20 zl) tam sa wszystkie zarejestrowane stadniny i z twojego regionu terz napewno sa
Zapisane

Tafta

  • Gość
Re: Co, gdzie, za ile i jak?
« Odpowiedź #2 : 2004-01-11, 20:38 »
Cytat: Aagata
kiedyś słyszałam o posiadaniu konia, ale na odległość, takie coś wogóle jest możliwe?

Możliwe.
Na przykład w schronisku Tara - azylu dla chorych, starych, niechcianych czy wykupionych z transportu zwierząt
można zaadoptować konika wpłacając co miesiąc określoną kwotę na jego utrzymanie - ADOPCJA
Zapisane

Forum Zwierzaki

Re: Co, gdzie, za ile i jak?
« Odpowiedz #2 : 2004-01-11, 20:38 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Co, gdzie, za ile i jak?
« Odpowiedź #3 : 2004-01-11, 20:53 »
podlasie i mazury mowisz?  :chytry:  ja jestem z podlasia  :wink: dokladniej z bialegostoq, moge ci cos wiecej powiedziec o stajniach w okolicy bialego jezeli chcesz ile co kosztuje itd, odezwij sie do mnie na gg najlepiej  3485650  :idea:

Aagata

  • Gość
Co, gdzie, za ile i jak?
« Odpowiedź #4 : 2004-01-16, 19:04 »
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)
Zapisane

Euphoria

  • Gość
Co, gdzie, za ile i jak?
« Odpowiedź #5 : 2004-01-16, 19:55 »
agatA, właź na www.jazdakonna.pl tam będziesz miała wykaz ośrodków nie tylko z podlasia, ale z całej Polski ;) Dobrze jest czasem popytać wśród znajomych z jakims doświadczeniem z różnych stajniach..
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Co, gdzie, za ile i jak?
« Odpowiedź #6 : 2004-01-17, 11:03 »
poradnik "na koń" jest lepszy jest wiecej informacji
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 24 zapytaniami.