Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Coś okropnego ...  (Przeczytany 6190 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BETA

  • Gość
Coś okropnego ...
« : 2004-06-20, 12:39 »
Ostatnio na lekcji gergy poruszyliśmy temat , tego co ktoś kiedyś zjadł okropnego . No i zaczęło się . Na początku nawet mi się podobało, ale później wsztstko co zjadłam podchodziło mi gardła ... Nasz wychowawca opowiedział, że kiedyś jak był jeszcze dzieckiem zmuszono go do zjedzenia ... końskiego łba !!! To była najgorsza historia jaką kiedy kolwiek słyszałam ! Koński łeb ?! Nie , nie no mnie nikt na coś takiego nigdy by nie namówił ...
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #1 : 2004-06-20, 12:44 »
Łeb był surowy czy gotowany?  ;)
A o ogóle nie ten dział.
Zapisane
IBDG Wrocław

Flaś

  • Gość
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #2 : 2004-06-20, 12:50 »
A fuuuuuuu!!! :szok:

To chyba nie ten dział :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Coś okropnego ...
« Odpowiedz #2 : 2004-06-20, 12:50 »

Faza

  • Gość
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #3 : 2004-06-20, 12:51 »
yyyyy... właśne to czytam jak jem kanapkę!
Ale tak serio to okropne!  :roll:  :?
Zapisane

BETA

  • Gość
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #4 : 2004-06-20, 12:56 »
Łeb był gotowany ... bo raczej nikt nie jest takim głupkiem aby zjeść mięso na surowo ... No takie kiedyś były czasy ... z resztą jeszcze są , tylko nieco nie spotykane ...
Zapisane

Roxette

  • Gość
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #5 : 2004-06-20, 13:04 »
Te BETA a nie pomyślałaś,że was wychowawca nabiera,"robi w konia" :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #6 : 2004-06-20, 14:49 »
O bleee.. Tak jak w nieustraszonych trzeba bylo jest oczy chyba owcy albo baranka.. albo surowe narządy świni.. OKROPNE TO JEST..
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #7 : 2004-06-20, 15:57 »
bleeee i tylko tyle moge powiedziec
a moze ktos opgladal neisutraszonych co oni tam musza zjadac :>
Zapisane
To piekło nie raj :)

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #8 : 2004-06-20, 16:22 »
fuuuj  :shock:  ja bym komus tsakiemu kazala zeby odkroil leb komus zd swojej rodziny i  zjadl :lol:  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Coś okropnego ...
« Odpowiedz #8 : 2004-06-20, 16:22 »

BETA

  • Gość
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #9 : 2004-06-21, 12:22 »
Cytat: Roxette
Te BETA a nie pomyślałaś,że was wychowawca nabiera,"robi w konia" :lol:  :lol:  :lol:


Nie bo ten człowiek jest śmiertelnie poważny , i to , że on nam o tym powiedział wprwiło nas w osłupienie ... on nie jest skory do żartów , a na pweno nie takich .
Zapisane

mili

  • Gość
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #10 : 2004-06-21, 12:26 »
skoro można jeść żołądek krowy albo nóżki kury to dlaczego nie łeb konia....
dla mnie jest to tak samo ochydne.
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #11 : 2004-06-21, 17:48 »
Ochyda! Jak mozna cos takiego zjeść :roll: Dobrze że nie oglądam nieustraszonych...
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #12 : 2004-06-21, 23:12 »
A co powiecie na to że w Indiach w restauracjach podaje się głowy świń gotowane i klijent dostaje młoteczek żeby zozłupać czaszkę i zjeźć muzg :D
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

pola

  • Gość
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #13 : 2004-06-24, 17:58 »
nie no pyszka ...
magia bez takich szczegółów co .. ? :P:P jak dobsiu że nie wybieram się do Indii :P
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #14 : 2004-06-24, 18:05 »
o fuuj  :shock: głowe konia..  :cry:

Cytuj

magia bez takich szczegółów co .. ?

no własnie  :P to tez ochydne, blee  :shock:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

Coś okropnego ...
« Odpowiedz #14 : 2004-06-24, 18:05 »

golden

  • Gość
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #15 : 2004-06-24, 20:32 »
Cytat: magia
A co powiecie na to że w Indiach w restauracjach podaje się głowy świń gotowane i klijent dostaje młoteczek żeby zozłupać czaszkę i zjeźć muzg :D

dokladnie, obrzydlistwo... :P tak samo z tym lbem konia, yuk. Mnie w ogole to miesa ciagnie jak kartke papieru do magnesu, takich rzeczy tym bardziej bym nie tknal...

<o wow, wlasnie jem kolacje :lol: >
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #16 : 2004-06-24, 21:23 »
Oj, dla nas sa ohydne rozne egzotyczne lub swojskie lecz zapomniane potrawy, ale innym smakuja i nie widza w tym nic obrzydliwego ;)
Zapisane

madcoy

  • Gość
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #17 : 2004-06-25, 14:23 »
Cytat: magia
A co powiecie na to że w Indiach w restauracjach podaje się głowy świń gotowane i klijent dostaje młoteczek żeby zozłupać czaszkę i zjeźć muzg :D


Nie zapominaj ze mozdzek cielecy czy tez swinski byl swojego czasu bardzo modna potrawa w polsce. Nie trzeba az do indii jechac.
Zapisane

Gerda

  • Gość
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #18 : 2004-06-25, 18:10 »
moja mama jadła jakieś móżdżki ale dla ludzi mieszkających na wsi takie świerzynki po świniobiciu [zresztą nie wiem, z jakich zwierząt były te móżdżki] nie były niczym obrzydliwym, teraz to wszystko się pozmieniało, są inne stereotypy itp, panuje moda na coś innego i w ogóle sami rozumiecie, ja teraz nie zjadłabym czegoś obrzydliwego, ale np. kiedyś ś.p. dziadziuś jak byłam mała, to zawsze jak bił świnię to później jedliśmy razem świński ogon :lol: :lol: :lol: z musztardą ;) i dobre było ... i nikt nie robił z tego sensacji [miałam może z 5 lat], ale teraz nie tknęłabym takiej rzeczy albo moja ciotka robi czarninę, heh wszyscy dorośli się nią zapychali [pomijając mojego tatę], a dzieci miały robione kartofelki z jajkami swojskimi sadzonymi i sałatą :lol: ahhh pamięta się te czasy ;)

a co do nieustraszonych, ostatnio były mózgi krowy [ i wtedy nam mama wspomniała o tym, że jadła mózg, ale czego, to nie pamiętam, smażony był chyba, czy coś, heh dla mnie to obrzydliwe, ale ona zachwalała :P], a kiedyś jądra bawołu
Zapisane

BETA

  • Gość
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #19 : 2004-06-28, 18:07 »
Cytat: madcoy
Nie zapominaj ze mozdzek cielecy czy tez swinski byl swojego czasu bardzo modna potrawa w polsce. Nie trzeba az do indii jechac.


Bardzo modna potrawa ... Chyba dla nienormalnych ludzi , którzy chcą się pokazać . Nie to , żeby od razu mięsa nie jeść czy coś w tym rodzaju , ale trzeba znać umiar ...
Zapisane

kasja

  • Gość
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #20 : 2004-06-29, 01:19 »
o matko, jeszcze mózgi, to może dodam jeszcze płuca i nerki. Fuuuuj.  :;p:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Coś okropnego ...
« Odpowiedz #20 : 2004-06-29, 01:19 »

Dalmafreciak

  • Gość
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #21 : 2004-07-01, 22:39 »
Tak samo jak jesz inne części zwierząt to możesz zjeść główkę konisia.. :roll: Przecież jeszcze np. udka kurczaczka.. :cry:

A nam kiedyś pani od polskiego opowiadała, że jak jej mąż pojechał do bodajże Honk Kongu to dowiedział się, że choć to zabronione w niektórych restauracjach jest taki zwyczaj, że.. :cry:
Przyprowadzają małpkę, bawisz się z nią, możesz przytulić etc.. a potem na Twoich oczach odrabują jej głowę i ją sobie jesz.. :cry: To nielegalne, ale niektórzy tak robią.. :cry:

Albo psy wieszają na czymś i wala w nie kijem żeby coś im się tam poprzestawiało, a potem jedzą.. :cry:

To okropność!! Jak w ogóle można jeść zwierzątka! :(

Dalma :(
Zapisane

Essey

  • Gość
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #22 : 2004-07-04, 14:26 »
Cytuj

A nam kiedyś pani od polskiego opowiadała, że jak jej mąż pojechał do bodajże Honk Kongu to dowiedział się, że choć to zabronione w niektórych restauracjach jest taki zwyczaj, że..  
Przyprowadzają małpkę, bawisz się z nią, możesz przytulić etc.. a potem na Twoich oczach odrabują jej głowę i ją sobie jesz..  To nielegalne, ale niektórzy tak robią..  

Albo psy wieszają na czymś i wala w nie kijem żeby coś im się tam poprzestawiało, a potem jedzą..  


Okropne to :cry:  :cry: Biedne zwierzątka :cry:
Zapisane

Layer

  • Gość
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #23 : 2004-07-04, 17:59 »
Cóż .. człowiek jest do wszystkiego zdolny (-;
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #24 : 2004-07-09, 19:44 »
Ojej :cry: ...... Straszne... w Nieustraszonych właśnie jedza różne świństwa :( :(
Zapisane
-

haway

  • Gość
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #25 : 2004-07-09, 19:53 »
a co mają powiedzieć kanibale ?? ;)
w naszym kraju przyjęło się jedzenie drobiu, wieprzowiny, cielęciny, a gdzieś indziej jedzą inne rzeczy mniej lub bardziej oryginalne. Nie daleko szukać: ktoś chętny na ślimaczki?? (mogą być nasz tradycyjne Polskie winniczki :P)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #26 : 2004-07-09, 20:36 »
Cytuj

Przyprowadzają małpkę, bawisz się z nią, możesz przytulić etc.. a potem na Twoich oczach odrabują jej głowę i ją sobie jesz..  To nielegalne, ale niektórzy tak robią..  


o fuu :lol:

Cytuj

bleeee i tylko tyle moge powiedziec
a moze ktos opgladal neisutraszonych co oni tam musza zjadac :>


ale tym to juz bez jaj sie powinni zajac :| to ze tak powiem nieetyczne juz jest.. zjesc jadra bawole albo oko swini.. :roll: i sie cieszyc ze jest sie odwaznym... :roll: ludzie sa naprawde glupi..
Zapisane

landslide

  • Gość
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #27 : 2004-07-09, 20:36 »
a mogę kogoś zochydzić na maksa, od razu mowie jak ktos ma slabe nerwy nie czytac!!!!

mozesz jeszcze zrezygnowac.....
















a mnie calkiem niedawno przyszla do podpisania petycja o wydaniu zakazu w Chinach gdzie, na porzadku dziennym jest kupowanie czesci cial dzieci po dokonaniu na nich aborcji, ponoc jest to przysmak w occie i to bardzo drogi... Jak dla was ochyda jest leb konski itd, to pomyscie, ze w chinach szerzy sie kanibalizm, a wladze na to  :grr: pozwalaja...  :grr:  :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Coś okropnego ...
« Odpowiedz #27 : 2004-07-09, 20:36 »

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #28 : 2004-07-09, 20:58 »
Cytat: landslide
















a mnie calkiem niedawno przyszla do podpisania petycja o wydaniu zakazu w Chinach gdzie, na porzadku dziennym jest kupowanie czesci cial dzieci po dokonaniu na nich aborcji, ponoc jest to przysmak w occie i to bardzo drogi... Jak dla was ochyda jest leb konski itd, to pomyscie, ze w chinach szerzy sie kanibalizm, a wladze na to  :grr: pozwalaja...  :grr:  :grr:

 :o
Zapisane
-

Brifka

  • Gość
Coś okropnego ...
« Odpowiedź #29 : 2004-07-09, 22:16 »
to nieprawdopodobne :grr:  :grr:  :grr: OCHYDA :olaboga:
takich to tylko :evill:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.098 sekund z 28 zapytaniami.