Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu

Autor Wątek: Makijaż...  (Przeczytany 15958 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Makijaż...
« Odpowiedź #120 : 2005-03-18, 17:34 »
Taaak. Śmiech to zdrowie :hahaha:
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Makijaż...
« Odpowiedź #121 : 2005-03-19, 08:05 »
no na przerwach często widze takie tapeciary  :laska:  :laska: z biol-chema, siedza sobie w grupce na ławeczce i gapią sie jak "ciele w malowane wrota" na chłopaków z mojej klasy.   Eh...jak to dobrze że ja nie jestem w takiej klasia bo bym chyba narwicy dostała :alkoholik: . One są straszeeee....  :lol:
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #122 : 2005-03-22, 16:22 »
Cytuj

tapeciary  

idealne określenie :P mam kilka takich w klasie nawet...kiedys była jedna, ale teraz jest ich chyba z 5  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Makijaż...
« Odpowiedz #122 : 2005-03-22, 16:22 »

k_lap

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #123 : 2005-03-22, 20:22 »
Ja uważam, że makijaż u młodej, ładnej kobiety jest zbędny. Po pierwsze tona pudru na twarzy postarza, po drugie cała ta maska na skórze cały dzień nie oddziaływuje pozytywnie na cerę... Ja mam 20 lat i mój makijaż na co dzień składa się z tuszu do rzęs, delikatnej kredki do oczu i leciutkiego korektora pod oczy (do zakrycia cieni pod oczami), czasami zdarza mi się delikatny cień do oczu. Jedyne chwile kiedy mój makijaż wygląda z lekka intensywniej to jakieś imprezy, specjalne okazje. Nie mogę zrozumieć tych dziewczyn 13, 14 letnich które chodzą po ulicy wysmarowane tapetą i nie zdają sobie sprawy z tego, że wyglądają sztucznie => paskudnie i jeszcze tym samym niszczą sobie cerę...
Zapisane

golden

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #124 : 2005-03-22, 20:27 »
ja jestem jeszcze w gimnazjum, a i u nas trafiają sie takie tandeciary... Wypindrzą się do szkoły jakby nie wiadomo gdzie szły :P I jeszcze perfidnie pokazują swoja tapetę... Raz z taką gadałem, to specjalnie mrugała częściej powiekami, żebym zauważył jej niebieski tusz na rzęsach... :lol:
Jest nawet takie klasowe trio... 3 dziewuchy codziennie odwalone jak PannyLekkichObyczajów... mają niechlubny tytuł "LANDRYN" :lol:
Zapisane

Kaja

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #125 : 2005-03-22, 21:07 »
Ja się osobiście nie maluję :P Tylko nałogowo używam błyszczyków :kocham: W mojej klasie tak samo są takie 'tapeciary', co jak np. zmieniają bluzkę na wf to cały kołnierzyk mają brązowy od pudru :lol: Moim zdaniem najlepiej jest robić taki delikatny i dyskretny makijaż, np. leciutko pomalować rzęsy tuszem, powieki jakimś fajnym, delikatnym cieniem i usta błyszczykiem i koniec :wink: Najładniejsza jest świeża, młoda cera, a nie w tonach pudru :lol:
Zapisane

mafinia

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #126 : 2005-03-22, 21:26 »
tapeciary do czasu :)   w mojej szkole jest duzo takich wlasnie sisi ktore sa  hm jakby to powiedziec bardzo wrazliwe :lol:  gdy poszcza konewki caly make- up sie rozplywa jak twix w ustach :lol:  potem dopiero wygladaja chrupiaco chlopaki wieja gdzie piperz rosnie :P
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #127 : 2005-03-23, 15:12 »
wczoraj szłam na wycieczkę z moją panią od plastyki i szła też jej klasa-pierwsza...czyli dzieci w wieku mniej więcej 13,14 lat...i jedna z nich miała oczy wysmarowane ciemnozielonym cieniem, do tego czarna kredka i tona tuszu i pudru...porashka...do tego strój, który był totalnie nie na miejscu-bluza od dresu, dżinsy i adidasy...echh
Zapisane

Kaja

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #128 : 2005-04-14, 20:38 »
co sądzicie o odżywkach do rzęs? :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Makijaż...
« Odpowiedz #128 : 2005-04-14, 20:38 »

pacuszka7

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #129 : 2005-04-14, 20:55 »
jeny masakra takie dzieci+zielony tusz no sory....

można czasem sie maznąć czymś ale nie codziennie i nie toną chemii :roll:
Zapisane

Bonsai

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #130 : 2005-04-14, 22:01 »
Bleeee makijaż... Po co psuc sobie twarz.. naturalnośc górą! I chłpakom tez się bardziej podoba ;) (ale to tak na marginesie)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #131 : 2005-04-15, 14:13 »
Cytuj

czyli dzieci w wieku mniej więcej 13,14 lat...i jedna z nich miała oczy wysmarowane ciemnozielonym cieniem, do tego czarna kredka i tona tuszu i pudru...porashka...do tego strój, który był totalnie nie na miejscu-bluza od dresu, dżinsy i adidasy...echh


typowy tir...  :roll:
Cytuj

naturalnośc górą! I chłpakom tez się bardziej podoba  (ale to tak na marginesie)


Najczesciej zdaniem chlopcow naturalna twarz to taka bez widocznego makijazu - w sensie cieni itd ;) A na ,,nature" czesto skladaja sie podklady, podkreslenie w jakis sposob oczu (ale tak ze wygladaja na naturalne) itp ;)
Zapisane

golden

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #132 : 2005-04-15, 14:28 »
Cytuj
typowy tir...

:hahaha: idealne okreslenie AgaŚ... :hahaha:

Cytuj
Najczesciej zdaniem chlopcow naturalna twarz to taka bez widocznego makijazu
dokładnie :)
Ja osobiście lubię wyrazisty makijaż, ale od razu się nie ślinię :lol: /jak to robi większość moich znajomych :P / zawsze jestem ciekaw jak dany "obiekt ślinotoku kolegów" wygląda bez tapety :P
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #133 : 2005-04-15, 14:39 »
Cytuj

 idealne okreslenie AgaŚ...  

:;d:

Cytuj

Ja osobiście lubię wyrazisty makijaż, ale od razu się nie ślinię  /jak to robi większość moich znajomych  / zawsze jestem ciekaw jak dany "obiekt ślinotoku kolegów" wygląda bez tapety  

ZONK :P Golden - husteczke ;p ?
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Makijaż...
« Odpowiedź #134 : 2005-04-15, 15:46 »
uśmiałam sie przy waszych wypowiedziach  :lol:

Golden a ty jakie cienie nosisz ? krwisto czerwone, czy oczojebno żółte ?!

ja taki śliczny zielonkawy delinatny ceń znalażłam w kosmetyczce mamy ale w sumie nie maluję się, nie mam po co, a można powiedzieć nawet że nie umiem  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Makijaż...
« Odpowiedz #134 : 2005-04-15, 15:46 »

golden

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #135 : 2005-04-16, 20:29 »
Cytat: Ananas
Golden a ty jakie cienie nosisz ? krwisto czerwone, czy oczojebno żółte ?!

zacznijmy od tego, że oczka miałem przyciemnione tylko okazyjnie :P czarnym cieniem :P teraz to juz cieni nie ruszam...
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Makijaż...
« Odpowiedź #136 : 2005-04-16, 20:49 »
Cytuj

Ja tam najbardziej lubię błyszczyki i pomadki smakowe  

Bo jak głodna to się troszkę zje  :lol:  :lol:

Ja pisałam już w którymś (dobrze że skleroza nie boli) topiku że tapeciarom, betoniarom, plastika, sylikona, farbowanym blondi, pingluciarom ktore pindrza sie pol dnia przed lustrem mówimy stanowcze NIE!
Ja się wogole nie maluje. Chyba że sylwester urodzinki, jakaś impreza to tak. Ale bez przasady nie 4 tony fluidu, 3 kg pudru, 10 kg tuszu do rzes i chodzic jak slepa bo tusz jest tak ciezki ze pod jego ciezarem oczy sie zamykaja :P Ewentualny "makijaż" to błyszczyk na usta i troszkę tuszu do rzęs...
Zapisane

awia

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #137 : 2005-04-16, 22:26 »
ja wam w takim razie zazdroszcze idealnych cer
moja obecnie przetluszcza sie niesamowicie, swieci sie,
na broidzie wystapilo mnostwo pryszczy a'la wulkan :)

wiec chcac nie chcac (chcac ;)) spedzam sporo czasu na kladzeniu tapety zeby moc sie ludziom na oczy pokazac
i nie wygladac jak tirówka;)
a to jest pracochlonne bo i poklad, i puder trzeb polozyc
i korektor,i rozswietlacz,i róż.
ale z drugiej- za rok stuknie mi dwudziestka, jestem pelnoletnia, lusterko w domu posiadam
powiem wam ze lubie sie malowac, uwielbiam eksperymenowac z kolorami na powiekach ze swiatlem na twarzy. to jest sztuka, a ja coraz wiecej wydaje na kosmetyki  :roll:  :evill:
heh
ale co zrobic :) trzeba zawod zrobic i zarabiac dosc zeby miec wydawac na te diory, lancomy i guarlainy :)

a polowie z was jak pelnoletnosc stuknie zdanie sie odmieni i w podkladzik byle dobry zainwestujeci
bo warto( te lespze maja juz filtry i w ogole cuda na kiju ;))
Zapisane

Bonsai

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #138 : 2005-04-16, 22:44 »
Ja tam żadnych większych problemów z cerą nie mam, więc żadnych podkładów nie potrzebuje :)
A siedzenie dziesięć godzin dziennie przed lusterkiem znudziłoby mnie niemiłosiernie:)
MOże keidyś przyjdzie na mnie czas, ale na razie daruje sobie wszelkie tapetowanie :)
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Makijaż...
« Odpowiedź #139 : 2005-04-17, 10:24 »
Ja używam toniku "Clen&Clear". Z rana i wieczorem się nim smaruje. Po toniku tylko daję kremik na twarz żeby alkohol ie wysuszył skóry. I jest ok ;) Wszystko schodzi :P
Zapisane

Emilka

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #140 : 2005-04-17, 12:16 »
ja jako takich problemow z pryszczami nie mam chyba ze zaraz przed okresem :roll:  wtedy jest strasznie. Moim najwiekszym problemem sa przebarwienia  :? takie czerwono-rozowe. na szczescie takie cos mozna latwo zamaskowac.Na codzien wystarcza mi korektor z manhatana co prawda jest drogi bo ksoztuje ok.30 zl ale jest niesamowity,ma bardzo naturalny kolor,ktory swietnie komponuje sie z moja cera i w ogole nie widac zebym cos miala na twarzy,do tego troche przypudrowac nosek i brode pudrem kompaktowym i gotowe i wcale tapety na twarzy nie mam ;)


Jedyne co robie z oczami to tuszuje,nie raz bardzo mocno, uwielbiam moje rzesy,do cieni do powiek czy kredek nie jest przekonana....nie umiem malowac oczu wiec wole nie ryzykowac,moze mnie kiedys natchnie zeby nad tym pocwiczyc ;)


jezeli chodzi o dbanie o cere to tyle zabiegow pielegnacyjnych ile ja robie to jestem pewna ze nikt z was nie pobil tego rekordu :P rano i wieczorem. Mycie twarzy pianka (tylko mineralna woda :wink: ) tonik,krem nawilzajacy,acne derm wybielajacy :wink:  no i tapetka  :wink: kilka razy w tygodniu peeling i maseczka z glinka


pozdro
Zapisane

Forum Zwierzaki

Makijaż...
« Odpowiedz #140 : 2005-04-17, 12:16 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Makijaż...
« Odpowiedź #141 : 2005-04-17, 12:33 »
ja nie mam idealnej cery. mam pieprzyki na twarzy, zwłaszcza te na prawym policzku mnie dobijają bo się w kółeczko układają :P czasem zdarzy się jakiś mały pryszcz, i od uczulenia czasem mam różne dziwne plamki i zzaczerwienienia.
Zapisane

thrilly

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #142 : 2005-04-17, 16:09 »
ja używam korektora [yhhh jak się ma peło czerwonych plamek na mordzie..  :roll: uwielbiam smakowe pomadki i błyszczyki mniam ;] jak jakieś większe święto to się daje więcej  :lol:
Zapisane

awia

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #143 : 2005-04-17, 17:37 »
emilko.... no co ty:P
wieczorem zawse pianka do mycia twarzy, mleczko do demakijazu i tonik, potem krimk na noc
rano kremik na dzien
co najmniej dwa razy w tyg peeling i maseczka zluszczajaca, potem z glinki :)
dodatkowo jeszcze preparaciki na syfki-tez acne drerm,rozne kuracje antytradzikowe
do tego doustnie drozdze i ziolka z bratka

jakbym wam powiedziala ile wydaje na kosmetyki miesiecznie to byscie padly na zaal :)
ciagle cos kupuje, sprzedaje, wymieniam
mksometyczka peka w szfach( a mam taka ogromna)
wariat, panie...:D
Zapisane

Emilka

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #144 : 2005-04-17, 17:48 »
:wink:  wlasnie..zapomnialam o demakijazu :P i o pokrzywce i litrach wody mineralnej ktorej dziennie wypijam :wink:

i jak Ci pomaga acne derm bo ja dopiero zaczelam stosowac....narazie jakis wyraznych efektow nie widze oprocz teog ze zaraz po nasmarowaniu blednie mi troche skora.


tera zprzynajmniej nie czuje sie osamotniona ;)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #145 : 2005-04-17, 18:34 »
Ja moze nie pryszcze (chociaz tez sie zdarzaja) , ale plamki, krosteczki, przebarwienia... koszmiar....  :? Ale trzeba sobie radzic  :wink:
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Makijaż...
« Odpowiedź #146 : 2005-04-25, 16:23 »
Tylko nie tapeciary...:roll: Zawsze jakis pryszcz musi mi wyskoczyć,bleh...dobrze,że tylko 1-2...:P
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 27 zapytaniami.