Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: TOZ  (Przeczytany 3661 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Monia i Zara

  • Gość
TOZ
« : 2004-06-07, 19:46 »
Witajcie!
Chcialabym sie zapytać czy widzieliście może reklamę TOZ (towarzystwa opieki nad zwierzetam) ??? Chyba jest zatytułowana "LUKA PROSI O POMOC" ... tak mi się żal zrobiło tej biednej LUKI.... jak w takiej przeciekajacej budzie piszczy ...  :cry:  :(  :cry:  :( ... wyslalam nawet SMS'a ( jak chcesz jakoś pomóc wejdź na www.toz.pl - tam są szczegóły ... ) Chcialabym sie dowiedzieć, czy wy w jakiś sposb pomagacie biednym, bezdomnym psiakom i czy robi sie Wam smutno gdy widzicie jakiego biednego psieka, czy kotka, leżącego przy smietniku :cry: , czy cos takiego ??? Mi się b. często chce płakać  :cry:    :cry:  :cry:  i tak kończę swoją wypowiedź  :(  :cry:  :(  :cry:
Zapisane

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
TOZ
« Odpowiedź #1 : 2004-06-07, 20:23 »
pomagamy, pomagamy (przynajmniej cvzesc tutaj) ... i czesto robi mi sie smutno, czesto ogarnia mnie zlosc jak pomysle o tych wszystkich okrutnych ludziach, przez ktorych zwierzeta musza cierpiec  :grr:  ale rzeczywiscie najczesciej jest mi po prostu niewyobrazalnie przykro, z bezsilnosci.. bo co bym nie zrobila to ciagle bedzie zle  :(  ale oczywiscie staram sie pomoc, kazda, najdrobniejsza pomoc sie liczy...
ja osobiscie do TOZu mam pewne zastrzezenia, ale dobrze, ze zrobili taka akcje, dobrze, ze wyslalas tego smsa, opowiedz znajomym, rodzinie - niech pojda za Twoim przykladem.
Zapisane

aneta

  • Gość
TOZ
« Odpowiedź #2 : 2004-06-09, 17:41 »
Ja wyslalam esesmanka  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

TOZ
« Odpowiedz #2 : 2004-06-09, 17:41 »

Monia i Zara

  • Gość
TOZ
« Odpowiedź #3 : 2004-06-09, 21:19 »
ANETA -  :wink:  :wink:  SIUPPER:)
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
TOZ
« Odpowiedź #4 : 2004-06-21, 22:47 »
monia-robi mi się smutno i to nawet nie wiesz jak bardzo. Płakać mi się chce. Z reszta co to za pytanie? Pewnie każdemu wielbicielowi zwierząt jest przykro w takiej sytuacji. Oczywiście,że staram się zwierzętom pomóc. Chciałabym byc wolontariuszką w schronisku ale za bardzo nie mogę, bo najbliższe schronisko jest na końcu miasta :cry:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 23 zapytaniami.