Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: pomagamy bezbronnym zwierzętom  (Przeczytany 7961 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tina9700

  • *
  • Wiadomości: 2
pomagamy bezbronnym zwierzętom
« : 2014-02-06, 18:14 »
Cześć mam na imię Justyna jestem sobie zwykłą dziewczyną, od zawsze chciałam pomagać zwierzakom, nieraz sobie tak myślę że jak będę dorosła to będę mieć duży dom i będę przygarniać każde bezdomne zwierzę, choć wiem że to trochę nie możliwe, ale każdy marzyć może :) Dlatego jak na razie robię co w mojej mocy i pomagam na facebooku (udostępniam iwgl) Ale czuję że mogę zrobić więcej dlatego szukam ludzi którym los bezdomnych lub źle traktowanych zwierzaków nie jest obojętny, jestem z Sosnowca więc szukam osób z okolic do pomocy, chodzi mi o to żeby działać w razie jakiejś sytuacji typu: zwierzę jest źle traktowane lub błąka się jakieś po ulicach, sama mało zdziałam ponieważ w grupie jest łatwiej cokolwiek zorganizować a niestety na tym świecie jest coraz mniej ludzi którzy się przejmują zwierzakami, nie rozumieją że zwierzęta też rozumieją i czują. Jeżeli ktoś jest zainteresowany żeby mi pomóc niech piszę tu lub na moje gg 44246587 gdzie udzielę więcej informacji.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: pomagamy bezbronnym zwierzętom
« Odpowiedź #1 : 2014-04-30, 16:05 »
Jeśli chcesz pomagać, możesz zostać wolontariuszką w sosnowieckim schronisku. Tam każda pomoc się przyda.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

marekotowicz

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 4
    • WWW
Odp: pomagamy bezbronnym zwierzętom
« Odpowiedź #2 : 2014-10-22, 18:15 »
Fajne są takie takie strony gdzie są profile piesków i kotków w schronisk, są zdjęcia i filmiki.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: pomagamy bezbronnym zwierzętom
« Odpowiedz #2 : 2014-10-22, 18:15 »

WilliamJones64

  • *
  • Wiadomości: 2
    • WWW
Odp: pomagamy bezbronnym zwierzętom
« Odpowiedź #3 : 2020-01-31, 10:27 »
Cześć Justyna!

Fajnie, ze chcesz pomagać i robisz to. Każda forma pomocy jest ważna i potrzebna. Klikanie i udostępnianie jakiś linków - super. Dobrze, ze to robisz. Ale myśle, ze spokojnei możesz zrobić coś więcej... mozesz np. zgłosić się do schroniska i zostać wolontariuszem. Nie musisz robić nie wiadomo czego, sam spacer z psiakami to juz ogromne wsparcie i super przyjemnosć dla psiaków. Możesz też pomyśleć o tych, o których mało z nas pamięta, a mianowicie - o zwierzakach leśnych. Zgloś się do swojego leśniaczego (najbliższego Twojemu miejscu zamieszkania) i dostarcz jakąś żywność, którą leśniczy mógłby zostawić zwierzakom w lesie. Przydadzą się: marchewki, ziemniaki, buraki, kapusta... Może skrzykniesz jakąś większą grupę? Może Twoja klasa chciałaby się w taki sposob zaangażować? Pomyśl... :) Pozdrawiam.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.2 sekund z 24 zapytaniami.