Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Malowanie się  (Przeczytany 7149 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Malowanie się
« : 2005-10-02, 13:23 »
Ja się wogóle nie maluję.Czasem tylko musnę usta błyszczykiem - ale to też raczej rzadko i z reguły nie do szkoły.Za to moje koleżanki z klasy maluja się że hej...W zeszłym roku taka jedna Justyna zapuściła sobie paznokcie i miała długie i pomalowane...Pani zwróciła jej uwagę.Druga koleżanka miała pomalowane na czarno pazokcie(to nie jest metalówa)a jeszcze inna pomalowane oczy...Ale pani tego nie zauważyła.A wy malujecie się?
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #1 : 2005-10-02, 13:59 »
Zapisane

gizmoo

  • Gość
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #2 : 2005-12-30, 17:19 »
Mimo że jest taki temat to i tak odpowiem. Ja jestem trochę starsza i maluję sie dość często ale to kwestia gustu. Niektóre dziewczyny malują się bo chcą sie spodobać chłopakom a inne tylko dlatego że im sie podoba i uważają to za modne. Ty możesz się nie malować i to jest słuszne w tym wieku bo twoja skóra będzie się niszczyć, wysuszać i starzeć. Pozderki :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Malowanie się
« Odpowiedz #2 : 2005-12-30, 17:19 »

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #3 : 2006-01-05, 21:05 »
Ja też jestem troche starsza i nie maluje się. Ani myśle robić z siebie sztucznej lali. Do póki nie dojde do 20 nie zamierzam nakładać rzadnych chemikalii na twarz
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

Arya

  • Gość
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #4 : 2006-01-05, 21:27 »
O matko, zdecydowanie się nie maluję. W porywach malnę sobie usta jakąś nawilażająca pomadką, albo błyszczykiem, ale nic poza tym... Zacznę się malować, kiedy uznam to za stosowne, chociaż myślę, że  w wieku lat ok. 16-17 trzeba będzie używać pudru xD

Cytuj
to jest słuszne w tym wieku bo twoja skóra będzie się niszczyć, wysuszać i starzeć

Haaalo.. Jestes od niej starsza o jeden rok.
Zapisane

awangarda

  • Gość
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #5 : 2006-01-05, 23:19 »
a ja sie maluje bo lubie, dobry makijaz moze podkreslic rysy twarzy zamaskowac niedoskonalosci cos powiekszyc cos pomniejszyc:] jakos dziwnie sie czuje bez makijazu i zadko mi sie to zdaza....
Zapisane

Wega

  • Gość
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #6 : 2006-01-06, 00:51 »
ja się w ogóle nie maluję, a jestem już po 20 tce :) Kiedyś się malowałam i doprowadziłam swoją skórę do stanu skrajnej wrażliwości, coby nie powiedzieć przewrażliwienia, pomijając już kwestię tego, że przeze mnie wiele zwierząt cierpiało w laboratoriach... Osobiście nie lubię sztuczności na twarzy.
Zapisane

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #7 : 2006-01-06, 19:25 »
Ja raczej nie, ale zawsze muszę mieć fluid, bo jestem okropnie nakrapiiana, krościata i blada. A oczy itp. ty tylko na jakąś dyskotekę i czasem do zdjęć.
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

agrrr

  • Gość
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #8 : 2006-01-06, 19:47 »
e tam... to takie 'sztuczne' jest... ; p ewentualnie na jakis wypad... ; P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Malowanie się
« Odpowiedz #8 : 2006-01-06, 19:47 »

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #9 : 2006-01-06, 19:49 »
Ja jak do miasta to blyszczyk, puder (antybakteryjny) lub korektor (antybakteryjny), czasem cień do powiek, bardzo jasny, wg mnie moje oczy wygladają wtedy ładniej, są lekko podkreślone. Do szkoły tylko puder lub korektor.

AltF4

  • Gość
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #10 : 2006-01-06, 19:49 »
...ja tam się nie znam na tym... ale... malujcie się dzieFcynki ,malujcie.... w końcu nigdy nie wiadomo kiedy mnie spotkacie = P
Zapisane

agrrr

  • Gość
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #11 : 2006-01-06, 19:51 »
rotfll...a Ty uwazasz ze dziewczyna z makijazem wyglada lepiej niz bez niego???? >=P
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #12 : 2006-01-06, 19:54 »
Agrrrr... Niektóre z makijażem, jak np. Ja wyglądają lepiej niż bez, wyobraź sobie moje pryszcze gdybym nie użyła korektora czy pudru byłoby je widac na kilometr! Przynajmniej maskują je i działają antybakteryjnie...

AltF4

  • Gość
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #13 : 2006-01-06, 19:55 »
rotfll...a Ty uwazasz ze dziewczyna z makijazem wyglada lepiej niz bez niego???? >=P
...no wiesz... jak dziewczyna jest brz... (-.-') nie w moim stylu... to i tak nic jej nie pomoże... -.-'
Zapisane

agrrr

  • Gość
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #14 : 2006-01-06, 19:58 »
huh ale mnie chodzi o kosmetyki ktore sa calkowicie zbedne jesli o niektorych chodzi...po co np uzywac pudru jesli ma sie idealna cere??? ; /


Data wysłania: 2006-01-06, 19:57
...no wiesz... jak dziewczyna jest brz... (-.-') nie w moim stylu... to i tak nic jej nie pomoże... -.-'
no wiec tym bardziej nie rozumiem o co Ci chodzilo O! ; P
< chyba mam nerwice ; / >
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Malowanie się
« Odpowiedz #14 : 2006-01-06, 19:58 »

Nanami

  • Gość
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #15 : 2006-01-06, 20:11 »
Nie maluje sie. Ja w ogóle nie wiem jak te kolektory czy fluidy wygladaja :P Dopiero ostatnio zaczelam sie malowac od świeta - ale to po prostu czarny tusz do rzes, lekkie cienie i błyszczyk. I tyle.

Wole miec pare pryszczy na twarzy, niz w wieku 25 lat miec skóre jak staruszka.

AltF4, w moich oczach spadłes na samo dno, nie jestes wart nawet odrobiny zainteresowania. Niech zyje samouwielbienie!
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #16 : 2006-01-06, 20:39 »
Nanami ale faceci to przeciez wzrokowcy,z reszta.... tobie tez podobaja sie WSZYSCY faceci? Kazdy ma prawo miec wlasny gust,to normalne,dla niektorych piekne jest to,co brzydkie dla innych ......i na odwrot.
Zapisane

agrrr

  • Gość
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #17 : 2006-01-06, 20:41 »
Emilka ale czy Ty sie malujesz po to zeby podobac sie osobnikom plci meskiej???
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #18 : 2006-01-06, 20:47 »
Emilka ale czy Ty sie malujesz po to zeby podobac sie osobnikom plci meskiej???

w mojej wypowiedzi nie wspominalam nic na temat malowania wiec nie wiem skad to pytanie,no ale skoro juz je zadalas ;)


owszem,miedzy innymi maluje sie z tego powodu.Maluje sie po to aby podkreslic swoja urode co jest rownoznaczne z podobaniem sie facetom,prawda?
Zapisane

agrrr

  • Gość
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #19 : 2006-01-06, 20:52 »
napisala ze faceci to wzrokowcy wiec tak mi do lba wlecialo ; P
Hymmm a czy to jest rownoznaczne???Dla mnie nie...
Bo jesli  juz sie malujesz to mozesz to robic np tylko dla dobrego samopoczucia... ; P
Ale, kazdy ma swoje zdanie =]
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #20 : 2006-01-06, 20:55 »
hehehe kazdy ma dobre samopoczucie zaleznie od roznych czynnikow ;)
ja sie dobrze czuje kiedy podobam sie facetom i tyle :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Malowanie się
« Odpowiedz #20 : 2006-01-06, 20:55 »

agrrr

  • Gość
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #21 : 2006-01-06, 20:56 »
no i skoro tak to ok.. rozumiem
ee...dobra nie rozumiem ale i tak ok ; P
=]
Zapisane

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #22 : 2006-01-06, 20:59 »
A ja rozumiem Emilkę...Też mam lepsze samopoczucie kiedy wiem , że się podobam facetom :P
To jest normalne, ale ja raczej nie maluje się, bo nie muszę i zbytnio nie chce.
Fluid tylko wtedy kiedy wyglądam gorzej niż wiedźma np. wstaję rano i jestem czerwona jak jakiś...przypał :lol:
Zapisane

Wega

  • Gość
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #23 : 2006-01-06, 21:48 »
mnie nie obchodzi, jak mnie postrzegają inni, a robienie z siebie wymalowanej lali aby pomagać sie facetom wiąże się dla mnie nierozerwalnie z brakiem poczucia własnej wartości.
ALTF4- życzę Ci dziewczyny nie wyglądającej może jak Twój ideał piękna, za to mądrej i dobrej :)
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #24 : 2006-01-06, 21:48 »
Dziewczyny, nie czujcie się urażone, ale ja uważam, że 12-13 lat to jeszcze za wcześnie na pełny makijaż. Bezbarwny błyszczyk na co dzień i jakiś tusz na dyskotekę czy coś. A tak - szkoda neipotrzebnie obciążać skrórę tym wszystkim. Jesteście w takim wieku, kiedy uroda jest  świeża, naturalna, po co to psuc i sztucznie się postarzać? Na wszystko przyjdzie czas, na malowanie sie tym bardziej.
Ja, pomimo tych moich (rocznikowych) 20 lat używam tylko tuszu (chociaż też nie codziennie), lekkiego cienia i błyszczyka. Ewentualnie korektora. uważam, że pełny makijac z podkłądami, pudrami, konturówkami, szminkami nie jest i do niczego potrzebny.
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #25 : 2006-01-06, 22:00 »
Ja używam pudru i/lub korektora żeby zamaskować pryszcze... Niestety, ale ich pełno i nawet odkąd tego używam (antybakteryjne) jest ich mniej. Cień bardzo żadko - częściej na imprezę. Jak gdzieś idę to błyszczyk, jasny różowy, który nakładam tak cienko, że wygląda jak bezbarwny.

AgaB.

  • Gość
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #26 : 2006-03-16, 08:04 »
Ja chyba jakaś nienormalna jestem!!!!Albo nie nadążam za światem!! 12-letnie piszą,że się lekko malują,17 letnie piszą że malują się.A ja wam powiem tak: "Moja mama w swoim długim już dość życiu malowała TYLKO oczy i nie codziennie, a od święta  i dlatego cery jaką ma w wieku 50 lat powinny jej pozazdrośćić niejedne wypacykowane 30-stki, które przygody z makijażem zaczęły w wieku 14-15 lat.Wypowiadał się jeden kolega...żeby się malować,bo nie wiadomo kiedy się go spotka(tylko żeby potem szoku nie doznał jak w przyszłości  jego nowa żona zmyje makijaż i położy się koło niego do łóżeczka  :lol:-może jej nie poznać :P)
Nie wiem czy to tak trudno zrozumieć???Skóra musi oddychać!A każda warstwa jakiegoś mazidła na twarzy(nie licząc kremów) zatyka pory i sprawia że skóra sie starzeje dwa razy szybciej!!!No to potem leci się do kosmetyczki do salonu spa i się wygładza,odmładza,naciąga...wydaje się kasę na kosmetyki, apotem jeszcze na zabiegi...A najlepiej zostać przy kremie do twarzy i czasami cieniem na oczko...tanio,zdrowo i NATURALNIE
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #27 : 2006-03-16, 08:58 »
Ja nie mam lepszego samopoczucia jak podobam się facetom... Wcale mi się nie podoba jak wędrują po mnie gałki oczne... :P

I zgadzam się z dziewczynami co mądrze napisały... ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Malowanie się
« Odpowiedz #27 : 2006-03-16, 08:58 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #28 : 2006-03-16, 12:40 »
A ja maluje się jak hej. różowe cienie, różowa szminka  itd :D
[żart]
Tak naprawdę wogulę się nie maluje jak już to pomadka ochronna bo mam b. suche usta.
i nie cierpie dziewczyn wymalowanych jak krótko mowiac dziwki

AgaB.

  • Gość
Odp: Malowanie się
« Odpowiedź #29 : 2006-03-16, 14:31 »
Co tyczy sie tematu facetów i sposobu ich patrzenia na kobietę...Studiuję na wydziale gdzie na kobiete przypada sześciu mężczyzn i panuje teoria że niewiasty są na politechnice żeby znaleźć męża...no i tu mamy klops...bo zapewne część oprócz tytułu inżyniera wyniesie z uczelni też status żony inżyniera...faceci ślinią się na takie wypacykowane, chude jak pająki i najlepiej takie 180cm w mini.Ale na swoje kobiety wybierają te naturalnie piękne(wewnętrznie też),a nie lalki Barbie. Od dawna znana jest teoria, że jeżeli kobieta jest rano umalowana i odszykowana na bóstwo, to na zapewne nie zdążyła zjeść śniadania,a tym bardziej zrobić go innym domownikom :/  więc po co się szpachlować??

Tak więc reasumując:niecierpię jak się faceci za mną oglądają...albo np.przestają rozmawiać jak przechodzę obok-żenada :x
Może to przychodzi z wiekiem...nie wiem.
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 27 zapytaniami.