Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: o której do domu?  (Przeczytany 4619 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jaśka

  • Gość
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #30 : 2007-03-02, 07:09 »
lat 18. W lato to tak codziennie do okolo 23, a jak jakas impreza to nad ranem ( moi rodzice sie o mnie bardzo martwia i ciezko bylo tak wytargowac ale wyszkolilam ich :D :P ), przewaznie wtedy jest rozmowa typu "U kogo ta impreza? Chce znac dokladny adres, kto bedzie? ", ja sciemniam przewaznie :P a potem "O ktorej bedziesz? " ja "jakos tak rano, papa" i ide :P W inne pory roku jak jest wieksza imprezka ( domowka, czy koncert hh czy cos) to tez moge do rana ( chociaz i tak przewaznie kolo 3, 4 wracam) a jak ide do pubu to do 23.
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #31 : 2007-03-02, 11:57 »
U mnie jest różnie: latem do 21, zimą do 17:30, a na wiosnę i jesień od 18 do 20  :)
u mnie identyko xD A ja mam skończone 13 xD
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #32 : 2007-03-02, 13:02 »
Hym...zimą to tak mogę wracać ok. 20,a latem gdzieś tak koło 22. To znaczy pewnie mogła bym łazić dłużej ale nie mam z kim....


Ps. Mam 13 lat ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: o której do domu?
« Odpowiedz #32 : 2007-03-02, 13:02 »

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #33 : 2007-03-02, 13:23 »
W moim przypadku to rodzicie nie mają problemu z moimi powrotami do domu. Oni mają problem,żeby mnie z domu wygonić... :P

Ooo, skąd ja to znam...  :|
Ale jak coś [np. ze 2 razy na rok może jakaś impreza :lol: ] to problemów z powrotami raczej żadnych nie miałam nigdy.

Princessa

  • Gość
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #34 : 2007-03-02, 23:19 »
o np wezmy dzisiaj. umowilam sie z przyjaciola (moja mama ja dobrze zna- mieszkamy kilka ulic od siebie) ze przyjde do niej kolo 20.
o 19 powiedzialam mamie ze ide do iwony bo ma wolna chate i bedziemy filma ogladac....oczywiscie moglam wrocic o ktorej chce (przyszlam przed chwilka), jeszcze dostalam piwo zebysmy se wypily :P :D i to byla akurat taka komfortowa sytuacja, no ale moja mum wiedziala gdzie jestem i ze w sumie nie mam az tak daleko do domu....a ona jeszcze tez wyszla gdzies na impreze, bo nie ma jej w domu :P
Zapisane

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #35 : 2007-03-03, 06:27 »
E. U mnie ostatnio z tym problemów nie ma. Jak wyjdę z domu to moja babcia zaciesza xP i przeważnie pozwala mi zostawać do której chce ale bez przesady . Tak żebym przed 24 wróciła xP
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #36 : 2007-03-03, 12:21 »
Hmm, ja mam 17 lat i w nocy mam raczej ciekawsze rzeczy do roboty niż włóczenie się po okolicach :P Jeśli chodzi o imprezy, to zależy do której ogólnie trwają i jakiego są dnia - raz tylko zdarzyło mi się pójść w czwartek, siedziałam do 11 w nocy i potem rano nie mogłam zwlec się z łóżka, w związku z czym jak imprezować - to tylko pt/sob. i wtedy z reguły do końca. Oczywiście najlepiej, żebym była u znajomego, bo wówczas mogę zostać na noc i nikt nie musi mnie odbierać o 1 w nocy albo coś takiego. :P Hmm, w sumie to dawno nigdzie nie byłam, teraz jest tylko nauka, nauka, nauka.. trzeba poczekać na wakacje. ;)

A tak ogólnie to w zimie miewałam do tej pory czas do ok. 21, w lecie - eee.. 23?
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #37 : 2007-03-04, 23:11 »
Ja generalnie nie mam tak zle. Zimą gdzies do 22, ale jak zadzwonie to do 23(ale tylko w weekendy i marudza przy tym czasami  ) Rzadko sie jednak tak zdarza, bo nie lubie o tej godzinie wracac, szczególnie z daleka.
Latem do 23.30(czasami dluzej)
Na clubow legalnie nie moge chodzic. :P Na koncerty, zakonczenie jarmarku itp. do 1. Chociaz zdarzało sie, ze wracałam troszke pozniej (na takie rzeczy tylko latem chodze)

A no i mam 16 lat.
« Ostatnia zmiana: 2007-03-07, 22:27 autor Ola14 »
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

siemaszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 346
  • WMW i końca nie widać... :/
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #38 : 2007-03-06, 20:50 »
Zależy gdzie idę. Ale, że cieszę się raczej dużym zaufaniem rodziców, więc do domu wracałam już o różnych porach. Jak idę na imprezę, to zazwyczaj wracam rano, ewentualnie nad ranem (bo zazwyczaj dojeżdżam i tak mi pasują pociągi, więc do rana kimam u kogoś na podłodze lub w przeludnionym łóżku). Kiedy już rodzice się zgodzą, to ewentualnie pojawiają się pytania kiedy wrócę i czy po mnie nie przyjechać, ale w gruncie rzeczy to nie mam większych problemów w tej materii.
Zapisane
"Błędem w sztuce lekarskiej jest stawać na drodze lecącego kału"

Forum Zwierzaki

Odp: o której do domu?
« Odpowiedz #38 : 2007-03-06, 20:50 »

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #39 : 2007-03-06, 21:51 »
jak mieszkałam w krakowie, w nie miłej dzielnicy to w domu musiałam być bardzo wcześnie... max do 19.00, w zimie jak już sie ściemniało.

od kąd mieszkam w okolicach krakowa, co nie powiem że jest bezpieczniej, ale jeszcze gorzej to we własnym ogrodzie moge siedzieć całą noc, we wakacje moge być na polku tak do 22-23.00, w zimie to zależy od chumorku mamy, ale zazwyczaj do 21.00.
dodam mam 15 lat.
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #40 : 2007-03-06, 22:44 »
lat 21 :P moge wracać o której chce :P ale zawsze moi rodzice wiedzą gdzie jestem, z kim co jak i dlaczego (albo tylko im sie wydaje że wiedzą ]:-> )
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #41 : 2007-03-22, 11:13 »
Jak byłam młodsza to max do 10, potem do 12, ale ojciec musiał  po mnie przyjeżdzać.
U mnie przeważnie były imprezy wyjazdowe, kilkudniowe, więc nie musialam sie tłumaczyć, kiedy i o której wróce. W innych przypadkach też nie było problemów, bo mieszkam na odludziu i zawsze tłumaczyłam, że w ramach bezpieczeństwa będę wracać z kolegą (mieszka niedaleko), więc to nie ode mnie zależy. :lol: 
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #42 : 2007-03-23, 11:04 »
hm.. lat za miesiac 16.
coraz częsciej imprezy.. jednak nie grzeszę punktualnością, wiec z rodzicami mam problem co do godziny powrotu.. najczesciejj przyjezdzaja po mnie, chyba ez jest impreza do rana czyli z nocowaniem ;) no to wtedy sie nie martwią..
a tak to.. 23, 24 ..
gotuje sie obecnie impreza.. z ktorej nie mam pojecia o ktorej sie wraca.. i bedzie mysle problem ;/
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 24 zapytaniami.