Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?  (Przeczytany 4122 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blanka

  • Gość
Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?
« : 2004-06-14, 20:32 »
Nikt nie był zainteresowany "antymuchowymi" zdolnościami mojego kociczka...cisza...cisza... a ja tu siedzę sama w pracy...to może inaczej was rozruszam....

Mój Azja najbardziej lubi oliwki i brakuły....
Zapisane

olc!a

  • Gość
Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?
« Odpowiedź #1 : 2004-06-14, 21:04 »
Kazik uwielbia groszek z puszki i czasami pojada pietruszkę :)
Zapisane

Blanka

  • Gość
Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?
« Odpowiedź #2 : 2004-06-14, 21:10 »
Najlepszy widok to jak moja kitka ucieka  z torebką delicji przez kuchnie - oczywiście zjada tylko czekoladę i galaretkę- no i oczywiście jak nie zdołam jej w porę zabrać :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?
« Odpowiedz #2 : 2004-06-14, 21:10 »

Emilka

  • Gość
Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?
« Odpowiedź #3 : 2004-06-14, 21:34 »
Szkaradka uwielbia krem czekoladowy :) Drugim jej przysmakiem jest chleb,suchy,swiezy,z maslem,z serem z czym kolwiek. Zawsze podkrada nam kromki chleba zjada ewentualnie chowa do swojej budki ;)  Najwieksza ma ucieche jak ukardnie zapakowane sniadanie naszykowane do szkoly, wtedy aby dostac sie do kromeczki musi rozwalic woreczek i papier. Nie wiem skad w niej takie chlebowe zamilowanie.
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?
« Odpowiedź #4 : 2004-06-15, 11:43 »
Mikuś: chleb, sałata z klatki królika, ziarno dla chomika i myszek, patyczki do uszu :roll:
Zyziek: jest tak wybredny, że nie zjada niczego dziwnego.. Ewentualnie złotooki ;)
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?
« Odpowiedź #5 : 2004-06-15, 14:38 »
A mój kotek uwielbiał wcinać pokarm dla ryb, zwłaszcza taki w tabletkach i dlatego zawsze musiałam je chować gdzieś szczelnie zapakowane,no i też lubiał orzechy :)
Zapisane

kocham_koty

  • Gość
Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?
« Odpowiedź #6 : 2004-06-15, 15:48 »
mój kotek lubi tak pocierać noskiem plastikowe torebki i je rozszarpywać, ale ich na szczęście nie je. lubi za to lizaki (kiedyś jej dałam całego mi z patyczka zlizała), czipsy (wyłącznie chetosy- nie wiem jak sie to pisze) serowe oraz sałatę z lodówki koniecznie (musi byc czysta) 8)
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?
« Odpowiedź #7 : 2004-06-15, 20:02 »
Moj jeden kot jadł gumki do ścierania... zjadł kiedys piłęczkę"jeżyka" i musiał trafić pod nóż.
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?
« Odpowiedź #8 : 2004-06-16, 08:27 »
Jeden z naszych kotów uwielbia sałatę. Kiedyś babcia zostawiła otwarte drzywi do piwnicy i odeszła na chwilę. W środku leżała reklamówka pełna sałaty. Kiedy poszła wziąć jej trochę do obiadu okazało się, że do piwnicy wszedł kot i wyżarł całą. :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?
« Odpowiedz #8 : 2004-06-16, 08:27 »

Maxim

  • Gość
Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?
« Odpowiedź #9 : 2004-06-16, 17:36 »
E......reklamówki pełnej sałaty to z pewnością  kot nie zje...... :roll: Może razem z kotem jakiś królik wszedł do piwnicy  ;)
Zapisane

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?
« Odpowiedź #10 : 2004-06-16, 18:02 »
moj kot generalnie lubi to, co ktos akurat je. czasami tak szybko po to skoczy czy wytraci z reki, ze nie da mu sie zabrac  :)
a czasami wolno sie przymierza... siedzi i patrzy... usiluje lapka dotknac  ;)  trzeba miec refleks ;)
Zapisane

Sal

  • Gość
Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?
« Odpowiedź #11 : 2004-06-17, 09:04 »
Fasolkę uwielbiają. Z zupy i sałatki.
Poza tym chipsy i słone paluszki.  ;)
Zapisane

Blanka

  • Gość
Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?
« Odpowiedź #12 : 2004-06-17, 13:22 »
Mój Azja też starsznie lubi zapach pokarmu dla rybek, ale tylko granulki dla kirysków- jak nie chciał używać drapaka to mu kiedyś go natarłam tym pokarmem-najpierw wszystko zlizał a potem juz drapał  :lol:
Zapisane

Ellen

  • Gość
Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?
« Odpowiedź #13 : 2004-06-17, 17:39 »
Maly to zjadlby konia z kopytami, on chyba wszystko potrafi wchlonac. To co zjadl w ciagu ostatnich miesiecy (oprocz swojej karmy): oliwki, morele suszone, fusy z kawy, czekolade, fasolke z puszki, ogorek kiszony, pomidory, moje lekarstwa :roll: , gotowane ziemniaki, surowa marchewke, ciasta, budynie, jogurty, serki, serwetki papierowe, suchy chleb, czipsy, gazete telewizyjna, karme dla bojownikow... i pewnie cos jeszcze, czego nie pamietam  :wink:
Zapisane

WeeeRcia :)

  • Gość
Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?
« Odpowiedź #14 : 2004-06-17, 18:37 »
Moj Belzi ...tzn kotek..uwielbia serek topiony o smkau szynki..:)
albo czekolade...ale z orzechami..no i chipsy..ale tylko paprykowe..ja niewiem czy to można kota takimi rzeczamii karmić..ale on to uwielbiaaa poprstu...jnapisze jak coś..czy on może takie rzeczy jesc?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?
« Odpowiedz #14 : 2004-06-17, 18:37 »

iwa

  • Gość
Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?
« Odpowiedź #15 : 2004-06-17, 18:46 »
a więc:
mania-wcina chipsy,żelki, guziki do pościeli :lol:
maciek-guziki do pościeli (jak coś mania zostawi :roll: ), bułkę
frania-patyczki do uszu- jak kot yzalbe :wink: , marchewke
dutuś- ogórki,pomidory,chipsy,długopisy,swój ogonek,albo mani :wink:
karolek-zeszyty
śliczny-zeszyty
kiedyś miałam kota,co nam mydło jadł :lol:
Zapisane

Blanka

  • Gość
Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?
« Odpowiedź #16 : 2004-06-20, 08:42 »
AZJA próbował dziś czereśnie, tylko nie wiem co mu bardziej smakuje, czereśnia, czy...ogonek, ale krzywił się strasznie jak mu sok prysnął do paszczy i potem zaczął czereśnie traktować osobowo  ;) jak przeciwnika - najeżył się i mruczał, trącał łapą  :cosik:
Zapisane

iwa

  • Gość
Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?
« Odpowiedź #17 : 2004-06-20, 11:05 »
dutek sobie sam bierze czereśnie,ale tylko te z ogonkami.jak już ogonek oddzieli od reszty,to piszczy i idzie po druga :lol: też się dziwi,jak z czereśni wyleci sok,ale wtedy atrakcyjność się zminiejsza i zostawia takie cuś ;)
Zapisane

Blanka

  • Gość
Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?
« Odpowiedź #18 : 2004-06-20, 11:20 »
Moje kitki - oba- lubią wcinać sznurki do worków  na śmieci - i to jest problem. Azja lubi też kwiatki w każdej postaci - najbardziej juki no i wszystkie suszone z wazonów- musiałam zrezygnować z tego typu ozdób w domu.  ;)
Zapisane

iwa

  • Gość
Co dziwnego lubią jeść wasze kociczki?
« Odpowiedź #19 : 2004-06-23, 15:41 »
moje jeszcze jedzą plastelinkę.dziś właśnie jedna porcja mi się szurneła pod nogami :wink:  ha,a jeszcze się pochwalę,że niedługo idę odebrać fotki moich koteczków.2 klisze :wink:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.098 sekund z 26 zapytaniami.