Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: adopcje na odleglosc  (Przeczytany 1612 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
adopcje na odleglosc
« : 2004-09-09, 16:09 »
chodzi o regularne placenie na wybranego zwierzaka, wiem, ze w niektorych schroniskach dziala taki program, np Ostatnia Szansa, Cichy Kat, Canis...  wiecie moze gdzie jeszcze? a moze macie jakiegos zaadoptowanego kota lub psa? pochwalcie sie nim  :wink:
Zapisane

Tika

  • Gość
adopcje na odleglosc
« Odpowiedź #1 : 2004-10-20, 08:41 »
Ja jeszcze nie zrobiłam tego, ale jak tylko będę mogła, to od razu zaadoptuję :wink: !

Polecam tutaj:

POGŁASKAJ KOTA PRZEZ SIEĆ!:)
Jeśli nie możesz zabrać żadnego z naszych "ogonków" do swojego domu, możesz pozwolić mu zamieszkać w swoim sercu. Adopcja na odległość jest bardzo skuteczną formą pomocy zwierzętom przebywającym w schroniskach. Pozwala na poprawę warunków ich bytowania, daje namiastkę prawdziwego domu. Dla wielu z nich adopcja na odległość jest jedyną adopcją w ich życiu - w Polsce tylko co czwarty kot trafiający do schroniska znajduje nowych opiekunów. Niektóre ze zwierząt nie są "atrakcyjne" ze względu na wiek lub charakter - te właśnie mają minimalne szanse na znalezienie domu.

Informacje na stronie: http://www.azyl.org/
Zapisane

julia_mrm

  • Gość
adopcje na odleglosc
« Odpowiedź #2 : 2004-10-21, 14:38 »
Ja bym bardzo chciała zaadoptować kotka ale mam sunie która nie toleruje kotów :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

adopcje na odleglosc
« Odpowiedz #2 : 2004-10-21, 14:38 »

Gaber

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 413
adopcje na odleglosc
« Odpowiedź #3 : 2004-10-21, 19:29 »
julia_mrm ale tu chodzi o adopcję przez sieć. Zwierzaki napewno by się nie pokłuciły w ten sposób ;)
Zapisane
"Gdy zostanie wycięte ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - człowiek zrozumie, że nie da się zjeść pieniędzy."

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
adopcje na odleglosc
« Odpowiedź #4 : 2004-10-21, 19:43 »
A jak mozna to zrobic??

Lalaith

  • Gość
adopcje na odleglosc
« Odpowiedź #5 : 2004-10-22, 00:10 »
Kora, pierwszy i najważniejszy warunek to regularne wpłacanie pieniędzy na zwierzaka :)
Zapisane

Tika

  • Gość
adopcje na odleglosc
« Odpowiedź #6 : 2004-10-22, 10:16 »
Kora - przeczytaj mój poprzedni post :wink: !!!
A taka adopcja jest alternatywą dla tych, którzy chcą pomóc zwierzakom:D, a nie mogą ich wziąć do domu  . Koszt miesięczny takiej adopcji nie jest wysoki, bo wynosi 30 zł!!!!
Zapisane

Jaśka

  • Gość
adopcje na odleglosc
« Odpowiedź #7 : 2004-10-23, 12:37 »
Ja mam przygarniętą suczkę, tzn nie ze schroniska ale pałętała się u mojej rodziny na wsi. Jak ją przygarnęłam to miała 4 lata a teraz ma 17 :) ( mam ją od kiedy ja mialam 3 latka). I mówie Wam takie przygarniete pieski ( nie ważne czy ze schroniska czy pałętające się) so bardzo kochane bo umieją okazywać miłość i wdzieczność. Oczywiście nie mówie że takie z rodowodem, rasowe nie są kochane ale one zawsze znajdą sobie właściciela :D
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.17 sekund z 24 zapytaniami.