Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Breakdance  (Przeczytany 2426 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hipcio5

  • Gość
Breakdance
« : 2005-03-01, 22:49 »
Nie wiedziałem, gdzie powinienem ten temat umieścić, więc pomylałem, że tu.

Czy ktoś z was ćwiczy ten taniec połamaniec?? Jeśli tak to napiszcie, jakie tricky umiecie, jak długo się uczycie, czy też uczyliście. Ja osobiście dopiero się za to zabieram, chociaż kiepski nie jestem.

Aha, znam też parę dziewczyn (kóre na tym forum stanowią większość), które świetnie umieją ten taniec. Oznacza to, że nie jest on tylko dla facetów.
Zapisane

Willie

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #1 : 2005-03-02, 09:51 »
Ja nie ćwiczę... Ale podoba mi się bardzo :lol:
Zapisane

KikerS

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #2 : 2005-03-02, 14:35 »
nie lubie muzyki, do jakiej sie to tańczy :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Breakdance
« Odpowiedz #2 : 2005-03-02, 14:35 »

kraksa

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #3 : 2005-03-02, 16:23 »
mi się nie za bardzo podoba ale trzeba być bardzo wytrwałym w dążeniu do celu żeby się tego nauczyć.
Zapisane

hipcio5

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #4 : 2005-03-02, 16:48 »
Cytuj
i pieniędzy


Hmmm, ja nie jestem może profesjonalistą i nie kupuję żadnych dodatków. Ćwiczę w normalnych ciuchach, nie mam żadnego sprzętu. Jeszcze na to nic nie wydałem.

Cytuj
wytrwałym w dążeniu do celu żeby się tego nauczyć.


Zdecydowanie. Ćwiczę od trzech miesięcy i jak na razie umiem kilka tricków na ziemi i ćwiczę teraz równowagę na rękach. nie obchodzi się bez bólu i mnóstwa siniaków
Zapisane

kraksa

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #5 : 2005-03-02, 16:58 »
moja przyjaciółka taśczy w formacji tanecznej światowej rangi. Zostali zmuszeni do przebycia rocznego kursu breakdance. Teraz jak ją widzę cały czas mam wrażenie że ktoś ją pobił
Zapisane

Nataila

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #6 : 2005-03-02, 17:41 »
Sama nie chciałabym tego ćwiczyć, ale bardzo mi się podoba :;d: .

Tak jak KikerS nie przepadam za tym rodzajem muzyki.
Zapisane

daniel90

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #7 : 2005-03-08, 17:23 »
ja nie lubie hh, wole metal i rock.
ale mimo wsztstko podoba mi sie jak goście zapylają...
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Breakdance
« Odpowiedź #8 : 2005-03-08, 17:35 »
Ja od czasu do czasu jakiegos skorpiona zrobie ;) nie ciagnie mnie za bardzo :P moj brat tanczy ze swoja grrupa, ostatnio tanczyli na wyborach miss nastolatek tomaszowa, mieli jechac do lublina, tez tanczyc na wyborach miss ale nie wypaliło :P

Daniel, twierdzisz ze nie lubisz hh... nic nie stoi na przeszkodzie zebys tanczył, bo techno takze sie doskonale do tego nadaje  ;]
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Forum Zwierzaki

Breakdance
« Odpowiedz #8 : 2005-03-08, 17:35 »

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Breakdance
« Odpowiedź #9 : 2005-03-08, 19:03 »
Basq wiem ze sprzecznosc ;) ale to nie znaczy ze Daniel nie lubi technoska :P hh i techno wg mnie tez sie od siebie roznia... ale kazdy ma inny gust ;)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

golden

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #10 : 2005-03-08, 20:08 »
Cytuj
I podobają mi sie jeszcze faceci ktorzy go tancza

taaa, silnbe ręce, mocne bary i dobrze wycwiczone miesnie brzucha :hehe:
Nie lubie tej muzy, nie lubie wiekszosci tego, z czym sie ona laczy ;) z breakdace'em takze.
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #11 : 2005-03-08, 20:51 »
Cytat: golden
Cytuj
I podobają mi sie jeszcze faceci ktorzy go tancza

taaa, silnbe ręce, mocne bary i dobrze wycwiczone miesnie brzucha :hehe:

no baa!!  :wink:  No moze oprocz mocnych barow (czy jakos tak to sie odmienia), bo nielubie jak ktos jest taki szeroki  :;d:
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #12 : 2005-03-21, 19:28 »
dzisiaj u mnie w szkole, z okazji dnia wagarowicza byli tancerze break dance...byli fantastycznii :P niestety w połowie jednego utwoeru zacięła się im płyta :P a jak nauczycielka kazała jednemu z nich powiedzieć coś o tym tańcu to mieliśmy większy ubaw, niż by przyjechał jakiś kabaret :P
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Breakdance
« Odpowiedź #13 : 2005-03-23, 19:51 »
E nie, takie skejciki :P Ja nie lubie hh, a to jest jak hh...
Zapisane

ChOrY_

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #14 : 2005-03-24, 23:54 »
Boże ludzie zlitujcie się!!! Breakdance nie tańczy się do hip-hopu!!! Breakdance tańczy się do muzyki FUNK i różnych jego odmian oraz do ELECTRO!!! Ale za to break należy do KULTURY hip-hop. Słuchałyście dzieci kiedyś wogóle funku??? To ściągnijcie sobie np. Jackson Sisters-I believe in miracles.
A do tych co nie lubią break'a: ZRÓBCIE TAK!!!! :grr:  :twisted:  :evill:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Breakdance
« Odpowiedz #14 : 2005-03-24, 23:54 »

Aagata

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #15 : 2005-03-29, 13:04 »
Cytat: ChOrY_
Boże ludzie zlitujcie się!!! Breakdance nie tańczy się do hip-hopu!!! Breakdance tańczy się do muzyki FUNK i różnych jego odmian oraz do ELECTRO!!!


Dokładnie. Breaka w życiu nie tańczy się do hh,tylko tak jak napisał Chory do  najróżniejszych odmian muzyki elektronicznej. I nie należy breakdance'a kojażyć tylko ze skejtami.

Cytuj
A do tych co nie lubią break'a: ZRÓBCIE TAK!!!!  :grr:  :twisted:  :evill:


Bez przesadyzmu... :roll: każdy jest inny i każdy lubi co innego inaczej na świecie było by bardzo nudno.
Zapisane

ChOrY_

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #16 : 2005-03-29, 21:30 »
No sorry masz rację trochę mnie poniosło, ale jak widzę jak ludzie piszą takie rzeczy to tracę kontrolę nad sobą. Ten temat wymaga trochę wiedzy na temat tego tańca oraz jego historii i wierzcie mi lub nie, ale powstał on dużo wcześniej niż hip-hop, lub inaczej dance rap.

Następnym razem postaram się kontrolować moje odruchy  ;)
Zapisane

Aagata

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #17 : 2005-03-31, 12:53 »
Jasne, aby się wypowiadać na jaki kolwiek temat,trzeba mieć odrobine wiedzy w jego zakresie. Mnie rowniez wkurza jak ludzie wypisuja bzdury,nawet nie zdając sobie z tego sprawy,a ich wiedza na dany temat to tylko zbiór stereotypów.
Chory,a Ty tanczysz? zaliczasz się do początkujących czy bardziej "wtajemniczonych"? :)
Zapisane

ChOrY_

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #18 : 2005-03-31, 21:47 »
Witam Aagato!
Tak tańczę Breakdance. Będzie już z półtora roku. Breakdance kocham jak swoją mamę bo on również dał mi nowe życie. Kocham go również za to, że jest oryginalnym tańcem i nie każdy może go ćwiczyć. Zasadnicza różnica między break'iem, a innymi tańcami jest taka, że tutaj można kroki wymyślać samemu i samemu je wykonywać. W innych tańcach natomiast są dane kroki, które się ćwiczy i na zawodach jest oceniana technika oraz ekspresja ich wykonania.
Dla mnie taniec jest sposobem na życie. Uwalnia mnie od stresów, negatywnych myśli oraz używek.
Jeśli jednak ktoś oczernia ten taniec, nie mając zielonego pojęcia o nim to dostaję nerwów.
Jeśli ktoś z was laicy break'owi zechce więcej dowiedzieć się o tym pięknym tańcu oraz jego historii zapraszam na forum strony www.break.pl
Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie Aagatę.
Peace[/img]
Zapisane

getti204

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #19 : 2005-04-01, 21:11 »
ja to cwicze juz od roku i dobrze mi en taniec wychodzi a najlepiej jest jak sie zejdzie paczka chlopaków sie wejdzie do piwnicy rozlozy mate i sie tanczy
Zapisane

Aagata

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #20 : 2005-04-10, 11:17 »
Chory dziękuję, ja Ciebie również pozdrawiam:)
Każdy kto tańczy i naparwdę "czuje" ten taniec ma takie samo zdanie jak Ty. Break daje poprostu wolność. Brałeś już udział w jakichś większych imprezach breakowych?
Ok,do góry temat.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Breakdance
« Odpowiedz #20 : 2005-04-10, 11:17 »

ChOrY_

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #21 : 2005-04-10, 12:26 »
Witam
Byłem już na paru imprezach w mojej jakże krótkiej karierze, np. Rytm ulicy, Breakdance session, jednak w żadnej nie brałem udziału, bo uważam, że jest to bezsens, ponieważ moje umiejętności są jeszcze o wiele za małe jak na takie zawody, ale kto wie może za rok...  :roll:  Poza tym musze jeszcze się roztańczyć i wyrobić lepsze poczucie rytmu bo to tu jest najważniejsze. Później jakieś figury i jest dobrze.
Dobra nie rozpisuje się.
Pozdrawiam i do zobaczenia. ;)
Zapisane

getti204

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #22 : 2005-04-10, 12:45 »
ja jeszcze nie bylem ale bede odp dla aagaty
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #23 : 2005-04-11, 10:19 »
Cytuj

Dla mnie taniec jest sposobem na życie. Uwalnia mnie od stresów, negatywnych myśli oraz używek.

noi pięknie... :)
Zapisane

Elven

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #24 : 2005-04-18, 08:06 »
Ja kiedyś tańczyłem, ale znudziło mi się - wole fantastykę, hokeja i piłke :).
Zapisane

Aagata

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #25 : 2005-04-19, 12:26 »
Cytat: ChOrY_
Witam
 w żadnej nie brałem udziału, bo uważam, że jest to bezsens, ponieważ moje umiejętności są jeszcze o wiele za małe jak na takie zawody, ale kto wie może za rok...  :roll:  Poza tym musze jeszcze się roztańczyć i wyrobić lepsze poczucie rytmu bo to tu jest najważniejsze.


Mało kto ma takie podejście jak Ty, tzw. zdrowe podejście;) do sprawy i obiektywna ocena swoich umiejętność. Są tacy co dopiero, co zasmakują w tym tańcu,a już są gotowi brać udział w największych "mistorzostwach";) a później pewność siebie ich gubi.
Rok to sporo czasu, jak się świetnie przygotujesz i "wyrobisz" to taki Rytm ulicy, będzie dla Ciebie pestką. Później może coś poza krajem...;) Powodzenia! i trzymam kciuki.
(rozpisuj się :) )
Pozdrawiam.

Getti- no to super.
Zapisane

hipcio5

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #26 : 2005-04-19, 14:29 »
Ja jeśli mówicie już o temacie bycia na zawodach to nie byłem i nieprędko będę. Trening czyni mistrza więc ćwiczy się długo i intesywnie codziennie.
Zapisane

Elven

  • Gość
Breakdance
« Odpowiedź #27 : 2005-04-19, 14:57 »
A do tego dochodzą nie ćwiczenia tańca, tylko różnych, innych rzeczy typu: mięśnie, dieta itp. - polecam b-boy.pl
Zapisane

Forum Zwierzaki

Breakdance
« Odpowiedz #27 : 2005-04-19, 14:57 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Breakdance
« Odpowiedź #28 : 2005-05-17, 18:14 »
Mnie się breakdance bardzo podoba ;) Nawet ostatnio chłopacy z naszej szkoły którzy pokazywali ten taniec zmotywowali mnie żebym z kumpelką poszla na ten taniec. Taniec jest naprawdę świetny ;) Chociaż moze troszkę będzie to wyglądało komicznie ale kto wie ;) Najprawdopodobniej wybiorę sie na pierwszą lekcję za jakiś czas :P
« Ostatnia zmiana: 2005-05-17, 18:17 autor golden(ka) »
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.134 sekund z 27 zapytaniami.