Zwierzęta > Psy, pieski, psiaki

Najlepszy pies do mieszkania

(1/12) > >>

wizjoner1991:
Chciałbym kupić psa dla mnie, niestety z racji, że mieszkam w bloku i nie ma mnie w ciągu tygodnia między godziną 8-16, jest piesek, któremu by to bardzo nie przeszkadzało?? Może jakiś mały typu shitzu? Mam nadzieję, że pomożecie.

diuna:
Pewnie,ze wiele psow siedzi tyle czasu samotnie w mieszkaniu, ale... jest to dla nich dosc stresujące , no i trzeba pamietac o stopniowym przyzwyczajaniu do samotnego czekania.
Ja bym pomyślala albo o 2 kotach, albo o psie i kocie , a jak sam pies to moze jakaś zaprzyjaźniona sasiadka wyszlaby w miedzyczasie z psem na spacerek ? Rasa tu nie ma wiekszego znaczenia , za wyjątkiem tych bardzo temperamentnych.
shih tzu, mops, to w miarę dobry wybor.

genialny żółw:
Z własnego doświadczenia mogę polecić Yorki. Świetne zwierzęta!

chamsti:
Yorki to terriery i choć obecnie są uważane za miłe, niewymagające, spokojne pieski to trzeba się liczyć z ich temperamentem. Nie polecałabym ich do siedzenia w domu przez pół dnia...

Wisienka:
Ja mam spaniela, który siedzi w domu sam 8 godzin dziennie. Z natury psy tej rasy są bardzo żywiołowe, ale gdy tylko wychodzę piesek idzie w kimę:) Wracam, to wychodzę z nią na dłuższy spacer. Na szczęście mam za blokiem las, więc pies może się wybiegać bez smyczy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona