Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Stałe pory ;]  (Przeczytany 1404 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

WeeeRcia :)

  • Gość
Stałe pory ;]
« : 2004-06-17, 17:41 »
Moj nastepny problemik...to taki ...hym czy koty trzeba karmić o stalych porach?;>
hymm..ja to jakoś wyczuwam kiedy moj jest glodny..i mu daje..a suche jedzonko ma cały zcas w miszece..wode i świerze mleczko..je wtedy kieyd jem ja..jakas szyneczke albo coś.....czy to źle dla kota?:]
mam nadzieje ze nie...ja mam go 6 dzien wiec pewnnie jeszce się oduczy..pomocy !
Zapisane

Emilka

  • Gość
Stałe pory ;]
« Odpowiedź #1 : 2004-06-17, 18:10 »
z mlekiem uwazaj, niektore koty nie trawia laktozy, patrz czy kociak nie ma biegunki po mleczku
Zapisane

WeeeRcia :)

  • Gość
Stałe pory ;]
« Odpowiedź #2 : 2004-06-17, 18:31 »
Nie ma..już patrzylam :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Stałe pory ;]
« Odpowiedz #2 : 2004-06-17, 18:31 »

iwa

  • Gość
Stałe pory ;]
« Odpowiedź #3 : 2004-06-17, 18:55 »
ale może mieć jeszcze dużą kupkę. lepiej nie dawać mleka. moje to w sumie jedzą serki wiejskie,to też niby mleko,ale nie mają kupki :roll: tzn. takiej biegunkowej. moje wcinają jeszcze serki topione. a ory karmienia moga być stałe,żeby kotek się nie roztył zbytnio :wink: czytałam,że kotek ma mieć 6 posiłków- 4 mleczne i 2 mięsne.u mnie to mają to tak trochę mieszane,bo karolek nie lubi serków za bardzo,a dutuś to wszystko wcina. ja też tam coś daję,jak sama jem,ale to bardziej już nie mam wyjścia,bo mi same kradną :lol: ale to chyba nie szkodzi :roll:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Stałe pory ;]
« Odpowiedź #4 : 2004-06-17, 19:11 »
Serki topione sa ciężkostrawne, więc lepiej nie traktować ich jako posiłek, bo też mogą doprowadzić do biegunki.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Carlunia

  • Gość
Stałe pory ;]
« Odpowiedź #5 : 2004-06-17, 21:52 »
Klara od poczatku pije mleczko, ale tez sprawdzalam czy nie ma po mleczku biegunki. Nie miala na szczescie. Mleko uwielbia i najchetniej tylko to by pila :wink:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 24 zapytaniami.