Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Blog: publiczny pamiętnik?  (Przeczytany 5600 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #30 : 2005-03-11, 19:42 »
Ja mam bloga razem z kolezanką. Opisujemy tam rózne nasze wygłupy, to co się dzieje w naszym życiu, to co nas spotyka. Częściej jednak pisze tam Natalia. Ja mam swój osobisty pamiętnik (nie internetowy ;) ). Tam moge pisać kompletnie wszystko, nikt tego nie ocenia nikt nie wydaje osądów....i taki pamiętnik zdecydowanie bardziej wole. :wink:
Zapisane

Essey

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #31 : 2005-03-11, 19:46 »
Zwykły pamiętnik tez mam i tam piszę absolutnie wszystko... nikt go nie rusza, rodzice wiedzą gdzie jest ale nie ruszają go. Aż strach pomysleć co by było gdyby kiedyś go dopadli :lol:
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #32 : 2005-03-12, 13:42 »
Cytuj

Aż strach pomysleć co by było gdyby kiedyś go dopadli

oj ja tesh sie boje pomyslec...pisze w swoim pamiętniku wszystko, doslownie wszystko a za niektóre fragmenty byloby mi strasznie wstyd!! :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedz #32 : 2005-03-12, 13:42 »

kasia

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #33 : 2005-03-12, 13:46 »
Kiedyś pisywałam pamiętniki, ale jakoś wiecznie czasu brakowało...
Gdzies kilka leży i niby się boję, że moi rodzice znajdą, ale jakoś nigdy nie mam czasu ich schować  :lol:  W sumie trochę mi sie juz odmieniło i przestałam panikować w tej kwestii.
Zapisane

Nataila

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #34 : 2005-03-12, 14:37 »
Cytat: Essey
nikt go nie rusza, rodzice wiedzą gdzie jest ale nie ruszają go. Aż strach pomysleć co by było gdyby kiedyś go dopadli


Moja mama też wie, gdzie mam mój dziennik, ale nie zagląda. Jakby go przeczytała, to by dopiero była masakra :lol: . To co tam jest, jest tylko moje. Lepiej żeby moja mama tego nie czytała :P .
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #35 : 2005-03-12, 17:42 »
Cytat: Agakonik
Cytuj
4. notki typu "wczoraj byłam w parku i karmiłam kaczki...". przepraszam, ale kogo to obchodzi?


Moze dla tej osoby jest to wazne. Skoro Ciebie to nie obchodzi to nie odwiezaj blogow osob, ktore tak pisza i juz, co za problem? Mnie rowniez nie bardzo interesuje notki  z tego stylu i takiego blogi omijam i po klopocie :)


Dokładnie. Pamiętnik, czy internetowy czy 'realny' pisany za sprawą pióra czy długopisu i zeszytu, to prywatna sprawa każdej osoby. Ma prawo pisać, co chce, a inni, jeśli ich to interesuje, mogą się na ten temat wypowiadać. Moim zdaniem blog to taka rzecz, w której opisujemy siebie, istotne dla nas (i według nas) zdarzenia, znacząco wpływające na nasze dalsze życie. Denerwują mnie tzw. 'pokemony', jak i blogi których treść to konkursy i cała lista pozdrowień.

Ja osobiście blogów już nie mam. Jeden ma już ponad 3-4 lata, i został oddany w dobre ręce. Drugi jest zawieszony, bo nie miałam czasu i chęci. I coś czuje, że jego też oddam ;)
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #36 : 2005-03-12, 18:24 »
miałam a właściwie mam bloga.. tylko że zawieszonego...
poprostu mialam dosyć bo zbyt dużo moich 'realnych' znajomych znalo adres.. ;) być może jeszcze kiedyś wróce do pisania ale jak narazie nie tęsknię za tym i nie zamierzam tego zmieniać :P
Zapisane

Essey

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #37 : 2005-03-12, 19:14 »
Eniqa, co za problem, załóż sobie hasełko ;)
Zapisane

KikerS

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #38 : 2005-03-12, 19:19 »
Co do bloga.. to mam.. ale nie pisze tam "wszystkiego" opisuje tam rozne moje wygłupy. i co ogólnie u mnie :P
http://nie-idz-w-strone-swiatla.blog.pl  :P włazić i komentować :P

A co do normalnego pamietnika.. kocham pisać, ale nie moge.. moja siostra wszedzie buszuje i nie ma gdzie go schować :cry: bardzo załujee
Zapisane

Forum Zwierzaki

Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedz #38 : 2005-03-12, 19:19 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #39 : 2005-03-12, 19:23 »
Kikers fajny blogas

Essey

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #40 : 2005-03-12, 19:33 »
Kikers, ładny blog ;) a szablonika żadnego nie chcesz :P ?
Zapisane

KikerS

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #41 : 2005-03-12, 19:37 »
chcem... bo ten "własnej roboty" sie popsół.. nie mam koncepcji jak zrobić następny.. no chyba ze są chętni? Essey? :chytry: czy to znaczy je jesteś chętna? Tylko moj problem polega na tym ze nie wiem co chcem, i nie wiem jak chcem :P Polegam na zleceniobiorcy :P

Edit: Pacz.. były i nie skomentowały :nono:  nie dalam linka zebyście podziwiały szablon z serwisu :lol: :P
Zapisane

kraksa

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #42 : 2005-03-12, 22:02 »
Reniek - Jak nie dałeś adresu to nikt nie wchodzi  :)
Na początku - gdy jeszcze nikt z moich znajomych nie miał adresu mojego bloga pisałam na nim wszystko. Był taki moment ,że musiałam założyć nowego bloga by muc kontrolować archiwum a stało się tak dla tego ,że coraz więcej ludzi którzy mnie znają zaczęło się przewijać po stronce. Teraz muszę uważać na słowa i troche mnie to denerwuje  :?
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #43 : 2005-03-13, 11:00 »
Ja mam jednego bloga od okolo 2 lat ;) Zalozyła mi go internetowa kolezanka wysyłając smsa za 2,44  :lol: Mam go do dzisiaj, chociaz wczesniej pisałam straszne głupoty, teraz staram się pisać "ogolniej" niż wcześniej... czasami mi sie nie udaje  :roll: Ale notki sa "sensowniejsze" niz wczesniej  ;)
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #44 : 2005-03-13, 12:22 »
Cytuj

Ja mam jednego bloga od okolo 2 lat  Zalozyła mi go internetowa kolezanka wysyłając smsa za 2,44  Mam go do dzisiaj, chociaz wczesniej pisałam straszne głupoty, teraz staram się pisać "ogolniej" niż wcześniej... czasami mi sie nie udaje  Ale notki sa "sensowniejsze" niz wczesniej
_________________
ja tez mam takiego bloga mam g chyba z rok niepamietam i napoczatku pisalam cos takiego
"pisze komenty a ja napisze note" wiem ze to bylo glupie ale teraz sami zobaczcie www.karolinaaaa.blog.pl
są znacznie dlizsze
ale jeszcze z 2 meisiace czy wczesniej lub pozniej pisalam "przyjechala do mnie glupia sylwia" :lol:  :lol: jak to czytam to mowie bosh jaka ja porabana bylam :lol:
 :lol:  :lol:  :lol:

Forum Zwierzaki

Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedz #44 : 2005-03-13, 12:22 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #45 : 2005-03-13, 21:50 »
Cytat: Essey
Eniqa, co za problem, załóż sobie hasełko ;)


Okazuje sie ze to nie takie proste...ja zalozylam haslo dosc skomplikowane i okazalo sie,ze koleznaki pobawily sie troche klawiatutka i juz mogly bez problemu dostac sie na mojego bloga....
Zapisane

kasia

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #46 : 2005-03-14, 06:26 »
O! Ktoś wie jak się włamuje na BLOGI?   :lol:
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #47 : 2005-03-14, 08:23 »
a co chcesz sie wlamac oj  nie ladnie :lol:

KikerS

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #48 : 2005-03-14, 09:19 »
no właśnie tez bym chciala wiedziec jak to zrobić.. bo wiem ze można..  tylko jakk? :P
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #49 : 2005-03-14, 10:40 »
Cytuj

no właśnie tez bym chciala wiedziec jak to zrobić.. bo wiem ze można.. tylko jakk?

Chec powiem ci

Wez słownik do ręki np wyrazow polskicg i Alfabetycznie wpisuj je jako haslo :lol: No to troszke potrwa ale warto :lol:  Pozniej słownik Angielski a Pozniej niemeicki a jak dalej nie bedzie to sprubuj cyferkami wpisywac :lol:

kasia

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #50 : 2005-03-14, 16:07 »
teraz prosze streszczenie jakieś, tak na makisimum 2 minuty pracy :P

(w sumie nie wiem po co, bo nawet nie znam nikogo z blogiem na hasło, ale kiedyś mnie ciekawiło, cyz da się je złamać)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedz #50 : 2005-03-14, 16:07 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #51 : 2005-03-14, 16:10 »
Ja kiedys się jakoś włamałam Weszłam na bloga i pisalo haselko prosze to ja caly czas sciskiwalam ok ok okok chyba z 50 razy az sie weszlo i coz tam zobaczylam same plotki na moj temat

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #52 : 2005-03-14, 19:13 »
Cytuj
no więc, musisz sciągnąć tą stronę. np: jezeli chodzi o twój blog, wystarczyło wejsc na pengi blog i tam z linków kliknąć na twój i potem na ZAPISZ ELEMENT... i zapisać. potem wejsc na to i do zródła  i hasło jest

koleznaka mi to tłumaczyła na gg :P
Musicie wejsc na jakis blog,ktory ma was w linkach,wejsc w link z Waszym blogiem i:
Cytuj
potem na ZAPISZ ELEMENT... i zapisać. potem wejsc na to i do zródła  i hasło jest
Zapisane

Essey

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #53 : 2005-03-14, 19:16 »
Cytuj

chyba ze są chętni? Essey?  czy to znaczy je jesteś chętna?


Jasne!!!!!  :wink: Uwielbiam robić szablony ;) Napisz na PW wymagania :)
Zapisane

Agysz

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #54 : 2005-03-14, 19:43 »
Jak coś to mój blog :
www.agysz.mylog.pl ale coś nie chce mi się prowadzić..nie mam czasuu :P forum ważniejsze :mrblue:
Zapisane

Willie

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #55 : 2005-03-14, 22:19 »
Ja nie piszę... Wolę się przyjaciółce wygadac i jestem pewna ze nikt niepożądany tego nie przeczyta ;]
Zapisane

kasia

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #56 : 2005-03-14, 22:32 »
Cytat: Willie
Ja nie piszę... Wolę się przyjaciółce wygadac i jestem pewna ze nikt niepożądany tego nie przeczyta ;]

Ale przyjaciółka nie ma perfekcyjnej pamięci. A czasem miło sobie zaglądnąć do archiwum własnego bloga i powspominać, pośmiać się itd ;)
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #57 : 2005-03-15, 07:45 »
Cytuj

Willie napisał:
Ja nie piszę... Wolę się przyjaciółce wygadac i jestem pewna ze nikt niepożądany tego nie przeczyta ;]

Ale przyjaciółka nie ma perfekcyjnej pamięci. A czasem miło sobie zaglądnąć do archiwum własnego bloga i powspominać, pośmiać się itd

Jak ja czasem czytam mojego starego bloga to śmiać mi się jak nic chce
Pisałam głupoty i jakie rzeczy robilam 2 lata temu
"Bylam z kolezanka na lody i nie zapłaciłam" czy jakos tam :lol:

Forum Zwierzaki

Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedz #57 : 2005-03-15, 07:45 »

KikerS

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #58 : 2005-03-15, 08:20 »
ja tez kiedys przeczytalam bloga sprzed chyba... 2-3 lat :lol: ale były brechty :lol:
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #59 : 2005-03-15, 08:42 »
I na dodatek ponyśl ze to ty wlaśnie kiedy ś pisałas głupoty :lol:


www.blogi.pl/blog.php?blog=kotka 2
tylko sie nie smiejcie :lol:
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.095 sekund z 27 zapytaniami.