Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: kradzieże :/  (Przeczytany 8277 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
kradzieże :/
« Odpowiedź #60 : 2005-04-17, 21:40 »
wiecie co... juz nie mam sily o tym myslec.. pisalam tu ze mialam wlamanie do domu..
do dzis kasy z ubezpieczenia nie zobaczylismy i raczej juz nie zobaczymy  :roll:
moze to i glupie, ale zbierajcie WSZYSTKIE rachunki. my tak nie robilismy (ciezko byloby to wszystko zbierac) a teraz jestesmy o jakies 50 tys do tylu :/

Umi

  • Gość
kradzieże :/
« Odpowiedź #61 : 2005-04-17, 21:43 »
nam ukradli rower z komórki (mój rower  :grr: )
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
kradzieże :/
« Odpowiedź #62 : 2005-04-17, 21:56 »
A u mnie w szkole jest afera,bo ktoś video ukradł.Tylko ciekawe jak to zrobił.W przypadku mojej szkoły,która jest bardzo mała nie da się nie zauważyć kogoś z odtwarzaczem video.Co do plecaka schował???To chore :?
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Forum Zwierzaki

kradzieże :/
« Odpowiedz #62 : 2005-04-17, 21:56 »

Wiedźma

  • Gość
kradzieże :/
« Odpowiedź #63 : 2005-04-18, 12:37 »
Dla zlodzieja nie ma rzezcy niemozliwych. Niedawno w prasie opisywali, co sie dzieje w szpitalach. Znikaja umywalki, muszle klozetowe i inne wyposazenie, tez raczej sporawych rozmiarow...
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
kradzieże :/
« Odpowiedź #64 : 2005-04-18, 13:04 »
Cytat: basieq
mojej koleżance zabrali dzisiaj na zwodach telefon komorkowy...

Mojej siostrez kiedys na basenie zabrali tzn. miala w szafce zamykanej na kluczyk :roll:
Zapisane

hipcio5

  • Gość
kradzieże :/
« Odpowiedź #65 : 2005-04-18, 13:34 »
Ja w ciągu 9 miesięcy straciłem 3 rowery. Jeden składak (mojej mamy), jednego BMX'a (mojego) i jednego górala (też mojego)
Zapisane

Essey

  • Gość
kradzieże :/
« Odpowiedź #66 : 2005-04-18, 14:04 »
No to nie ja jedna :(

Jak można być takim żeby zabrać coś, bez pytania. Coś na co byćmoże ktoś odkładał kasę, cieszył się że to ma... :?
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
kradzieże :/
« Odpowiedź #67 : 2005-04-18, 14:58 »
A krasc konie i sprzedawac je na rzez?  :(
Niestety, zlodzieje czuja sie bezkarni (bo sa bezkarni), a moralnosci nie maja zadnej...
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
kradzieże :/
« Odpowiedź #68 : 2005-04-19, 11:03 »
Wiedźma kradzież zwierząt jest najgorsza.Bo sprzęt mozna kupić taki sam,a kochanego zwierzaka mozna juz nigdy nie odzyskać :( mojej koleżance dawno temu ukradli psa z podwórka(wyglądał jak seter angielski),nigdy nie został odnaleziony :(
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Forum Zwierzaki

kradzieże :/
« Odpowiedz #68 : 2005-04-19, 11:03 »

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Odp: kradzieże :/
« Odpowiedź #69 : 2005-05-02, 01:48 »
Wiesz Malutka nie dosc ze kradna to jeszcze potrafia np zastrzelic psiaka... strasznie ciesze sie ze Bluli nic sie nie stalo podczas tego wlamania...

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: kradzieże :/
« Odpowiedź #70 : 2005-05-02, 08:25 »
mojej koleżance niedawno telefon w autobusie ukradli.... dlatego ja zawsze jak jadę autobusem to koma trzymam w kieszeni, razem z ręką...

mojej mamy koleżankę okradli w tamtych wszystkich świętych... mieszkanie.... a wiecie jak? zostawiła uchylone okno, a oni je podważylii po prostu weszli... byłam na siebie wściekła, bo w tym czasie akurat byłam na podwórku (wieczorem) i głupia nic nie zauważyłam... straty były dość spore, na szczęście żadnego większego sprzętu nie ukradli, ale ukradli pamiątki po zmarłej mamie tej pani, biżuterię itp. a wiecie co było ich głównym celem? alkohol.... wiecie ludzie normalnie trzymają sobie w barku alkohol na różne okazje, a ci to po prostu tak o, żeby ukraść... w mieszkaniu był pies... i też nie wiadomo co mu zrobli, bo jakiś dziwny, nieswój był przez dobry tydzień... cały czas spał, nawet jak policja przyszła... ale naprawdę, najgorsza jest kradzież zwierząt... ale z tymi końmi... boże.... ja słyszałam o takim przypadku, że dziewczynie ukradli psa i po kilku dniach dostała ona pocztą zdjęcia tego psiaka obdartego ze skóry :cry: to się w głowie nie mieści!! Dlatego nigdy jak idę np. do sklepu to nie zostawiam Pazura przypiętego do barierki... zawsze ganiam po całym osiedlu, żeby jakieś kolezanki mi go potrzymały na chwile :P :P.... To już jest paranoja.... Kiedyś rozmawiałam z jedną z nauczycielek i wiece co mówiła... ze obcokrajowcom zza zachodniej granicy Polak kojarzy się: pijak, złodziej, prostytutka.... ja już się boję wychodzić na ulicę... A na murze nigdy nie piszę (za przeproszeniem) CHWDP bo policja to już nasza jedyna obrona... słaba bo słaba, ale jakby ich nie było to złodzieje nie mieli by już żadnych skrupułów, a jeszcze co do tego co się dzieje.... mojej koleżanki tatę pobili w jego własnej bramie... ale ogólnie u nas na dzielnicy bijatyki są na porządku dziennym... ale zawsze jest tak, że chłopacy (zawsze ci sami, policja już zna ich ksywki :lol:) wybierają sobie jakiś cel i rzucają się w np. 5 na jednego.... to PARANOJA!!!!!!!!!!!!!!!!! zwykli tchórze....
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Miss Lukusia

  • Gość
Odp: kradzieże :/
« Odpowiedź #71 : 2005-05-02, 08:52 »
Boożeee... :|
U nas w szkole, ostatnio wybudowano bramę, taką stalową. Obok, już taką jakby "gumowo-plastikową" wkopano pod ziemię. Hm, trzeba jakoś zadbać o bezpieczeństwo, w końcu nasza szkoła ma 60 lat. A tu... Jacyś faceci nocą wykopują bramki z ziemi i wywożą na sprzedaż, na złom... Nie, no, ludzie! Opanujcie się!!!!!! Mówię do tych złodziei... :?
Zapisane

Wega

  • Gość
Odp: kradzieże :/
« Odpowiedź #72 : 2005-05-06, 21:10 »
 Przy mojej posturze (1,72m /82 kilo) raczej nie mam się co obawiac kradzieży- wyrostki się po prostu BOJĄ. Jako że do niskich nie należę, to zawsze mam na nogach sportowe albo wojskowe buty. Wystarczy, że (szczególnie w glanie) poruszę palcami od nogi, dresiki natychmiast rezygnują za planu zabrania mi plecaka/torby! Swoją drogą to, co najważniejsze (klucze i komórkę) zawsze noszę w kieszeni.
Raz w życiu zabrano mi portfel- najsmutniejsze, ze najprawdopodobniej była to moja koleżanka, która jako jedyna wiedziała, gdzie  dokładnie go mam.
Najbardziej śmiać mi się chciało (wiem, że brzmi to brutalnie ale przeczytajcie sami) jak mojemu byłemu ukradziono komórkę. Nosił ją w siatkowej (!) zewnętrznej (!!) kieszeni plecaka, która na dodatek chyba nawet nie była zamykana, a sam aparat także do tanich nie należał... Uważam, że sam się prosił...
Moją receptą na bezpieczeństwo jest unikanie kuszenia losu- nie noszenie wartościowych rzeczy na widoku, nie chodzenie w wyzywającym ubraniu o 2 w nocy po okolicy, unikanie miejsc powszechnie uznawanych za niebezpieczne. Nie jest to trudne, a daje prawie stuprocentową gwarancję, że nic sie nie stanie!Czego sobie i Wam wszystkim życzę :D
« Ostatnia zmiana: 2005-05-06, 21:20 autor Wega »
Zapisane

k_lap

  • Gość
Odp: kradzieże :/
« Odpowiedź #73 : 2005-05-07, 15:44 »
Rok temu byłam z moim chłopakiem nad jeziorem. Wtedy miał jeszcze samochód Volkswagen Multivan. Samochód stał na ośrodku wczasowym, obok naszego domku campingowego. Wróciliśmy popołudniu z plaży i samochodu nie było... Zaraz zadzwoniliśmy na policję i okazało się, że nikogo nie było na ośrodku, wszyscy na plaży, nikt nic nie widział. W samochodzie nic wartościowego z naszych rzeczy nie było, tylko radio (bez panelu), lodówka i jakieś tam dodatki, ale one wchodziły w skład wyposażenia samochodu. Auto miało wykupione AC i ubezpieczalnia po wielu dochodzeniach wypłaciła pieniążki (wartość całego samochodu).
Najgorsze, że nasze wakacje się zmarnowały...
Zapisane

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: kradzieże :/
« Odpowiedź #74 : 2005-05-07, 16:50 »
Heh a nam kiedyś szybę stłukli bo chcieli radio wziąść:P ale radia nie wzieli a za szybę trzeba było płacić:/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: kradzieże :/
« Odpowiedz #74 : 2005-05-07, 16:50 »

KaŚkerS

  • Gość
Odp: kradzieże :/
« Odpowiedź #75 : 2005-05-20, 19:10 »
Dziasiaj mojej kolezance w szkole ukradli komorke... pozniej patrze idzie druga kolezanka zaplakana i tez jej komorke ukradli .... booooze co sie dzieje =/ =/
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: kradzieże :/
« Odpowiedź #76 : 2005-05-20, 19:57 »
Może to nie taka typowa kradzież ale zawsze.... przyszła do mojego taty prawie kilogramowa paczka. Nie było nas w domu to zostawili awizo. Następnego dnia mój tata pojechał po paczkę a na poczcie babka w okienku podała mu pustą kopertę :roll: Po prostu przegięcie...
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: kradzieże :/
« Odpowiedź #77 : 2007-02-25, 12:46 »
Przepraszam że odświeżam aż tak stary temat. :P
Mi ostatnio ukradli komórkę, co prawda złom. :P
a czy Wy kiedyś komuś coś ukradliście.?  :roll:

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: kradzieże :/
« Odpowiedź #78 : 2007-02-25, 14:55 »
a czy Wy kiedyś komuś coś ukradliście.?  :roll:
Ja znalazłam kiedyś 10 zł, a jak już je wydałam, to sie dowiedzialam, że mija koleżanka zgubiła :oops: W sumie nie ukradłam ale do tej pory sie tak czuje :P A czy mi cos kiedyś ukradli to nie pamiętam.
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: kradzieże :/
« Odpowiedź #79 : 2007-02-25, 15:02 »
mi kradną na moich oczach rzeczy z piórnika :lol:
ale z tych bardziej poważnych kradzieży, to raczej nic takiego się nie zdarzyło...jak już coś mi ginie, to najczęściej to GUBIE. tak, tak bo ja taką sierotką jestem :P

a czy Wy kiedyś komuś coś ukradliście.?  :roll:
ja miałam mniej więcej podobną sytuację jak Sche-wa...
na podłodze leżało 5 zł, no to sobie je przygarnęłam a potem wydałam...
okazało się, że kasa należała do mojej szanownej siostry, która przed wyjściem się spieszyła i nie zauważyła jak jej wypadła :P
potem cały czas mnie męczyła, że mam jej oddac...to w końcu ojciec za mnie jej oddał, ja przy okazji też wtedy zyskałam parę złotych :P
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: kradzieże :/
« Odpowiedź #80 : 2007-02-25, 15:57 »
Mi kiedyś ukradli plecak w przedszkolu ale to jest dłuuuuga historia a ja musze spadac ...
Albo w tym roku szkolym zostawilam piornik na holu i weszlismy na lekcje wychodze po polskim patrze lezy wzielam go ale byl troche pusty w srodku ( ale na szczescie zostawili mi moj ukochany cyrkiel i dlugopisik :PP )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: kradzieże :/
« Odpowiedz #80 : 2007-02-25, 15:57 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: kradzieże :/
« Odpowiedź #81 : 2007-02-25, 16:25 »
Aha. :P
a ja się Wam przyznam że kiedyś kradłam ;/
żałuje, policja złapała i w ogóle nie przyjemne rzeczy były. Ale teraz już nie kradnę.

A kradłam ze sklepu bluzki, pierścionki, łańcuszki i takie tam podobne rzeczy.

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: kradzieże :/
« Odpowiedź #82 : 2007-02-25, 17:10 »
matko, kora o__O
no wiesz co :P
ty mały złodziejaszku :lol:
mi się przypomniało, że jak byłam w Niemczech to byliśmy z kuzynem w sklepie to często go korciło by coś ukraśc, no i ja raz coś zwinęłam. naszczęście nikt nas nie złapał...
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: kradzieże :/
« Odpowiedź #83 : 2007-02-25, 17:26 »
Ja nic ze sklepu jeszce nie ukradłam, jakoś wole sobie kupić :D A w naszym środowisku z takich barów polowych zawsze sie kufle po piwie kradnie. Ja na miejscu włascicieli bym piwko zaczęła w papierowych kubeczkach serwować :)
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: kradzieże :/
« Odpowiedź #84 : 2007-02-25, 17:38 »
Oj a powiem Wam tak szczerze że strasznie łatwo kradnie się w zatłoczonych miejscach, szczególnie w lato np na bazarach. :D

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: kradzieże :/
« Odpowiedź #85 : 2007-02-25, 17:41 »
buahah :P na bazarach to jeszcze...
ale na przykład w jakichś sklepach, równie zatłoczonych ale z alarmami?
ojj...to by było troche ryzykowne :P
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: kradzieże :/
« Odpowiedź #86 : 2007-02-25, 17:47 »
Albo u "chińczyka" jest łatwo :P hehe

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: kradzieże :/
« Odpowiedź #87 : 2007-02-25, 17:56 »
Kraść na bazarze xD Ale wstyd jak w ogóle jest ktoś złapany na kradzieży, o matko..
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Forum Zwierzaki

Odp: kradzieże :/
« Odpowiedz #87 : 2007-02-25, 17:56 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: kradzieże :/
« Odpowiedź #88 : 2007-02-25, 17:58 »
No. U mnie to było tak że kradłam z koleżankami, i którejś mama się skapneła że jej córeczka kradnie z koleżankami, wydało sie. I potem ktoś nas przyłapał i było na 100% wiadomo że kradniemy. W szkole taki przypał był itd.

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: kradzieże :/
« Odpowiedź #89 : 2007-02-25, 18:56 »
Mojej mamie kiedyś 2 razy pod rząd portfel ukradli i to z niezłą sumką w środku...
Ja jestem strasznie bojąca o to, że ktoś coś mi ukradnie... Czasami jak muszę mieć pokaźną sumkę przy sobie to wkładam np. do rękawiczki :lol: .

Moja koleżanka kradła... Kiedyś mi z domu zakosiła np. blyszczyk, an drugi dzień zobaczyłam że jest nim pomalowana i wydało sie... kasę co do grosza mi oddala... Innym razem zwinęła mi z plecaka parę rzeczy, ale też szybko się wydało...

Innym razem wybili nam szybę w aucie i ukradli radio. Kiedyś też próbowali jak wleźli na podwórko, na szczęście włączyła się lampka (która reaguje na ruch) i tak zwiewali, ze ogrodzenie zniszczyli :lol: .
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 28 zapytaniami.