Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: agresja... pomóżcie =(  (Przeczytany 5475 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedź #30 : 2005-05-07, 09:59 »
Nela nie miała jeszcze styczności z listonoszem więc wam nie powiem :P
Zapisane

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedź #31 : 2005-05-07, 12:06 »
Chester do listonoszy nic nie ma :P

 Od wczoraj Chester na żadnym spacerze nie zwrócił na nikogo uwagi, zachowywał się wzorowo :) Aż byłam ździwiona :)
 Cały czas ćwiczymy, powtarzamy komendy, jak narazie widać jakieś skromne efekty ... Pies chyba zaczyna łapać o co chodzi bo co jakiś czas tak na mnie spogląda jakby chciał się spytać "grzeczny jestem? " ;) Mam nadzieje, ze do wakacji będzie widać znaczące postępy, trzymajcie kciuki i jeszcze raz dzięki wszystkim :cmok:

PS> SŁUCHAJCIE :!!!: od wczoraj mam za ścianą tresera psów i Panią która planuje założyć hodowle :P ale super, zawsze będzie się można kogoś poradzić :P
« Ostatnia zmiana: 2005-05-07, 12:35 autor Styka »
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedź #32 : 2005-05-07, 13:17 »
Ale masz faaaajnie! I gratuluje postepów! :wink:

Ta Paulina, to szkoleniowiec - Paulina Łukasińska, czasami dawała artykuły do MP czy PP - głównie o agresji i obronie, takze o wychowaniu. Wypowiada sie na ONkowym forum, jak dla mnie jej rady są dobre - wywazone i nie zachwala wszystkiego jak leci, pokazuje wady i zalety kazdego działania. Jej zdanie o halti, gentle leader itp. podzieliła Zofia Mrzewinska, jesli Ci na nazwiskach zalezy. To wystarczyło, by spróbowac znalezc inne rozwiązanie dla jednego psa - co dla jednego psa jest w sam raz, dla innego wcale nie musi pasowac - dlatego uwazam ze nie mozna polecam wszystkich halti na lewo i prawo ;)

Nie bede dalej na tym temacie dyskutowała o halti gdyz nie o tym temat, a moje zdanie juz znacie - wybór pozostawiam wam ;)
« Ostatnia zmiana: 2005-05-07, 13:21 autor Nanami »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedz #32 : 2005-05-07, 13:17 »

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedź #33 : 2005-05-07, 13:31 »
- co dla jednego psa jest w sam raz, dla innego wcale nie musi pasowac
No i tu ci musze przyznać racje :mrgreen: I  mysle że tym akcentem warto zakończyc dyskusję na temat obrozy uzdowych :;p:.
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedź #34 : 2005-05-08, 13:23 »
Stykuś, hodowlę jakich piesków? :mrgreen:
Jejku, Nelka też już coraz lepiej, wczoraj tylko jedną parę obszczekała, ale to i tak nieźle :P
Zapisane

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedź #35 : 2005-05-08, 16:03 »
Cytuj
Stykuś, hodowlę jakich piesków?

jeszcze się nie wywiedziałam :P

narazie facet dał mi książkę "Mój pies i ja", prosił przeczytać i powiedziałm, że jak skończe to pogadamy i mi pomoże w szkoleniu Chestera :)
« Ostatnia zmiana: 2005-05-08, 16:53 autor Styka »
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedź #36 : 2005-05-08, 19:07 »
widze, ze problemy powoli mijaja :wink: ale cos tam dorzuce ;)

Cytuj
mogę Ci powiedzieć, że żaden pies nie lubi rowerzystów
Kama wylamuje sie z kanonu - nie zwraca uwagi ;)

Beagle naprawde potrzebuje zajec - widze to na 'wlasnym' przykladzie: po kilku traningach agility juz w ogole nie ucieka, przybiega na wolanie, koncentruje sie na tym, czego od niej chce... mysle, ze taki 'domowy tor' - kilka stacjonatek poustawianych pod roznymi ktami, przebiegi w roznym ustawieniu, urozmaicenie - to jest to! naprawde zobaczycie roznice w zachowaniu. co do szczekania - zajmowac psa czym innym - zaklusowac, odwrocic uwage smakolykiem. poza tym mozna cwiczyc komendy, proste sztuczki w miejscach 'zagrozenia' przechodniami. Kama ma prawie 3 lata, takze bunt ma juz za soba, nie bylo to moze zbyt uciazliwe, ale zawsze bylo ;)
Zapisane

Kamila

  • Gość
Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedź #37 : 2005-05-08, 19:38 »
Moj tez lubi listonoszy ( zawze kreci tylkiem jak kogos zobaczy :lol: ) A rowerzystow tez lubi w koncu biega ze mna przy rowerze i nic do mnie nie ma :lol:

Ja mam treserke w bloku naprzeciwko. W 2 pokojowym mieszkaniu ma 3 boksery  :mrgreen: :lol:
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedź #38 : 2005-05-09, 02:41 »
Znam beagla, który jest kompletnie przekarmiany,gruby, a ma 4 latka. Właściciele dają mu papu wszystko co zostaje ze stołu i jeszcze jego papu. Ciągle ma pełne michy i futruje jak odkurzacz. I ciągle linieje, 12 miesięcy w roku. Wydaje mi się od od tego przeżarcia, ale oni twierdzą, że to jest specyfika tej rasy. Cały dom (duży) w kłakach. Wszyscy co do nich przychodzą zakładają najgorsze szmaty z powodu tych kłaków. A tam nawet gosposia sprząta raz w tygodniu i to nie pomaga. Czy te wasze też tak linieją?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedz #38 : 2005-05-09, 02:41 »

NaNcY

  • Gość
Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedź #39 : 2005-05-09, 07:27 »
Nefra oczywiście ze nie... niewłaściwa dieta robi swoje... mojemu pomogła biotyna na wzmocnienie włosia...
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedź #40 : 2005-05-09, 16:54 »
beagle linieja - to fakt, ale bez przesady ;) No ale to jedzonko jego mowi samo za siebie...:|
Zapisane

Kamila

  • Gość
Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedź #41 : 2005-05-09, 21:11 »
Moj linieje ale nie az tak :shock: Biedny bibuś... :(
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedź #42 : 2005-05-09, 21:12 »
Ludzie nie mają pojcięcia chyba o rasie :?
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedź #43 : 2005-05-09, 21:13 »
nom najwidoczniej... eh... brak słów...
Zapisane

Kamila

  • Gość
Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedź #44 : 2005-05-09, 21:14 »
Kupuja najpierw a potem...psy cierpia :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedz #44 : 2005-05-09, 21:14 »

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedź #45 : 2005-05-09, 21:15 »
Specyfika rasy - buhahaha! No nie no, ludzie naprawdę przeginają. Moja też jest tłuściutka, ale ja cały czas z tym walczę, a nie jeszcze bardziej psa karmię. Biega on w ogóle? :Oo:
Zapisane

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedź #46 : 2005-05-10, 08:06 »
a ja kończe czytać książkę, idziemy z Chesterem na szkolenie... zawsze jak mu się zajmie czas nauką i doskonaleniem komend, pies będzie dużo mądrzejszy :) rodzice sie zgodzili, tresera mam za ścianą, mam nadzieję, ze będzie widać efekty :)

Hulk

  • Gość
Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedź #47 : 2005-05-10, 08:15 »
Tresuj Chesta! A co !
Asterka szczeka na ludzi tylko czasem i tylko jak jest puszczona ze smyczy :) tak jak by chciala bronić swojego terenu :) Raz na piachach rzuciła się na dwa PITBULLE  :roll: miała szczęście ze byłą na smyczy bo ciekawe co by z niej zostało :roll: A tak pozatym to nie lubi dzieci :?
Zapisane

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedź #48 : 2005-05-10, 08:16 »
Cytuj
Asterka szczeka na ludzi tylko czasem i tylko jak jest puszczona ze smyczy  tak jak by chciala bronić swojego terenu  Raz na piachach rzuciła się na dwa PITBULLE   miała szczęście ze byłą na smyczy bo ciekawe co by z niej zostało  A tak pozatym to nie lubi dzieci

a co mnie to obchodzi ;) ?? :P

nie no w porównaniu do Chestera to Asterka, jest bardzo grzecznym psem :P ale Chest jeszcze zmądrzeje, ja za to ręcze ;P
 

Hulk

  • Gość
Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedź #49 : 2005-05-10, 08:18 »
No wiesz Styka Asterka jest psem BOSSSoskim więc wszystko jasne :mrgreen::mrblue:
A Chest jak Chest jest tylko Bossem :P :mrgreen:
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedź #50 : 2005-05-10, 09:36 »
Moja też nie lubi dzieci. Tak do siódmego roku życia nie toleruje :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedz #50 : 2005-05-10, 09:36 »

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedź #51 : 2005-05-10, 12:35 »
a Chester nie lubi tylko biegających dzieci :P a poza tym lubi się z nimi bawić, tylko nie ma wyczucia w zabawie, nie wie że może kogoś przerócić itp :)

Kamila

  • Gość
Odp: agresja... pomóżcie =(
« Odpowiedź #52 : 2005-05-10, 17:15 »
Moj uwielbia dzieci. Wlasnie jak sie do niego zblizaja to macha ogonem jak opetany. Pluo nie lubi podsklepowych pijaczkow i szczeka bardzo na nich :lol:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 27 zapytaniami.