Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: A kiedy wasze psy... Siusiu i podnoszenie łapki  (Przeczytany 4095 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AniaS

  • Gość
... zaczely podnosic lape?
Gauli zaczal cos sciemniac ok. 10 m-ca zycia, teraz ma  ponad rok i czasem mu sie udaje... :D  :wink:
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
a kiedy wasze psy...
« Odpowiedź #1 : 2002-07-15, 17:40 »
no ja mam sunie, więc nie pomogę :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
a kiedy wasze psy...
« Odpowiedź #2 : 2002-07-15, 17:50 »
Ja mam sunię, a suńki raczej nie podnosza łapy.
Ale pies sąsiadów kucał do około 15 miesiąca...
To chyba zależy od psa, jeden wcześniej, drugi później... 8)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

a kiedy wasze psy...
« Odpowiedz #2 : 2002-07-15, 17:50 »

Grzesio

  • Gość
a kiedy wasze psy...
« Odpowiedź #3 : 2002-07-16, 02:10 »
Mój pierwszy psiak Max próbował podnosić łapę gdzieś po pierwszym roku, a juz za 3 misiace później robił to bez żadnego problemu. Ale zazwyczaj nie ma na to reguły. Dobrze, jak psiak spotyka się z innymi pieskami, tak jak mój bo sie od nich tego uczył. Przejscia były niesamowite, ile razy się wywalił, obsiusiał. A na poczatku podtrzymywał się tą łapą latarni, drzewa, krzewu. Robił to po obserwacjach innych piesków. Teraz mam sunie, a jak wiadomo sunie tylko kucają, chociaz mój sasiad się upiera ze Saba obsikuje mu drzewka.  :lol:  :idea:  :arrow:
Zapisane

Fair_Play

  • Gość
a kiedy wasze psy...
« Odpowiedź #4 : 2002-07-16, 11:36 »
Moj zaczal podnosic lapke w wieku ok 8-9 mies, tylko, ze kilka razy sie przewrocil i obsiusial nie to co zamierzal..... :lol:
Zapisane

AniaS

  • Gość
a kiedy wasze psy...
« Odpowiedź #5 : 2002-07-16, 17:53 »
Z tym obsikiwaniem nie tego co trzeba to norma. Nawet w kuckach Gauli jest czesto tak zajety rozgladaniem sie, ze leje sobie po lapach... Ostatnio podniosl noge nad krzaczkiem wielkosci ok. 10-15 cm. Komicznie to wygladalo, ale podniosl. :D
Zapisane

rosa

  • Gość
a kiedy wasze psy...
« Odpowiedź #6 : 2002-07-17, 08:28 »
Moja nieżyjąca juz sunia podnosiła lekko łapkę i też czasami próbowała podlewać krzaczki.Obecnie mam piecha,którego przygarnęłam niedawno "gotowego",czyli z funkcją podnoszenia łapki.A jak ją wysoko zadziera.  
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

AniaS

  • Gość
a kiedy wasze psy...
« Odpowiedź #7 : 2002-07-18, 00:16 »
to moze w przeszlosci jakas gimnastyke uprawial??? :wink:
Zapisane

rosa

  • Gość
a kiedy wasze psy...
« Odpowiedź #8 : 2002-07-19, 16:04 »
AniaS bardzo bym chciała wiedzieć jaką miał przeszłość :|
Zapisane

Forum Zwierzaki

a kiedy wasze psy...
« Odpowiedz #8 : 2002-07-19, 16:04 »

Majanka

  • Gość
a kiedy wasze psy...
« Odpowiedź #9 : 2002-07-19, 16:24 »
Mój Cywilek kiedy dotarł do mnie miał ok. 3 lat więc już wiedział kiedy, gdzie i jak podnieść łapkę.
A sunia Wiesia jak wiadomo kuca ale czasem zdarza się, że próbuje naśladować starszego kolegę. Trochę jej to nie wychodzi i narazie dała sobie spokój.  :P
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
a kiedy wasze psy...
« Odpowiedź #10 : 2002-07-19, 17:25 »
He he he, właśnie dzisiaj rano sąsiadka zarzuciła mi, że moja sunia obsikała jej drzwi wejściowe  :idea:

Ciekawe - obsikanie było na wysokości moich kolan, a w tym miejscu to Hance kończy się głowa  :lol: , więc albo sikała oczami, albo mam suke - akrobatkę  :mrgreen:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

AniaS

  • Gość
a kiedy wasze psy...
« Odpowiedź #11 : 2002-07-19, 19:17 »
Moze ma jakis zaworek niewyregulowany i leje pod katem??? :wink:  :D
Zapisane

Buldog

  • Gość
a kiedy wasze psy...
« Odpowiedź #12 : 2002-07-19, 19:18 »
Moj zaczal podnosic noge, kiedy mial okolo osmiu miesiecy - dlugo trwalo, zanim sie nauczyl na tyle, zeby sie nie przewracac. Mialem niezly ubaw - jakies trzy tygodnie mniej-wiecej, nie pamietam dokladnie. Ale od tego czasu juz siura "jak stary". Teraz ma trzynascie miesiecy.

Myszka.xww:

Niektore suki potrafia tak siurac - wspinaja sie tylnymi lapami na to, co chca obsikac i siuraja. Znacza teren - a co, suka nie moze?
;-)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
a kiedy wasze psy...
« Odpowiedź #13 : 2002-07-19, 19:33 »
Niestety, buldog, sunia - dzięki ciężkiej "pracy" pierwszego właściciela - ma wybite stawy biodrowe i nie ma fizycznej możliwości siurania "pod górę". No chyba że stanie na głowie, ale akrobatką raczej nie jest... :wink:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Buldog

  • Gość
a kiedy wasze psy...
« Odpowiedź #14 : 2002-07-19, 19:44 »
Myszka.xww:

A no to sorka w takim razie. Nie wiedzialem.  :(
Dziwne to.
Zapisane

Forum Zwierzaki

a kiedy wasze psy...
« Odpowiedz #14 : 2002-07-19, 19:44 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
a kiedy wasze psy...
« Odpowiedź #15 : 2002-07-19, 20:18 »
Myślę, że to jej własny pies leje jej po drzwiach. Lata luzem, i pewnie nie chciała go wpuścic  :wink:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Cortina

  • Gość
a kiedy wasze psy..
« Odpowiedź #16 : 2002-07-23, 10:18 »
pies mojego kolegi zaczal podnosic dopiero jak mial 1.5 roku taki skubaniec leniwy :lol: , a moja sunia tez potrafi zadrzec girke pewnie ze nie tak jak pies ale i tak mnie czasem zadziwia :wink:
Zapisane

Azir

  • Gość
a kiedy wasze psy...
« Odpowiedź #17 : 2002-07-23, 12:43 »
A mój Azir jest pod tym względem niesamowity. Kiedy go kupiłam, miał 3 m-ce. Gdy następnego dnia wyniosłam go na trawnik, podniósł przy sikaniu nogę. Pomyślałam, że szczeniaczek polał sobie łapkę i dlatego ją podniósł. Potem było różnie, ale w wieku 4 m-cy podnosił już za każdym razem! Czasem tylko mu się myliło i sikając w lewo podnosił prawą łapę a raz mu się całkiem pozajączkowało i podniósł przednią  :)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
a kiedy wasze psy...
« Odpowiedź #18 : 2002-07-23, 13:46 »
wszystko jedno, którą - byle podnieść :mrgreen:  :mrgreen:  :wink:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

gia

  • Gość
a kiedy wasze psy...
« Odpowiedź #19 : 2002-08-05, 15:20 »
Mój Leon,jak miał cos koło roku to wykonywał pierwsze przymiaerki,a robił to tak: podchodził do wielkiego drzewa,podnosił nogę i..zapominał poco ja podniósł!! Biedak,nie potrafił tego sobie zsynchronizować.Ale na szczęście nie trwało to długo,po miesiącu zadzierał ją do góry jak trzeba.Znajomy bobtail (owczarek staroangielski) nie potrafił (lub był zbyt leniwy) podnosić nogi aż do drugiego roku życia! Owszem sikał pod drzewem ale opierał się o nie tylko boczkiem i w efekcie chodził cały czas obsikany..
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
a kiedy wasze psy...
« Odpowiedź #20 : 2002-08-05, 21:12 »
ale ubaw z tymi psami :D nie wiedziałam że moze być tyle śmiechu związanego z początkami siusiania :D
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

a kiedy wasze psy...
« Odpowiedz #20 : 2002-08-05, 21:12 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 27 zapytaniami.