Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Do dołu

Autor Wątek: oczy 'inaczej'  (Przeczytany 27478 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Reniek (chłopak)

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #60 : 2005-03-17, 23:00 »
A ja mam szare oczy-hehe takie wyszarzałye niebieskie.
Zapisane

thrilly

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #61 : 2005-03-18, 15:32 »
ile kosztują kontakty?ehhh chce lawendowe albo lazurowe heh.. kupie sobie je w zestawie z białymi  hehe fajnie kiedy widać samą źrenicę ;] pójdę na plac zabaw w takich  :lol:
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #62 : 2005-03-18, 15:34 »
mi się właśnie takie kociozielone u facetów podobają, ew niektórym dziewczynom też pasują. ale czasem widuje ludzi, którym ich kolor oczu wygląda conajmniej dziwnie w toważystwie całej reszty  :lol:

jak ja bardzo tęsknię za tym, jak moje oczy zmieniały kolor...bywały dni że zmianiały się w zależności od pory dnia..ale to było fajne ;) a teraz mam jeszcze bardziej szare-nijakie niż na fotce.. ):
Zapisane

Forum Zwierzaki

oczy 'inaczej'
« Odpowiedz #62 : 2005-03-18, 15:34 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #63 : 2005-03-18, 16:31 »
Cytuj

bywały dni że zmianiały się w zależności od pory dnia..


no wlasnie ja tak mam :D
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #64 : 2005-03-18, 17:39 »
MOj kolega ma takie oczy jak na Twoim emblemacie Vio :D:D:D boshkie :P
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Ax

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #65 : 2005-03-18, 18:50 »
na emblemacie Vio, to chyba nie jest naturalny kolor ;)
Zapisane

golden

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #66 : 2005-03-18, 19:07 »
Ax, prawie jest ;) moje oczy sa podobne, tylko o mniej intensywnym błekicie :)

A zmiana barwy od pory dnia, to nic innego jak zmiana koloru przez światło jakie jest w otoczeniu ;)
Zapisane

Tiggy

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #67 : 2005-03-18, 19:36 »
Mi podobno oczy nie pasuja do calosci... raczej jasne, niebiesko-szare ... a brwi, rzesy, wlosy ciemne :P
A mi sie bardzo podobaja oczy w ciemnej oprawie... ;) (takie np jakie pokazywalam w poprzednim poscie :> )
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #68 : 2005-03-18, 20:03 »
Cytuj

 to nic innego jak zmiana koloru przez światło jakie jest w otoczeniu

nie powiedziałabym żeby aż tak diametralnie mogło się to zmieniać przez światło. a przypomniała mi się taka sytuacja jak gdzieś kiedyś chyba kogoś poznałam albo co, w każdym razie rano i mówił mi że mam ładne zielone oczy, ja trochę zdziwiona obejrzałam je bo nigdy nikt mi tak nie m,ówił, i faktycznie były zielone. następnego dnia też raczej rano ta osoba była "lekko zdziwiona" i zadała mi pytanie co ja z tymi oczami robię, wczoraj miałam zielone. a tego dnia już ślicznie błękitne.

a nie wime, może jakieś witaminki żeb choć jeden kolorek wrócił ? albo żeby się zrobiły całkiem szare. teraz są "żadne" ...
Zapisane

Forum Zwierzaki

oczy 'inaczej'
« Odpowiedz #68 : 2005-03-18, 20:03 »

golden

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #69 : 2005-03-18, 21:48 »
duża różnicę może dać światło słoneczne i elektryczne ;) np moje oczy lazurowe wydaja sie tylko wtedy, gdy prosto w oczy swieci mi slonce :) przy zarowkach wydaja sie normalne.
Zapisane

Apiska

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #70 : 2005-03-18, 22:31 »
Cytat: Tiggy
Apisia, moje sa pierwsze i drugie, a trzecie mojego Męża (chlopaka) ;)


Męza? A mnie to wyglądają na oczy dziewczyny, naprawdę :hyh: Chyba żeś Ty o zainsteresowaniach inna orientacją :D
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #71 : 2005-03-18, 22:41 »
Cytuj

a trzecie mojego Męża

szczerze mówiąc nie dziwię się że się konkurencja tworzy ;)

Golden ale żeby aż tak? tym bardfziej ze to było mniej więcej w tym samym miejscu. poza tym jest duża różnica miedzy głęboką zielenią a błękitem..nie wiem, nie znam się.
Zapisane

thrilly

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #72 : 2005-03-18, 23:09 »
a ja mam taki kolorek ockow jak Vio  8)  [gdzies byly Viojowe zdjecia z fryzurka  :wink: ]   aaaahhhhh chce niebieskie ocka mieeeec!!!
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #73 : 2005-03-18, 23:15 »
a ja chcę mieć jakiekolwiek...kurde. wkurza mnie to. od jutra, czyli zza 45 minut przerzucam się na zdrową dietę albo inne zdrowe rzeczy  :lol:
Zapisane

Tiggy

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #74 : 2005-03-19, 08:53 »
Apiiiiiiska, nie gustuje w dziewczynkach  :lol: :P uwierz mi :P ;)
Same oczka moze tak wygladaja (szczegolnie na tym zdjeciu) ale w polaczeniu z reszta ... mesko ;) Ale nawet nie w ich wygladzie caly problem- tylko w zabojczym spojrzeniu... ze az sie goraco robi  :lol: (dobra koniec moich zachwytow ;) )
Zapisane

Forum Zwierzaki

oczy 'inaczej'
« Odpowiedz #74 : 2005-03-19, 08:53 »

Apiska

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #75 : 2005-03-19, 12:48 »
Madziu, ale dlaczego Twój mąz ma takie kobiece te oczka i podkręcone? hehe ale się czepiam :P Prosze mi wysłać na maila Wasze wspólne zdjęcie [aa własnie Studiówka się kłania :P]
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #76 : 2005-03-19, 14:54 »
Ja jak rozmawiam tylko patrzę w oczy. Albo gdy próbuję coś odczytać :)

Ja mam kolor oczu taki.. szaro-błękitno-zielony ;) Wszyscy mówią że ja mam dziwny wzrok  :lol:
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #77 : 2005-03-19, 15:31 »
Ja nie lubie jak mi sie ktoś uparcie wpatruje w oczy, a podczas rozmowy zachowuje kontakt wzrokowy ale tnie wrzepiam w kogos ślepi... wiem ze to bywa krępujące. :roll:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #78 : 2005-03-19, 15:37 »
Cytuj

Ja nie lubie jak mi sie ktoś uparcie wpatruje w oczy

jesli osoba jest natrętna to rzeczywiście mało przyjemne... ale trzeba rozróznić mocne spojrzenie od nietaktu...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

pacuszka7

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #79 : 2005-03-19, 16:39 »
ja mam kolegę znaczy się byłego chłopaka jak kiedyś jeszcze z nim byłam to on raz spojrzał mi tak w oczy a mieliśmy blisko twarze, taka koncentracja, patrze na jego oczy i szok jak się zlękłam wydawały się takie dziwne, jakby takie no nie wiem jak to określić do tego jeszcze źrenice mu się powiękrzyły a w tym momencie :roll: do tej pory mam tak że jak sobie to przypomne to mi ciarki przechodzą :?
Zapisane

Bonsai

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #80 : 2005-03-19, 18:40 »
Ja dlugi czas ukrywałam swoje oczka pod okularami ;) Ale teraz przerzuciłam sie na soczewki i wszyscy mi mówią że mam ładne, duże oczy :)
Niebieskie of course. ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

oczy 'inaczej'
« Odpowiedz #80 : 2005-03-19, 18:40 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #81 : 2005-03-19, 19:51 »
patrząc w oczy nawiązujemy bliższy kontakt. przy pewnej wprawie możemy przepuścić informacje, bądź je pobrać. mój kolega nazwał to odkurzaczem i poprosił mnie bym więcej tego nie robiła ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Essey

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #82 : 2005-03-19, 21:08 »
A ja nienawidzę patrzeć ludziom w oczy a jestem już totalnie ogłupiona kiedy ktoś patrzy w moje. mam wrażenie że zaraz wyczyta z nich nawet to czego wiedzieć nie powinien. Okropność! Oczy mam ciemno niebieskie. W pełnym słońcu prezentują się nienajgorzej a w cieniu są takie burawe. Nie wiem czy je lubię, ale traktuję je jak wyłącznie moją własność i tylko najlepszym przyjaciółką pozwalam w nie patrzeć. Jesli gadam z kimś obcym to najczęściej zezuję na boki lub patrzę w ziemię :P Najdziwniejsze jest to że wszystkie moje przyjaciółki mają oczy niebieskie , a rodzina nie  :P  (mama-piwne, tata-zielone, reszta klanu zielone lub piwne na zmianę. Tylko babcia ma niebieskie i to chyba po niej odziedziczyłam ;) ) Najbardziej kocham oczy szarozielone, zgniłozielone. Sa takie cudne i tajemnicze. Też mam chyba obsesję na punkcie oczu. Zawsze zamiast na czyjąś twarz, patrzę na oczy. Tylko szykie spojrzenie w stronę oczu i wbijam wzrok w podłogę :P

P.S. Ale się rozpisałam :shock:
Zapisane

golden

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #83 : 2005-03-19, 21:31 »
Cytat: Apiska
Madziu, ale dlaczego Twój mąz ma takie kobiece te oczka i podkręcone? (...)

efekt długich rzęs :lol: :lol: :lol: skąd ja to znam... kto sie zamieni ze mną na oczy? :P
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #84 : 2005-03-19, 22:02 »
ja :wink:  bardzo chetnie :P
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #85 : 2005-03-20, 18:29 »
ja bym się chętnie wymieniła, ale by Ci to nic nie dało, bo ja też mam długie rzęsy :P
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

golden

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #86 : 2005-03-20, 18:31 »
rzęsy, jak rzęsy... barwa mnie dobija :lol: cholibka, dlaczego kontaktówki są takie drogie? :lol22:
Zapisane

kasia

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #87 : 2005-03-20, 18:46 »
ja chętnie oddam oczka bez koloru ;)
Szczególnie na niebieskie wymienię  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

oczy 'inaczej'
« Odpowiedz #87 : 2005-03-20, 18:46 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #88 : 2005-03-20, 22:53 »
kasia jakto bez koloru ? czyli jakie, bo jakoś sobie tego nie umiem wyobrazić :?:

a ja ostatnio stwierdziłam ze jestem piękna (ale to inna historia)  :lol:  i nawet zauważyłam na moich oczach takie zabawne pomarańczowe plamki  :wink:  

golden chyba już umiem sobie bliżej wyobrazić twoje oczy, dziś na koniach taka dziewczyna która rzadko jest w stajni była i własnie miała tak ślicznie niebieskie, ale niebiesie inaczej  ;)  ni9e takie zwykłe. ale jak się później okazało - szkła kontaktowe. a [owiem że jeszcze nie widziałam osoby o takich oczach   :lol:
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #89 : 2005-03-21, 12:36 »
Golden ma oczyska jak na teges tym filmie... "Władca pierścieni" czy tak jakoś (bo ja tego nie lubię :P) i ten aktor co ma takie wieeeeelkie niebieskie oczyska  :lol: (chyba takie co Golden :chytry: )
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 27 zapytaniami.