Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7   Do dołu

Autor Wątek: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/  (Przeczytany 24537 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #150 : 2005-08-12, 13:27 »
A Era w jakim jest wieku?
Mnie troche zadziwa sam fakt ze pies skoczył jej do gardła. Zwykle jesli pies atakuje to gryzie ręce, nogi  ale żeby od razu rzucac się do gardła?  :roll:
Wiecie, chciałabym tam być i widzieć dokładnie całą sytuacje... Nawet media nie wiedzą jak bylo dokładnie bo rózne gazety podaja troche inne wersje albo piszą tak ogolnikowo że trudno wywnioskowac co bylo tak naprawde przyczyną ataku :roll: .
« Ostatnia zmiana: 2005-08-12, 13:32 autor Aujeszka »
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #151 : 2005-08-12, 13:31 »
Mysha "tresujesz" to znaczy co? Uczysz siad, waruj i zostań? To każdy głupi za przeproszeniem potrafi.. :roll:

Zgadzam się z olc!ą i z Pepe. Szkoda psa, ale już chyba za późno żeby go "prostować" :(

Aujeszka mnie tez ten fakt dziwi, wydaje mi sie, ze pies mial zupelny brak socjalizacji, nie bardzo wiedzial jakie sa "prawdziwe" psie zachowania..

Odpowiem za Pepe- Era ma 7 lat ;)
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #152 : 2005-08-12, 13:57 »
Najgorsze jest to, że  ciągle nie wiadomo co stanie się z tą sunią...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedz #152 : 2005-08-12, 13:57 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #153 : 2005-08-12, 16:00 »
hermiona - jest niemal na 100 % pewne że nie zostanie uśpiona, poza tym do wszystkich - została zagryziona nie "dziwczynka" a nastolatka, i tu jest niemała rożnica,
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #154 : 2005-08-12, 16:03 »
poza tym do wszystkich - została zagryziona nie "dziwczynka" a nastolatka, i tu jest niemała rożnica,

Właśnie - zaznczane to było chyba 150 razy... :roll:
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #155 : 2005-08-12, 16:48 »
Tego, że pies był bity i szkolony- nie wiedziałam. Ale jeśli była tamta dziewczyna z koleżanką, to wiadomo, że czasem dziewczyny (chłopaki też) bawią się w ten sposób, że się biją dla zabawy. Wtedy pies może próbować dzieciarnię "uspokić". I to nie tylko ast, każdy pies.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #156 : 2005-08-12, 17:05 »
Wklejam tą wypowiedź z innego forum...


Cytuj
Ale się porobiło Confused Biłam się z myslami, czy to napisać, bo to, co chcę Wam przekazać może być nie całkiem na miejscu, ale nie gonię za tanią sensacją, lecz robię to w interesie całej rzeszy psów, które mają przes... przez nieodpowiedzialnych właścicieli.
Parę minut temu rozmawiałam z osobą, która mieszka w pobliżu TEGO miejsca i dość dobrze, aczkolwiek raczej z widzenia zna rodzinę, w której rozegrała się tragedia. Że ojciec siedzi w pierdlu, to wszyscy wiemy. Nie należy źle mówić o zmarłych, lecz ofiara "15-letnia dziewczynka" była nad wiek rozwiniętą dziewuchą, awanturniczą i wulgarną, niestroniącą od narkotyków. Do tej rodziny dosyć często była wzywana policja, bo awantury (z udziałem zaproszonych gości) były tam na porządku dziennym. Nie dalej jak tydzień temu policja była również wzywana do tragicznie zmarłej Eluni, ponieważ ta tłukła jakąś dziewczynę, która z tej opresji wyszła z poważnymi obrażeniami.
Pies był bity ponoć regularnie i ogólnie opinia bliższych i dalszych sąsiadów jest taka, że są raczej zdziwieni, że do takiego ataku ze strony suki doszło dopiero teraz, bo za to, co ci ludzie jej robili, to już dawno powinna ich wszystkich pozagryzać.
Biorąc poprawkę na emocjonalny stan mojej rozmówczyni, starałam się trochę ułagodzić ton jej wypowiedzi, ale i tak wyszło, co wyszło.
W tym kontekście wina ludzi jest ewidentna i pies pod taką opieką ma dwa wyjścia - albo dać się wykończyć albo stać się bestią. Crying or Very sad[quote/]
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #157 : 2005-08-12, 17:28 »
Nie jestem w szoku. Tacy ludzie niestety często kupują amstaffy, pitbulle, rottki i pies przy nich głupieje. Jeżeli to jest prawda (mowa o cytacie), no to media możemy sobie OLAĆ, bo znamy prawdę. Tylko co z tego, skoro pospólstwo jej nie zna, a nawet jakby poznało, to jak zwykle "łoni so modżejsi i łoni majo race". Psiarze mogą <szłą dzieweczka do laseczka>
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #158 : 2005-08-12, 19:01 »
Kaira niestety masz rację...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedz #158 : 2005-08-12, 19:01 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #159 : 2005-08-12, 19:03 »
no tak.. psina modna, trzeba by zaszpanowac przed towarzystwem, więc pies trafia w nieodpowiednie ręce.. a szkoda zwierzaka :(
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #160 : 2005-08-12, 19:09 »
W mediach pracują same barany. Zanim zacznie coś paplac w telewizji, powinien się taki prezenter zastanowić, co MADREGO powiedzieć. Np. powinni mówić, że to wina tych, którzy kupują psy, bo są modne. Ja w ogóle nie rozumiem pewnej kwestii. Chyba rok temu był przypadek pogryzienia dziewczynki przez 3 rottki. Pamiętam, że do studia TVN był zaproszony pan Jan Borzymowski (sędziuje rottweilery i je hoduje- i na swoim fachu się zna). Zaprosili, zadali kilka dennie prostych pytań, on odpowiadał dobrze i mądrze- ale co z tego, skoro ludzie posłuchają, niby powiedzą, że ma rację, ale i tak zrobią swoje. Po co oni go do tej telewizji fatygowali, może mi to ktoś wyjaśnić, bo ja nie umiem sobie odpowiedzieć na to pytanie? :?
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #161 : 2005-08-12, 20:52 »
jakiś czas temu przyciałam takiej jednej suce  pazury, gadałam potem z jakimś facetem i powiedział coś takiego "że może by pani przycięla i mojemu psu" odpowiadam mu że nie ma sprawy, niech go tylko przywiezie, facet mi na to że "to amstaff" a ja "co z tego" - facet był niezmiernie zdzziwiony że dla mnie fakt że ma amstafa to nic takiego - właśnie ze względu na reakcje ludzi....

czytałam sobie artykuł o tym zdarzeniu w super ekspresie i psa nie nazywano inaczej jak "bestia" morderca" krwiożerczy potwór" itp... aż nie doczytałam do końca bo mnie szlag trafiał...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #162 : 2005-08-12, 21:01 »
Iras niestety w brukowcach tak się pisze, a brukowce mają najwyższy procent popularności:/ Fakt, Super Express itp. Jeśli chodzi o TV to takim szmatławcem jest Uwaga w TVN - taka szanwoana stacja telwizyjna i taki program - więcej niż drobne nieporozumienie...
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #163 : 2005-08-12, 21:05 »
no bo chodzi o reklamę , chodzi o rozgłos... a kupa ludzi im wierzy więc są górą :?
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

blacky

  • Gość
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #164 : 2005-08-12, 21:13 »
Brukowce pisza takie bzdury, bo ludzie lubia czytać o tragedii biednej dziewczynki, nikt by nie czytał o biednym psie :(

Niestety takie są realia Polski, tutaj większość społeczeństwa traktuje zwierzęta jak rzeczy, a nie jak przyjaciół :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedz #164 : 2005-08-12, 21:13 »

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #165 : 2005-08-12, 22:33 »
blacky zgadzam się w 200% .  Ludziom zależy na sensacji- tylko to ich interesuje
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #166 : 2005-08-13, 15:10 »
Kucyk, ale tak jest niestety. My się bulwersujemy, kiedy prasa zwala całą winę na psa i robi nagonkę na psy z czarnej listy- bo znamy się na psach i wiemy, że to nie ich wina. Ale np. kiedy w telewizji usłyszymy, że jakaś aktorka z kimś się puściła, to mówimy: "No, jak taka puszczalska jest, to trudno". A znajomi owej aktorki, którzy ją znają i wiedzą, że to tylko dziennikarskie ploty, bulwersują się, że prasa psuje jej opinię w oczach społeczeństwa. To działa na tej samej zasadzie :?
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #167 : 2005-08-13, 16:09 »
tylko aktorka, piosenkarka itp, może się bronić... zwierzaki niestety nie mogą
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #168 : 2005-08-13, 19:40 »
Dlatego ja wolę bronić zwierząt niż ludzi :? Według mnie one bardziej potrzebują pomocy. Człowiek powie, co mu dolega, czego potrzebuje, pies nie. I nie tylko pies:/

A nagonka nie minie szybko. Dziś czytałam na Onecie, że mojego rówieśnika pogryzły dwa asty.
« Ostatnia zmiana: 2005-08-13, 20:30 autor Kaira »
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #169 : 2005-08-13, 20:57 »
No własnie ja też przed chwilą o tym czytałam :/ Jest to conajmniej dziwne. Takie pogryzienia/zagryzienia w tak krótkim czasie? Znowu amstafy? :|
Coś czuję że media znalazły sobie nowy, świetny temat...
Oby nie było tak jak w Niemczech czy Belgii :(

A psa się nie tresuje tylko trenuje :| To nie jest małpka w cyrku..
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #170 : 2005-08-13, 21:01 »
Kto ma link do tego artykułu? :P

Oby nie było tak jak w Niemczech czy Belgii :(
Czyli? :mysli:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedz #170 : 2005-08-13, 21:01 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #171 : 2005-08-13, 21:01 »
olejcie onet - poczytajcie sobie TEN SAM artykuł na interii - okaze się malenka ciekawostka że nie tylko właściciel był nawalony ale i chłopak , co więcej - chłopak pił z właścicielem i został zaatakowany w mieszkaniu... oczywiście według onetu chłopak jest " biedną ofiarą o całkowicie czystym sumieniu"


http://fakty.interia.pl/news?inf=656122
Interia napisał:
Pijany 15-latek pogryziony przez psy
13.08.2005 17:53
Dwa psy rasy amstaf dotkliwie pogryzły dziś w Dąbrowie Górniczej 15-latka, który z licznymi ranami, głównie rąk, trafił do szpitala. Zarówno 27-letni właściciel psów, jak i ich ofiara, byli pijani. Prawdopodobnie wcześniej razem pili alkohol.

Jak poinformował Paweł Łotocki z sekcji prewencji dąbrowskiej policji, do incydentu doszło wczesnym popołudniem na klatce schodowej bloku przy ul. Kościuszki w Dąbrowie Górniczej. Policja otrzymała zgłoszenie, że na drugim piętrze domu leży chłopiec, wokół którego krążą psy.

Policjanci i lekarz mieli kłopoty z dotarciem do leżącego przed drzwiami jednego z mieszkań chłopca, ponieważ agresywne psy broniły do niego dostępu. 15-latek miał widoczne obrażenia. Dopiero gdy właściciel psów przywołał je, można było udzielić poszkodowanemu pierwszej pomocy.

Dalsze ustalenia wykazały, że właściciel psów - 27-letni Emil F. - i poszkodowany nie tylko byli sąsiadami, ale dobrze się znali. 15-letni Jacek K. przebywał wcześniej w mieszkaniu swojego sąsiada, prawdopodobnie razem pili alkohol. Ślady krwi wskazują, że psy pogryzły 15-latka w mieszkaniu Emila F., dopiero później chłopiec wybiegł na klatkę schodową. Wówczas sąsiedzi powiadomili policję.

Ponieważ od właściciela psów czuć było alkohol, policjanci przeprowadzili badanie trzeźwości, które wykazało ponad 3 promile alkoholu we krwi. Mężczyznę przewieziono do izby wytrzeźwień. Gdy wytrzeźwieje, stanie przed prokuratorem.

Ranny 15-latek półprzytomny trafił do szpitala. Tam okazało się, że również on jest w stanie upojenia alkoholowego.

15-latek przeszedł operację w szpitalu dziecięcym w Sosnowcu- Klimontowie. Miał liczne kąsane i gryzione rany, głównie prawego przedramienia i łokcia. W związku z podejrzeniem zerwania nerwu łokciowego pacjenta przewieziono do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach-Ligocie. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci będą wnioskować do prezydenta miasta o odebranie psów właścicielowi ze względu na niewłaściwą opiekę nad nimi. Niewykluczone, że będzie mu postawiony zarzut narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo zdrowia i życia innych - zdecyduje o tym prokurator. Grozi za to grzywna lub rok więzienia.

Psy trafiły na razie do schroniska dla zwierząt w Chorzowie.

Amstaf należy do rasy psów amerykańskich. Jest średniej wielkości, ma silnie rozwiniętą muskulaturę. Rasa ta jest znana od 150 lat.

(PAP)


i Onet
http://wiadomosci.onet.pl/1147857,11,item.html
Onet napisał:
Dąbrowa Górnicza: Psy pogryzły 15-latka
Dwa psy rasy amstaf zaatakowały w Dąbrowie Górniczej 15-letniego chłopca. Z licznymi ranami na całym ciele trafił do szpitala dziecięcego w Sosnowcu. Właściciel psów był kompletnie pijany. Trafił do izby wytrzeźwień.
Jak poinformował Paweł Łotocki z sekcji prewencji dąbrowskiej policji, do incydentu doszło w sobotę wczesnym popołudniem na klatce schodowej domu przy ul. Kościuszki w Dąbrowie Górniczej. Policja otrzymała zgłoszenie, że na drugim piętrze domu leży chłopiec, wokół którego krążą psy.

Policjanci i lekarz mieli kłopoty z dotarciem do leżącego chłopca, ponieważ agresywne psy broniły do niego dostępu. Chłopiec miał widoczne obrażenia. Jak się okazało, zwierzęta należą do jednego z mieszkańców bloku. Dopiero gdy je przywołał, można było udzielić poszkodowanemu - sąsiadowi z tego samego domu - pierwszej pomocy.

W chwili, gdy jego psy gryzły chłopca, ich właściciel był w domu. Ponieważ czuć było od niego alkohol, policjanci przeprowadzili badanie trzeźwości, które wykazało ponad 3 promile alkoholu. Mężczyznę przewieziono do izby wytrzeźwień. Gdy wytrzeźwieje, stanie przed prokuratorem.

Ranny 15-latek był półprzytomny. Z licznymi ranami szarpanymi na całym ciele, głównie na rękach, trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację. Jego obrażenia są poważne, ale niezagrażające życiu.

Policjanci będą wnioskować do prezydenta miasta o odebranie psów właścicielowi ze względu na niewłaściwą opiekę nad nimi. Musi także liczyć się z zarzutem narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo zdrowia i życia innych - zdecyduje o tym prokurator. Grozi za to grzywna lub rok więzienia.

Psy trafiły na razie do schroniska dla zwierząt w Chorzowie.

Amstaf należy do rasy psów amerykańskich. Jest średniej wielkości, ma silnie rozwiniętą muskulaturę. Rasa ta jest znana od 150 lat.

Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #172 : 2005-08-13, 21:12 »
Właśnie czytałam... normalna rodzinka to to nie była :/

Aujeszka - powolne wytępianie ras psów ,,morderców" [Niemcy], ostre rygory co do smyczy i kagańca a brak terenów na których pies mógłby się wybiegać...[Belgia] w rezultacie tego większość ludzi ma maleńkie pieski typu york, pekińczyk ...

I jeszcze z innego forum, odnośnie sprawy tamtej dziewczyny:

Cytuj
I tak:
1) Cały wypadek miał miejsce na najgorszej ulicy Pragi tj. Małej w starym pekinie, w którym normalni ludzie nie mieszkają. W bloku tym nawet okien często brakuje.
2) Zmarła miała wiele śladów na żyłach po wkłuwanych narkotykach
3) Umalowana była jak Pani lekkich obyczajów, ponadto miała typowe wygolenie na miejscach intymnych
4) Na szyji nie miała śladów typowego pogryzienia. Miała mała rane kłótą, sami śledczy zastanwiali się czy ranę zrobił pies a nie np. nóż
5) Suka nie miała śladów krwi w żadnym miejscu na ciele.
6) Suka na 99% nie była szkolona do walk (pisze, ze na 99% bo nie wiemy jak było póki nie znajdziemy w skórze mieszkańców tego domu)

Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #173 : 2005-08-13, 21:16 »
Zazwyczaj przez kilka dni trąbią w gazetach i dziennikach o takich zdarzeniach, jednak teraz była dosłownie tylko wzmianka na ten temat, nie podali nic , żadnych nowin, dlaczego? ponieważ fakt że dziewczyna była naćpana, postawił by psa w nowej sytuacji - sensacja zaczęlaby zanikać, a tego przecież gazety nie chca...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #174 : 2005-08-13, 21:17 »
Kurcze teraz to się zacznie nagonka- druga sprawa ... Stare babcie zaraz nie będą wychodzić z domów, ale za to wykrzywikać przez okna :/
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #175 : 2005-08-13, 21:19 »
A mam pytanie: czy zmarła dziewczyna ta co żygała :lol: czy ta co chciała jej pomóc??
Zapisane

Reyes

  • Gość
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #176 : 2005-08-13, 21:24 »
Żygała.
Zapisane

Amstaffka

  • Gość
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #177 : 2005-08-13, 21:26 »
coś w tej sprawie przekopiowane z forum TTB
Cytat:
Oczywiście musiałam sie co nieco dowiedzieć (w kryminale powinnam pracować).

I tak:
1) Cały wypadek miał miejsce na najgorszej ulicy Pragi tj. Małej w starym pekinie, w którym normalni ludzie nie mieszkają. W bloku tym nawet okien często brakuje.
2) Zmarła miała wiele śladów na żyłach po wkłuwanych narkotykach
3) Umalowana była jak Pani lekkich obyczajów, ponadto miała typowe wygolenie na miejscach intymnych
4) Na szyji nie miała śladów typowego pogryzienia. Miała mała rane kłótą, sami śledczy zastanwiali się czy ranę zrobił pies a nie np. nóż
5) Suka nie miała śladów krwi w żadnym miejscu na ciele.
6) Suka na 99% nie była szkolona do walk (pisze, ze na 99% bo nie wiemy jak było póki nie znajdziemy w skórze mieszkańców tego domu)

Ja jak czytałam artykuł to było tam napisane, że ratowała zmarłą koleżanka bo ta zemdlała po tym jak cały dzień wymiotowała.... A ja sie zastanawiam, czy dziewczyna nie przedawkowała.....

Wcale się nie zdiwię jak za tydzień małym drukiem gazety napiszą że wcale suka nie zagryzła 15 - latki.
 
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedz #177 : 2005-08-13, 21:26 »

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #178 : 2005-08-13, 21:32 »
Powinnie publicznie przeprosic sunie :lol:
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Pies pogryzł dziewczynkę (znowu):/
« Odpowiedź #179 : 2005-08-14, 12:41 »
Najgorsze są babcie. Nawet jak nie było nagonki, idę z Ambrą na spacer, naprzeciw mnie babka z wnuczkiem. Ambra nawet na nich nie patrzy, idzie krótko na smyczy, przy nodze, a babcia odciąga wnuczka jak najdalej od psa:/ Głupi babsztyl nie rozumie, że przez takie zachowanie pies prędzej zainteresuje się dzieckiem, niż jak sobie idzie i okazyjnie wącha krzaki :?
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.119 sekund z 28 zapytaniami.