Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: U2 w Polsce !!  (Przeczytany 2499 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Odp: U2 w Polsce !!
« Odpowiedź #30 : 2005-07-06, 17:10 »
wysłałam :) narazie 3 (2 z jednego maila i 1 z innego) :)
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: U2 w Polsce !!
« Odpowiedź #31 : 2005-07-06, 17:56 »
kurde... :/ napisalam dlugasnego posta ale wystapil jakis blad i "wsyslo" :?
nie chce mi sie pisac drugi raz :P ogolne relacje z koncertu sa dostepne w internecie, ja moge tylko przyznac ze pomysl z flaga zostal zrealizowany i bylo to niesamowite,ja akurat bylam w bocznym sektorze wiec widzialam doskonale caly stadion. Kilka zdjec jest na u2.com mozna zobaczyc. Milym zaskoczeniem bylo zapraszanie na scene przez Bona poszczegolnych fanow ale zazdroscilam tym laksom ktore mogly sie do niego przytulic ;) Milym akcentem bylo rowniez to ze w pewnym momencie na wolnej piosence wszysyc (doslownie-caly stadion) wyciagneli swoje komorki,wygladaly jak male lamkpi.

Moim zdaniem to byl bardzo dobry koncert,do teraz nie umiem w to uwierzyc ze bylam tam,tak blisko iw szytsko widzialam :wink: do teraz bola mnie rece i nogi :P pierwsyz raz widzialam na zywo taka ilosc ludzi. super!

Tekst pewnie chaotyczny ale wciaz jestem pod wrazeniem ;)
Zapisane

Moniaa

  • Gość
Odp: U2 w Polsce !!
« Odpowiedź #32 : 2005-07-06, 18:52 »
Super, ze swietnie sie bawilas :) Bede musiala obejrzec fotki :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: U2 w Polsce !!
« Odpowiedz #32 : 2005-07-06, 18:52 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: U2 w Polsce !!
« Odpowiedź #33 : 2005-07-17, 15:16 »
kurcze...też marzyłam aby być na tym koncercie... rodzina mieszkająca w Katowicach miała kupić bilety... ale akurat w tym czasie wypadł mi wakacyjny wyjazd i zapomniałam o koncercie.... jak nad morzem usłyszałam, to się prawie popłakałam, że mi przepada... cały dzień chodziłam jak struta...ej..życie... kiedy taka okazja się powtórzy??? :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:
Zapisane

ina

  • Gość
Odp: U2 w Polsce !!
« Odpowiedź #34 : 2005-08-09, 22:23 »
za 7 lat?? :))

ech.. od niedawna zakochalam się w U2 :) tylko, żeby to sie w jakas obsesje nie przerodzilo D:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 24 zapytaniami.