Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do dołu

Autor Wątek: "Ekologiczny" terroryzm  (Przeczytany 61515 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #30 : 2008-07-26, 22:57 »
Podziwiać pseudoekologów, a prawdziwych ekologów to różnica,
nie wiem czemu, ale utożsamiasz jednych z drugimi...
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #31 : 2008-07-26, 23:02 »
a przy okazji nas z tymi 1, prawda?
probojesz nam wmowic, ze "oblicza" ekologii, ktore my znamy i staramy sie propagowac - sa zle.
wiec powiedz, ktorym zalezy na rozglosie a kto prowadzi "powane badania"... co przez to rozumiesz? jezeli chcesz nam "otworzyc oczy" (nie wiem na co, ja oczy zamkniete mam tylko podczas snu) to daj nam racjonalne powody a nie przemyslenia osob, dla ktorych obroncy cudzej krzywdy to zlo, ktore trzeba wytepic... daj kilkanascie racjonalnych powodow ktorych nie mozna podwazyc.
my wybralismy, ty tez. kazdy dokonal wyboru, nasz jednakowoz krytykujesz i szukasz w nim samych wad, obrazasz nas i sugerujesz pewne rzeczy, ktore sa nie na miejscu i ktore zupelnie obrazuja zupelne przeciwienstwo nasz i FZ. mylisz sie w kazdym swoim slowie i brakuje ci juz pomyslow i rozpaczliwie wrecz probojesz pograzyc kadego, byle nie siebie.
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #32 : 2008-07-26, 23:04 »
na razie tylko tyle odpisze, wszystko przeczytałam, ale brak czasu na odpisanie
Otwieram wam oczy a to wielka różnica!
Pokazuję wszystkie oblicza ekologii.
a w temacie o mysliwych tez sa pokazywane wszystki oblicza mysliwych, nie tylko tych dobrych ale tez tych którzy namawiaja do strzelania ptaków czy innych nielegalnych rzeczy. my mamy swoje zdanie a ty swoje, oczywiscie mozna dyskutowac ale nie bedziesz nas zmuszał do przejscia na twoja strone, bo to ze ejstemsy młodzi nie znaczy ze wszytko nam mozna wmówic, mamy tez własne zdania, które mamy prawo miec a ty nie masz nas za to atakowac jak sam napisałes
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedz #32 : 2008-07-26, 23:04 »

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #33 : 2008-07-26, 23:18 »
Podziwiać pseudoekologów, a prawdziwych ekologów to różnica,
nie wiem czemu, ale utożsamiasz jednych z drugimi...
Ja ich rozróżniam ; nie jestem pewny czy Wy wiecie kto jest kim.
na razie tylko tyle odpisze, wszystko przeczytałam, ale brak czasu na odpisaniea w temacie o mysliwych tez sa pokazywane wszystki oblicza mysliwych, nie tylko tych dobrych ale tez tych którzy namawiaja do strzelania ptaków czy innych nielegalnych rzeczy. my mamy swoje zdanie a ty swoje, oczywiscie mozna dyskutowac ale nie bedziesz nas zmuszał do przejscia na twoja strone, bo to ze ejstemsy młodzi nie znaczy ze wszytko nam mozna wmówic, mamy tez własne zdania, które mamy prawo miec a ty nie masz nas za to atakowac jak sam napisałes
Nikogo nie namawiam , tylko pokazuje że my myśliwi  mamy jakąś tam wiedzę , autorytety z naukowym dorobkiem ,stacje badawcze ,doświadczenie i wieki historii za sobą.
Popieramy Ekologów i oni nas też popierają.
Organizacje pseudoekologiczne żerują na niewiedzy , naiwności i fobiach ludzi.
Taka jest prawda.Trzeb tylko ja dostrzegać i zaakceptować.
Ja akceptuję prawdę i fakty a resztę odrzucam.
Trzeba chcieć zobaczyć co lub kto stoi za "ekologami"
Ja wiem co stoi za moimi autorytetami !
patrz wyżej :)
Zapisane
Darz Bór!!!

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #34 : 2008-07-26, 23:48 »
Ogólne nastawienie i wrogość ..Wy zarzucanie nam to samo :) itd.... tylko że my nikogo nie napadamy,nie niszczymy czyjejś pracy,nie nawołujemy do nielegalnych działań...itd.
Darz Bór!
mysliwi tez sa wrogo do nas nastawieni, my nie popieramy tego co robicie, co do nielegalnych działań to bym sie zastanowiła, bo chyba obiłó mi sie gdzies o oczy jak ktos pisał o nielegalnym strzelaniu strzelaniu...
Zoolog powiedz mi proszę -co mnie to obchodzi...
a powinno, bo chyba nie podejzewasz Zoologa ze jest pseudoekologiem który niszczy ambony,a  jak sam napisałes, popierasz tych prawdziwych ekologów, czyli tych którzy chcieli dyskutowac o puszczy tez powinienes popierawc, chyba ze ty jestes tylko za tymi co zgadzaja sie z toba i tym co robisz
Życzę Tobie i wszystkim nam aby młodzież miała prawdziwy obraz świata w którym żyje.
Ten który Wy opisujecie odbiega od realiów życia.Wiesz o tym dobrze jako zoolog...
oj wcale sie nie zgodze, wrecz zaprzecze, an forum wiele razy był pokazany ten prawdzimy swiat, swiat okrótny dla zwierzat, gdzie sa traktowane jako zeczy, gdzie ich zycie jest nic nie warte, jest to widziane w ielu petycjach i w wielu watkach, nam moze sie jedynie pomazyc inny, lepszy swiat
Nie macie żadnego prawa atakować i podważać tego co ja uważam za słuszne i prawdziwe.
(...)
Dlatego Was atakuję i będę to robił nadal.
odkrywał przed wami prawdę!
ciekawe podejcie, 'ja jestem najwazniejszy, tylko ja mam racje, wy nie mozecie sie sprzeciwiac, atakowac za to ja moge' czy sie nie zapedzasz, my nie mozeszmy miec własnego zdania i go wyrazac ale ty juz mozesz nas przekonywac i atakowac?

jak tak na to patrze to smiac mi sie chce
"nie macie prawa nas atakowac" ... "dlatego was atakuje" czy tylko mnie to smieszy? xD
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #35 : 2008-07-27, 00:22 »
"jak tak na to patrze to smiac mi sie chce
"nie macie prawa nas atakowac" ... "dlatego was atakuje" czy tylko mnie to smieszy? xD"
hihi trochę głupio wyszło  :hahaha:
mnie też trochę rozśmieszyło  :kocham:
Zapisane
Darz Bór!!!

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #36 : 2008-07-27, 07:57 »
Ptica a jakie akcje ekologiczne popierasz, a jakie nie?
I co sądzisz o prawach dla zwierząt?
Zapisane
Podpis bez przekazu.

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #37 : 2008-07-27, 11:34 »
Powinno Cię obchodzić gdyż jest to ostatni tak wspaniale zachowany nizinny las w Europie! Jest on chroniony tylko w 12%. Puszcza Białowieska może istnieć jedynie jako całość. Na obszarach nie chronionych prowadzona jest rabunkowa gospodarka leśna dla zysku, w wyniku której wycinane są 200, 300 letnie drzewa. W związku z tym Puszcza Białowieska umiera o czym otwarcie pisze tak podziwiana przez Ciebie prof. Simona Kossak w książce "Saga Puszczy Białowieskiej". Na obszarze Białorusi Puszcza Białowieska jest chroniona różnymi formami ochrony przyrody w 95,5 % mimo poważnych kłopotów z drewnem tego państwa.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #38 : 2008-07-27, 12:29 »
czyli puszcza ma kłópoty tylko dlatego ze jest za mały obszar ochrony a nie dlatego że człwoiek nie prowadzi w niej swojej 'gospodarki'
czyli problemy sa spowodowanetym że nie objeto całego terenu a nie jak pisze ptica tym że ekolodzy nie pozwalaja tam nic robic?
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedz #38 : 2008-07-27, 12:29 »

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #39 : 2008-07-27, 13:29 »
Powinno Cię obchodzić gdyż jest to ostatni tak wspaniale zachowany nizinny las w Europie! Jest on chroniony tylko w 12%. Puszcza Białowieska może istnieć jedynie jako całość. Na obszarach nie chronionych prowadzona jest rabunkowa gospodarka leśna dla zysku, w wyniku której wycinane są 200, 300 letnie drzewa. W związku z tym Puszcza Białowieska umiera o czym otwarcie pisze tak podziwiana przez Ciebie prof. Simona Kossak w książce "Saga Puszczy Białowieskiej". Na obszarze Białorusi Puszcza Białowieska jest chroniona różnymi formami ochrony przyrody w 95,5 % mimo poważnych kłopotów z drewnem tego państwa.
Nie obchodzi mnie fakt że obrzucono kogoś jajami... rozumiesz?
Puszcza swe istnienie zawdzięcza leśnikom którzy się o nią troszczą od wielu lat.
Też jestem za zwiększeniem obszarów chronionych ale trzeba pamiętać o żyjących tam ludziach..oni też są częścią tej puszczy...nie wszyscy to dostrzegają.Prof.Kossak to widziała i dlatego była tak szanowaną postacią.
Puszcza Białowieska po wschodniej stronie granicy to wielka baza wojskowa :)
dlatego jest chroniona :) poza tym prowadzi się tam gospodarkę łowiecką na dużą skalę...
zoolog...proszę bądź obiektywny i mów całą prawdę a nie tylko tą wygodną :)



http://www.czsz.bzzz.net/index.php?d=public&x=zwierzaki&id=220
kim oni są?
« Ostatnia zmiana: 2008-07-27, 15:16 autor PTICA »
Zapisane
Darz Bór!!!

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #40 : 2008-07-27, 16:58 »

http://www.czsz.bzzz.net/index.php?d=public&x=zwierzaki&id=220
kim oni są?

jacy "oni"? ja tu przeczytalam wspomnienia czlowieka, ktory zabijal zeby zaspokoic swoja niewyzyta meska dume i ktoremu AZ 30 lat, i to z pomoca, zajelo zrozumienie, jak okropne rzeczy i krzywdy wyrzadza... wiec jacy "oni"?
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Estel

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1610
  • "...Nie zatrzymuj wilków, bo jest ich coraz mniej"
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #41 : 2008-07-27, 17:13 »
Zapisane
"Wilk nie jest zwierzęciem ziejącym nienawiścią, ani też nie jest maskotką do przytulania, nie jest ani niebezpieczny, ani sympatyczny. Jest po prostu jednym z  wielu interesujących gatunków prześladowanych przez człowieka od stuleci, który potrzebuje miejsca  do życia."
http://stobnica.wolf.wild.art.pl/       "Jest pewna przyjemność w lasach bez ścieżek; Jest upojenie na samotnym wybrzeżu;Jest społeczność gdzie nie ma intruzów,
http://www.wolfpunk.most.org.pl/ulve/       Przy głębokim morzu i muzyce jego szumu;Nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"- Lord Byron

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #42 : 2008-07-27, 17:16 »
yy 'oni' czyli ci co przeszli na druga strone barykady, nie sa juz po tej co byli, tak ptica?

po 30 latach cos sie w człowieku obudziłó i zrozumiał że nie mozę juz tego robic, nie jeden przypadek, na szczescie niektórzy przestaja być mysliwymi, przestaja zabijac, dziwia sie sobie dlaczego to robili, jemu zajeło to 30 lat, innemu po pierwszym polowaniu sie odechce a inny do końca zycia bedzie zabijał i zabijał.
zauważ ze jest poruszane kilka rzeczy o ktorych tu pisalismy, o nazywaniu po imieniu, wysmiałes to mówiac o tradycyjnej gwarze, ale mysliwy tez to zauważył, ze jest zatajane co sie robi, pisze tez o tłumaczeniu dlaczego jest sie mysliwym, a równiez o innych rzeczach, kto przeczyat ten bedzie wiedział

nie jestem pewna po co dałes ten link, to raczej my powinnismy go wkleic abys ty poczytał i przekonał sie ze mozan przestac polowac...

jak tak to czytam to wydaje mi sie ze pisze to ktos taki jak ty, o pieknie polowania, o podejsciu zwierzyny, tylko ze on zrozumiał że sprawiał cierpienie, i zmienił strone i to co ty dajesz jako plusy myslistwa on pokazuje jako minusy
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #43 : 2008-07-27, 17:46 »
Puszcza Białowieska swoje istnienie zawdzięcza Matce Naturze. Leśnicy tylko pomagają jej przetrwać czasami zbytnio ingerując w jej ekosystem(poza obszarami ściśle chronionymi).
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #44 : 2008-07-27, 17:51 »
Dałem te linki bo to właśnie temat o tym...
Od anarchii już niedaleko do terroryzmu i wiecie to.
Zauważ pena logikę.
Zaczyna się od naprawdę niewinnych i poprawnych działań takich jakim przykładem jesteście...Następnie część z Was może pójść dalej a to naprawdę przestaje być zabawne i pożyteczne.
Zarówno anarchiści , "pseudoekolodzy" i im podobni wykorzystują tego samego człowieka do ataków na łowiectwo.
Chcąc nie chcąc zaczynacie grać w jednej drużynie .
Dajecie się łapać na te same chwyty marketingowe i to jest trochę żenujące...
W końcu jesteście inteligentni i macie coś tam pod czaszką .
DB

Cytat: Zoolog

Puszcza Białowieska swoje istnienie zawdzięcza Matce Naturze. Leśnicy tylko pomagają jej przetrwać czasami zbytnio ingerując w jej ekosystem(poza obszarami ściśle chronionymi).

Większość leśników opiekujących się puszczą jest myśliwymi ...?
Wybacz że jestem taki okropnie szczery do BÓLU.
Nie ma tam Żadnego PSEUDOEKOLOGA
http://bpn.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=143&Itemid=212
możesz sprawdzić
http://www.park.borytucholskie.info/index.php?lg=&a=65
To już bliżej mnie.....też spora część tych osób jest mysliwymi.
Zdajesz sobie sprawę z tego że Myśliwi robią znacznie więcej dla ochrony przyrody niz wszyscy razem wzięci "ekolodzy"!
Irytuje mnie to że TY jako zoolog  podważasz zasadność prowadzenia gospodarki łowieckiej i mącisz w główkach młodzieży.
Nie tego Cię uczono!
pamiętaj o tym
« Ostatnia zmiana: 2008-07-27, 19:54 autor IBDG »
Zapisane
Darz Bór!!!

Forum Zwierzaki

Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedz #44 : 2008-07-27, 17:51 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #45 : 2008-07-27, 19:51 »
Ptica, do Ciebie można mówić, jak do ściany... Prosiłam, żebyś modyfikował posty, a nie pisał jeden pod drugim.

Cytat: Ptica
Od anarchii już niedaleko do terroryzmu i wiecie to.
Zauważ pena logikę.
Zaczyna się od naprawdę niewinnych i poprawnych działań takich jakim przykładem jesteście...Następnie część z Was może pójść dalej a to naprawdę przestaje być zabawne i pożyteczne.
O jakich naszych działaniach piszesz? O jakiej anarchii?
Zapisane
IBDG Wrocław

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #46 : 2008-07-27, 20:16 »
Zdajesz sobie sprawę z tego że Myśliwi robią znacznie więcej dla ochrony przyrody niz wszyscy razem wzięci "ekolodzy"!
Irytuje mnie to że TY jako zoolog  podważasz zasadność prowadzenia gospodarki łowieckiej i mącisz w główkach młodzieży.
znowu, nie wiem, moze sie czepiam, moze tylko ja tak to widze ale, piszesz że mysliwi robia wiecej niz ekolodzy czyli w tym momencie podwazasz to co mówi Zoolog i mysle ze obrazasz ekologów którzy coś robia, w nastepnym zdaniu piszesz ze irytuje cie ze ktos podwaza to w co ty wierzysz, to jak  ty mozesz zaprzeczac a inni tobie nie moga? bo co? bo uwazasz ze to ty masz racje a inni sie myla?
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #47 : 2008-07-27, 20:21 »
Ptica, do Ciebie można mówić, jak do ściany... Prosiłam, żebyś modyfikował posty, a nie pisał jeden pod drugim.
O jakich naszych działaniach piszesz? O jakiej anarchii?
Ataki na łowiectwo .... !
Myślę że lis jest kandydatem na bojówkarza . Już teraz zachowuje się irracjonalnie pisząc niesamowite bzdury i podpiera się argumentami nie mającymi podstaw naukowych , nie wynikających z doświadczenia i tradycji.
Czy zostawienie wszystkiego i zakończenie gospodarki łowieckiej nie jest posunięciem ze snów anarchisty ?
Nawoływanie do tego to już działanie! :)
Zapisane
Darz Bór!!!

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #48 : 2008-07-27, 20:41 »
Myślę że lis jest kandydatem na bojówkarza .
Szczerze wątpię...
Czy zostawienie wszystkiego i zakończenie gospodarki łowieckiej nie jest posunięciem ze snów anarchisty ?
Ze snów, czyli nierealne? Więc czego się obawiasz?
Nawoływanie do tego to już działanie! :)
Jest wolność przekonań, więc każdy ma prawo głosić własne. Do prawdziwego działania jeszcze daleko... Co innego, gdyby Lis nawoływał do wybicia mysliwych, czy do innych zabronionych prawem czynów. Dopóki tylko przedstawia własne zdanie na temat myślistwa, wszystko jest ok. A że Tobie się to zdanie nie podoba, to Twój problem. Z Twoich postów wynika, że najchętniej odebrałbyś prawo głosu wszystkim, którzy ośmielają sie mieć inne poglądy, niż Ty. Masz zadatki na tyrana, ot co... :P
Zapisane
IBDG Wrocław

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #49 : 2008-07-27, 21:47 »
Obawiam się że takie pomysły zagnieżdżą się w głowach młodzieży a to jest groźne nie tylko dla myśliwych ale także dla przyrody.
Tyranem nie jestem tylko mam zdrowe podejście do życia.
Jeśli WIEM że mam rację to jej bronię..
Zapisane
Darz Bór!!!

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #50 : 2008-07-27, 22:03 »
Dla mnie groźni dla przyrody (i nie tylko dla niej), są faceci ze skłonnością do popisów z bronią w ręku.
Twoje podejścia do życia nazwałabym samolubnym i niestety, dość... hmm... pierwotnym... Zabić przy pomocy kulki, łuku, miecza... :/
Oczywiście, masz prawo bronic swoich racji, gdybyś tylko robił to mniej prowokująco i niemiło... :/
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedz #50 : 2008-07-27, 22:03 »

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #51 : 2008-07-27, 22:10 »
Jestem niemiły i nietolerancyjny tylko wobec lisa.(na tym i na jeszcze innym forum)
cała reszta nie na temat wątku.

 
Zapisane
Darz Bór!!!

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #52 : 2008-07-27, 23:39 »
nie tylko wobec Lisa, aktualnie swoimi wypowiedziami uderzasz w nas wszystkich, ktorzy wyrazaja tutaj swoje poglady.
jezeli twoim zdaniem wyrazanie pogladow to pierwszy krok do bezprawia, anarchii i haosu oraz buntu to nie sadzisz, ze ten swiat juz dawno powinien przestac istniec, poniewaz ludzie od wiekow wymieniaja sie pogladami tak jak my tu na FZ? jednak swiat istnieje a ty chyba jestes kompletnie zaslepionym czarnowidzem, skoro uwazasz, ze od zwyklej wymiany pogladow staniemy sie zidiocialymi fanatykami z brzytwa ganiajacymi po lesie. pogodz sie z tym, ze nie masz racji a twoje argumenty sa tak banalne, ze KAZDY FZ-owicz, bez wyjatku, moze je podwazyc bez problemu
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #53 : 2008-07-28, 00:37 »
No więc wróciłem i ...
... Nie wiem,co myśleć o tym temacie ...
Widzę,że PTICA Postanowił zrobić z nas terrorystów i intelektualne " zombiee "  :lol: - każdy kto nie popiera Jego " jedynie słusznej drogi " i " prawdy ",jest zły i skażony przez " zło " ...
Powiedz mi,PTICA: dlaczego wam,myśliwym wolno łazić po szkołach i uczyć małe dzieci o swojej dobroci dla zwierząt i o swoim zbawiennym wpływie na przyrodę? - ktoś na innym forum słusznie to określił: lekcja z myśliwym,ok - pod warunkiem,ze przeciwnicy łowiectwa też będą mieli takową lekcję - wszak potrzebne jest spojrzenie z obu stron,prawda?

Cytuj
Myślę że lis jest kandydatem na bojówkarza .

Ja i bojówkarz ...  :lol:  :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: ... nieźle się uśmiałem ...  :D

Dlaczego Porównujesz nas,miłośników zwierząt do przyrodników,zielonych i ekologów,którymi wyraźnie Gardzisz? - boisz się,że my na nich wyrośniemy?.
Skoro chcesz się pokłócić z prawdziwymi przyrodnikami to Zajrzyj na forum z którego dostałem link na Wasze,leśne forum - ja już Ci linka nie dam,bo mam Cię serdecznie dosyć.
Otóż na tamtym,czysto przyrodniczym i dosyć merytorycznym / przez co odrobinę napuszonym i nieprzyjaznym dla przeciętnego użytkownika / forum,również spora część ludzi nie popiera myślistwa/łowiectwa/gospodarki łowieckiej ( przynajmniej w obecnej formie ),a nawet ci,którzy godzą się z waszymi argumentami,że potrzebny jest odstrzał niektórych gatunków zwierząt / w co ja nie wierzę i mam do tego prawo /,nie godzą się jednak na wasze metody,waszą argumentację i waszą pazerność - łakomienie się na gatunki chronione.

Cytuj
Irytuje mnie to że TY jako zoolog  podważasz zasadność prowadzenia gospodarki łowieckiej i mącisz w główkach młodzieży.
Nie tego Cię uczono!

Uważasz,ze każdy kto miał na studiach taki przedmiot jak " gospodarka łowiecka " musi / po ukończeniu studiów / wierzyć w to,czego się nauczył i postępować dokładnie według wyuczonych reguł,zasad i tabelek? - każdy ma swój rozum i wolną wolę - każdy dokonuje wyboru.
Jak określisz osobę,która mimo myśliwskiego wychowania / ojciec,myśliwy / i stosownych nauk / leśnik z wykształcenia /, jest przeciwko myśliwym i przeciw gospodarce łowieckiej? - ma wyprany mózg? ...

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #54 : 2008-07-28, 17:05 »
Na szczęście gospodarki łowieckiej nie uczono mnie na studiach. Secundo jakoś nie przypominam sobie, żeby jakiś myśliwy zabrał głos w obronie wilka. Wręcz przeciwnie, to dzięki zaangażowaniu ekologów został objęty ścisłą ochroną gatunkową. Piszesz, że mącę w głowach młodzieży. Niestety jest to Twoja opinia, a opinie są często subiektywne.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #55 : 2008-07-28, 17:23 »
Jeśli się nie mylę,to gospodarki łowieckiej uczy się tylko na AR - proszę mnie poprawić,jeśli się mylę...
PTICA - co do gospodarki łowieckiej,to ktoś na lasach Ci ostatnio trafnie napisał:

Cytuj
Myśliwi byli zawsze - tak, zgadzam się z tym stwierdzeniem. Ale od razu zaznaczę, że racjonalna gospodarka łowiecka jest od jakiegoś czasu.

Czyli nie jest to coś,co trwa nieprzemiennie od setek lat - jest to sztuczny twór utworzony przez człowieka/myśliwego,aby uwiarygodnić swoje hobby w oczach społeczeństwa.

Myśliwi i ochrona wilka ... oni tylko czekają na jakieś nieszczęście,które przywróci im możliwość polowania na te drapieżniki...

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #56 : 2008-07-30, 23:18 »
właśnie się dowiedziałam, że forumowicze piorą mi mózg i będę terroryzować ludzi bo zostanę ekologiem, dobre :lol:

śmiać mi się chce z twoich postów Ptica, sory, że jestem chamska, ale wale prosto z mostu i nie mam ochoty dyskutować z takimi ludźmi jak ty.
Zapisane

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #57 : 2008-07-31, 18:54 »
właśnie się dowiedziałam, że forumowicze piorą mi mózg i będę terroryzować ludzi bo zostanę ekologiem, dobre :lol:

śmiać mi się chce z twoich postów Ptica, sory, że jestem chamska, ale wale prosto z mostu i nie mam ochoty dyskutować z takimi ludźmi jak ty.
widzę że nie ma co prać!
Na szczęście gospodarki łowieckiej nie uczono mnie na studiach. Secundo jakoś nie przypominam sobie, żeby jakiś myśliwy zabrał głos w obronie wilka. Wręcz przeciwnie, to dzięki zaangażowaniu ekologów został objęty ścisłą ochroną gatunkową. Piszesz, że mącę w głowach młodzieży. Niestety jest to Twoja opinia, a opinie są często subiektywne.

http://www.pzlow.pl/palio/html.run?_Instance=www.pzlow.pl&_PageID=855&_RowID=506&_page=9&_CheckSum=-945545376
To że o czymś nie słyszałeś nie świadczy o tym że tego nie ma  :D
Moje opinie są z reguły prawdziwe...
Skoro jesteś zoologiem Musisz być obiektywny...wymaga tego etyka zawodowa!
Zapisane
Darz Bór!!!

Forum Zwierzaki

Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedz #57 : 2008-07-31, 18:54 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #58 : 2008-07-31, 19:30 »
Ale na tym forum do którego Dałeś link ( swoją drogą,jest to zabronione,dlatego ja daje tylko cytaty z innych for ) mało jest " obrońców " wilka - niektórzy nie chcą tylko strzelać teraz,ale jak będzie ich trochę więcej,to już tak...

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #59 : 2008-07-31, 20:07 »
Przeczytałeś całość????
Kiedyś napisałeś że wilków jest 600!
POZA TYM to nie o wilkach tylko o oszołomach mamy tu dyskutować!
Zapisane
Darz Bór!!!
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.189 sekund z 28 zapytaniami.