Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nieszczęśliwy pies, gdy pada deszszszszszsz...cz??  (Przeczytany 2232 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Joasia

  • Gość
Co wasze psiaki sądzą na temat wody? Zarówno tej, która pada im na grzbiety, jak i tej w której można się wykąpać w czasie letnich upałów?

Bo Denis wody nie cierrrrrrrrrrrrpi! Maksymalne zanużenie - pazurki i potem ewentualnie leżenie na tej "głębokości" co by się trochę brzuszek ochłodził.
W czasie deszczu wykazuje jeszcze większy brak ochoty na spacer niż zazwyczaj, a kałuże omija ze wstrętem nie mowiąc już o błocie, które rozpaćkuje się pod "stópkami" ;)
Nawet maleńki deszczyk to jeszcze jeden dobry powód, aby poleniuchować w domu.

PS: napiszczie proszę jakie macie psiaki, bo trudno mi się rozeznać z waszych "zaawansowanych" rozmów. Wiem tylko że Buldog ma buldoga, ale to było akurat proste :)
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Deszcz
« Odpowiedź #1 : 2002-10-23, 17:03 »
Joasiu, ja mam pinczera średniego który nosi imię Gizmo:)(to ten piesek na emblemacie)...
Gizmo deszczem wogóle się nie przejmuje(kałużami także), chyba, że mocno leje....
Gdy jesteśmy nad rzeką to Gizmo zamacza się w wodzie po łopatki, ale uwielbia zamaczać(nieraz cały pysk) w poszukiwaniu kamieni...
Jeżeli ja jestem na głębokkiej wodzie to wlezie za mną, ale trzeba go chyba z pół godziny przekonywać :D
Za to kąpieli w wannie nie cierpi i ma przy tym taką minę jakby był katowany 8)
Zapisane

Galja25

  • Gość
Nieszczęśliwy pies, gdy pada deszszszszszsz...cz??
« Odpowiedź #2 : 2002-10-23, 19:30 »
Ja mam corso. Nic dodać nic ująć, jezeli chodzi o kontakty z wodą. Pływać, nie pływa, jedynie tak do jajek wchodzi i dalej ani rusz.

Co do kapieli w domu, to go nie kapie. Raz wychlapał sie w jakimś szambie, cuchnoł na kilometr, jak przyszlismy do domu, sam wszedł do kabiny bez zadnych oprów. Ale moze to dlatego , ze bardzo lubi pić z prysznica. Jak jesteśmy u kogoś to zawsze jak chce mu sie pic to staje koło łazienki. w domu tego nie robi, ale u mojej mamy czy teściowej tak.

Jak jest deszcz to siku i do domu!!! A ponoc to Podwórzowy Pies Włoski............?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nieszczęśliwy pies, gdy pada deszszszszszsz...cz??
« Odpowiedz #2 : 2002-10-23, 19:30 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Nieszczęśliwy pies, gdy pada deszszszszszsz...cz??
« Odpowiedź #3 : 2002-10-23, 20:06 »
Moja Hanka to czytej rasy kundel. Rudy w dodatku  :lol:  :lol:
Jak leje, to chodzi jak na szczudłach - ogon spuszczony, uszy smętnie wiszą i ten wzrok - "muuuszę, napraaawdę?"
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Mlody

  • Gość
Nieszczęśliwy pies, gdy pada deszszszszszsz...cz??
« Odpowiedź #4 : 2002-10-23, 20:30 »
Mój piesio(owczarek szetlandzki) deszczy nei nawidzi... Z klatki go wyciągnąć to istny sukces... :?  A z woda(poza tą w misce  :lol: i deszczową ) nie miał jeszcze kontaktu.
Zapisane

Bona

  • Gość
Nieszczęśliwy pies, gdy pada deszszszszszsz...cz??
« Odpowiedź #5 : 2002-10-24, 13:39 »
mój tez corso- w wielki deszcz ledwo go namówię aby wyszedł siku. A jak już  trosce o jego jelita chodzę i moknę do tego w kałużach po kolana , w nadziei , że to doceni to on patrzy na mnie z wyrzutem w oczach i z niemym pytaniem :"czy już mozemy wracać ?????/"
A ja zmoczona wracam w końcu do domu martwiąc się cały czas o jego wydalanie  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Nieszczęśliwy pies, gdy pada deszszszszszsz...cz??
« Odpowiedź #6 : 2002-10-24, 14:51 »
No, to chyba ty robisz sobie spacerki w deszczu.... :wink:
Zapisane

Bona

  • Gość
Nieszczęśliwy pies, gdy pada deszszszszszsz...cz??
« Odpowiedź #7 : 2002-10-24, 15:02 »
ja sobie robię spacerki w deszczu ??????? Jak nie miałam psa, to gotowa byłam urlop brać jak lało,żeby tylko nie wyjść z domu...............
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Deszcz
« Odpowiedź #8 : 2002-10-24, 15:24 »
No, ale na to wychodzi... 8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Deszcz
« Odpowiedz #8 : 2002-10-24, 15:24 »

Joasia

  • Gość
Nieszczęśliwy pies, gdy pada deszszszszszsz...cz??
« Odpowiedź #9 : 2002-10-24, 16:08 »
Widzę, że wsród nas sami "miłośnicy" niepogody. Ciekawe co by na to powiedział wodołaz........... :?:
Zapisane

kapi

  • Gość
Nieszczęśliwy pies, gdy pada deszszszszszsz...cz??
« Odpowiedź #10 : 2002-10-24, 19:50 »
Ja ma beagle. Co do deszczowej pogody to siuniu i do domciu. Do pływania jeszcze nie dała się namówic i już chyba nie da. Ale na kąpiele w wannie nie narzeka. Też lubi pić wodę z karnu. I zawsze grzecznie czeka, aż spłucze się z niej niemiłe zapachy :lol: . Potem wyskakuje z wanny i jak oszalała lata po całym domu. :)
Zapisane

Galja25

  • Gość
Nieszczęśliwy pies, gdy pada deszszszszszsz...cz??
« Odpowiedź #11 : 2002-10-24, 21:17 »
Nowofundland jak to nowofundland, zgniłby w wodzie jakby mu tylko pozwolili na to................
Zapisane

Joasia

  • Gość
Nieszczęśliwy pies, gdy pada deszszszszszsz...cz??
« Odpowiedź #12 : 2002-10-24, 21:44 »
Cytat: Galja25
Raz wychlapał sie w jakimś szambie, cuchnoł na kilometr......


Boże jaka ja jestem szczęśliwa, że Denis nie tarza się w żadnych paskudztwach śmierdzących......, nie wiem gdzie bym go wtedy kąpała, bo do kabiny się nie mieści a wanny nie mamy. Czasem chwyci tylko coś na ząb ........ brrrr :?
Zapisane

Monik@

  • Gość
Nieszczęśliwy pies, gdy pada deszszszszszsz...cz??
« Odpowiedź #13 : 2002-10-25, 13:55 »
Na początku - mam to cudo ze zdjęcia! Czyli Biała Dama, amstaffka nieprzepisowa.
Biała Dama kiedy pada, kropi, mży albo bangla i otworzy jej się drzwi, wystawia nosek, popatrzy, powącha i cofa się patrząc z wyrzutem. A jej oczka mówią: "No coś TY? Sama se idź".
Natomiast kiedy zobaczy smycz i obrożę, może lać, grzmieć i walić grad. Puma dziarsko i radośnie goni na spacer, gruntuje we wszystkich kałużach i błotkach. Wraca uciapana, ale szczęśliwa. Wczoraj się poślignęła i pacnęła białymi pleckami w zabłocone liście. Nie umniejszyło to jej szczęścia.
Wanna - nigdy nie była kąpana.
Natomiast basen, tudzież zbiorniki naturalne  :wink:  :wink:  :wink:
Rozmięka, rozpływa się, podtapia, rozpuszcza i przede wszystkim chlapie i udaje dalmatyńczyka. (ma skórę wypigmentowaną w kropeczki)
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Nieszczęśliwy pies, gdy pada deszszszszszsz...cz??
« Odpowiedź #14 : 2002-10-25, 20:33 »
Lara uwielbia wodę. Jak tylko widzi to wskakuje. Troche się boi głębszej, ale tą też pokona. A deszcz uwielbia, bo potem są kałuże i moze do nich wskakiwać^^. Oczywiście ją pilnuje, żeby tego nie robiła
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nieszczęśliwy pies, gdy pada deszszszszszsz...cz??
« Odpowiedz #14 : 2002-10-25, 20:33 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 25 zapytaniami.