Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 35   Do dołu

Autor Wątek: Tokio Hotel  (Przeczytany 71148 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #60 : 2005-11-22, 18:00 »
I popatrz ile kosztuje taka rozmowa??
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Elven

  • Gość
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #61 : 2005-11-22, 20:06 »
A to w ogóle zaorać - bo powstanie nowy boysband :P.
A jak zobaczyłem okładke bravo, to popatrzyłem na nazwe "TokioHotel" i pomyślałem... " to już babska lepszej nazwy nie mogły wymyśleć?" a tu jakiś Blinky Bill - Z A O R A Ć ! ! !
Zapisane

Bigielka

  • Gość
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #62 : 2005-11-22, 23:05 »
Ja też nieprzepadam za ich muzyką, ale czy wy nie przesadzacie :| ?? jak komus się podoba ta muzyka to ich sprawa, jak komuś sie niepodoba to nierozumiem po co ciągniecie dyskusje, i obrażacie nie tylko ich, ale także ich fanów. To, że wyglądają może niedokońca jak chłopacy to nieznaczy, że odrazu Ci, którzy ich słuchają to są tylko jakieś głupie, mHHHHHroczne laseczki... ja osobiście znam dziewczyny, które ich słuchają i nie uważam przez to, że są one głupie i na siłe mroczne... :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedz #62 : 2005-11-22, 23:05 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #63 : 2005-11-29, 21:52 »
W sumie to jest znośne, ale jak juz zaczniesz tego słuchać to nie można sie oderwać :P Widac to po moich kolezankach... Patrzcie:
 

Widać podobieństwo?
Zapisane
emocjonalne kanapki

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #64 : 2005-11-29, 22:19 »
Psia kostka, widać
A wiecie co? Moja koleżanka z klasy, co słucha techna i nienawidzimi metalu i rocka, wczoraj powiedziała "Uwielbiam rock i metal" A ja "a jaki zespół najbardziej" a ona" Tokio hotel, to dzięki nim, bo oni grtają taką mocną muzę" a ja ledwo się od śmiechu powstrzymałam :P
Zapisane
Why so serious?

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #65 : 2005-12-01, 17:58 »
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Właśnie słucham Leb Die Sekunde (czy tam jak isę to pisze, ale na tym blogu tak pisało :P) Nie nooooo ja po prostu nie mogę, ci chłopcy ( ? ) to wyimaginowane na "punków" barbie które pieją jak u nas stare omy w kościele na godzinkach (na godzinkach się śpiewa?) i chrypią... hmmm a może on mutację przechodzi? Jak zobaczyłam zdjęcie tego czarnowłosego bulbazaura to mi się coś podniosło.... a może on to Dżiglipaf? Bo aki dziewczynkowaty...hmmm a ten "skate" cały to ogólnie bez komentarza... LEEEEEEEEEEEEEEEEB DIE SEKUNDEEEEEEEEE grrrrrrr to tragiczne jest! Ja tam wielce uzdolniona muzycznie jestem ale potrafię odrużnić (ó.rz?) disco od punk rocka.... hmmm kojarzą mi się ich piosenki z tym "kumpla dziabnęła pszczoła i deską ubić ja chciałem...." tylko że ja ich deską bym ubiła :]
Zapisane

k4la

  • Gość
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #66 : 2005-12-01, 18:59 »
Al-Zahara;) hehe zgadzam się z Tobą :) Ten z tą mangową fryzurą powinien w Anime się znaleść a nie na scenie muzycznej :):) Ale chłopaki się wyrwały, dziewczyny mdleją na koncertach ;P ;P
Jak dla mnie ich muzyka to punko polo :)
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #67 : 2005-12-01, 20:46 »
Przeczytałam na jednym z blogów że Bill właśnie przechodzi mutacje
Zapisane
emocjonalne kanapki

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #68 : 2005-12-01, 20:48 »
PRzechodzi mutacje.
A wiecie, jakim mHHHHrokiem wieje w G8 na korytarzach? Widziałam chyba 1 dziewczyne z fryzurą jak ten "wokalista" :P
Po prostu nie mogę, to są większe metale niz moi znajomi z miasta :lol:
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedz #68 : 2005-12-01, 20:48 »

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #69 : 2005-12-01, 21:10 »
Dziewczyny mdleją na koncertach...? Aaaaa już wiem, z przerażenia że takie kretyństwo jeszcze istnieje! Nie wiem po co one idą na ich koncerty skoro potem będzie im ciężko dojść do siebie  :hmmm: :roll: :roll: no ja np bym nie poszła wiedząc ze zemdleję jak usłyszę coś co nawet z pianiem koguta się nie równa... :P :P :P
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #70 : 2005-12-01, 21:21 »
Ja tam tego słucham i żyje :P Nawiasem mówiąc luknijcie to :P  http://media.putfile.com/Tokio-Hotel-Krupel-und-Schwul   dooobre jest :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

KikerS

  • Gość
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #71 : 2005-12-02, 16:21 »
a mnie sie podoba ta piosenka co leci co chwile w radiu i telewizji.. taka miła dla ucha jest :)
ściągam inne.. zobacze czy są tacy fajni...


Ale jeśli chodzi o Tokio Hotel jako osoby.. to ekhm.. tragedia!
Zapisane

shogomad

  • Gość
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #72 : 2005-12-03, 22:40 »
ten co spiewa to wyglada jak dziewczyna:P ich muzyka tak srednio mi sie podoba :P
Nie no ale serio...jak sie dowiedziałam że to chłopak i jeszcze ma 16 lat wpadłam w totalny śmiech!
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #73 : 2005-12-04, 09:32 »
Ja znalazłam w necie mp3 jak spiewał na żywo i brzmi lepiej niż w teledysku :P I ma normalny głos i nie taki dziewczęcy.
Zapisane
emocjonalne kanapki

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #74 : 2005-12-13, 07:11 »
A moja kumpela ma take cuś, gdzie okalista ma 12 lat i spiewa It's raining men w jakimś konkursie. Jeszcze większa baba jest... :lol:
www.tom-kaulitz-story.blog.onet.pl tutej jakieś FF jest. Powiem wam, ze babka git pisze tylko o nieodpowiedniej osobie ;)
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedz #74 : 2005-12-13, 07:11 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #75 : 2005-12-13, 21:07 »
Ja też mam tego Billa ale on ma wtedy 13 lat nie 12 :P 
Śmisznie wygląda :lol:
A tych blogów z tymi "storami" nie nawidze... "Obudziłam się, Bill jeszcze spał.(...) W końcu się obudził i zaczeliśmy się całowac(...)... lol normalnie ;p to z jednego bloga
Zapisane
emocjonalne kanapki

Asta

  • Gość
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #76 : 2005-12-13, 21:20 »
E... Tacy źli nie są... Nawet ich lubię :P Moja koleżanka zakochala sie w tych blizniakach i ma rozne fantazje :]
Zapisane

Arya

  • Gość
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #77 : 2005-12-13, 21:30 »
Biedne, zakompleksione nastolatki posiadające swój wyimaginowany świat, w którym Bill kocha tylko je, wyśpiewuje dla nich niemal serenady, a Tom rzępoli na gitarze, patrząc na nie z niemym wręcz zachwytem.
Zresztą, wierne fanki, które nie wymyslają jakchiś bzdur też są nieprzewidywalne. Kupują niemieckie 'Bravo' i wydają 100 euro na płytę.

Matko, przepraszam wszystkich fanów, ale nie mogę się powtrzymać, widząc te biedne dziewczęta w mojej szkole, smętnie włóczące się po korytarzach i plotkujące o tym, ile dziewczyn miał Tom, i o tym, czy Bill podciął już swoje farbowane kłaki.

Jedyne, co mi się w tym.. rzecz można, 'podoba' to fryzura Billa. Nie chodzi mi akurat o JEGO włosy, bo , prawdę mówiąc, jak dla mnie używa o jakieś 150% żelu za dużo. Ale dziewczyny i tak piszczą :P
« Ostatnia zmiana: 2005-12-13, 21:32 autor Arya »
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #78 : 2005-12-15, 14:57 »
Mi sie muzyka podoba ;)
Spodobało mi sie i juz ;) I nikomu nie musze sie tlumaczyc czemu.

tez slyszalam wersje na zywo, po mutacji ma wreszcie ten normalny głos, tood razu lepiej ;)
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #79 : 2005-12-15, 15:26 »
Ja też ich lubie i mam ich 1 mega plakat ma 1,60 wys i pare mniejszych oni są super
mam ich płyte i nr telefonu ;)

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #80 : 2005-12-15, 15:42 »
ohh a nas dzisiaj pani od niemieckiego cala lekcje 'torturowala'- puscila ich piosenke, dala tekst. sobie go tlumaczulismy, potem spiewalismy. normalnie jak sie do swietnie spiewa  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedz #80 : 2005-12-15, 15:42 »

Orange

  • Gość
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #81 : 2005-12-15, 16:19 »
Tokio Hotel...cóż za nazwa na sam początek
Potem ten gostek co ma meduze na głowie i uważa, że to dready :P
A ten co śpiewa ...istna kreskówka :P
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #82 : 2005-12-15, 16:30 »
Bozee....nie opowiadajcie mi o Tokio Hotll bo sie porzygam.
Wy w polsce macie dobrze,ale JA mieszkam w NIEMCZECH a z tad pochadza  ....oni/one?
Wy nawet niewiecie jak wiele Fanek oni tutaj maja,glownie nastolatki z mozgiem o wielkosci orzeszka ziemnego.
Na kazdej ulicy mozesz spotkac chociaz dwie Fanki Tokio Hotel.A w BRAVO co tydzien nowe schwulowate plakaty (gejowskie plakaty :P)
HAHAHA wir sind krüppel und schwuul,hässlich und fett..  :lol:
U mnie w klasie sa 2 Fanatyczki TH.....pierw jak je poznalam to myslalam ze naprawde sluchaja  metal bo maluja sobie paznokcie na czarno , ubieraja sie na czarno..itd.
A okazalo ze sluchaja Punk rock..TOKIO HOTEL ..................... ... :lol:
Ja nie moge..... :lol:
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #83 : 2005-12-15, 16:35 »
1 napisałam do nich maila
2 dali mi swoje gg
i ja kilka razy dzwoniłam
a cholercia za 1 minute bierze ponad 2,50 zł
eh nie chcie mi się zbyt duzo kasy tracić a czy dzwoniłam : dzwoniłam i to nie raz moja przyjaciólka z nimi gadała bo ona niemiecki dobrze zna i sporor sie dowiedziała i straciła 32 zł <lol>
Mają przyjechać do Polski na wiosnę wogule spoko z  nich goście

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #84 : 2005-12-15, 16:39 »
Kora jassne numer tel :P yhhm chyba załanczali w bravo a po drugiej stronie siedzi gościu mówiący że jest jednym z tych...ee no teges :P
Alice to współczuje, nasczęście u mnie w klasie nikt tego nie słucha (ale kto wie?)
Koraaaa :hahaha: sory ale to chyba zart :;d:
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #85 : 2005-12-15, 16:48 »
Nie jak chcesz mogę ci dac ich nr ale na gg
Nie mam z bravo!Pozatym nie czytam bravo :P

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #86 : 2005-12-15, 16:52 »
Ee czy w niemaczech jest gg? Sorry, chyba nie :lol: oo lol :P wogóle to po jakiemu piszą? :roll: bajki, jakiś dzieciak się podstawia...
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #87 : 2005-12-15, 16:54 »
No po niemiecku
Boże Mona, mam tez kuzynkę która mieszka w niemczech i zna ich osobiście a znałą ich jeszcze zanim oni wogule zaistnieli w świecie
i mi ona dałą ich prywatny email!

Forum Zwierzaki

Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedz #87 : 2005-12-15, 16:54 »

Arya

  • Gość
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #88 : 2005-12-15, 17:02 »
Cytuj
Boże Mona, mam tez kuzynkę która mieszka w niemczech i zna ich osobiście a znałą ich jeszcze zanim oni wogule zaistnieli w świecie
i mi ona dałą ich prywatny email!

A ja jestem bacia Stasia i mieszkam w Japonii, a prywatnie znam Marylina Mansona, Britney Spears i Avril Lavigne.

Cytuj
Alice to współczuje, nasczęście u mnie w klasie nikt tego nie słucha (ale kto wie?)

U mnie też nikt nie slucha.. Ale dwaj moi koledzy robią sobie z nich jaj i założyli zepsół Poland Hotel xD
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Tokio Hotel
« Odpowiedź #89 : 2005-12-15, 17:04 »

Potem ten gostek co ma meduze na głowie i uważa, że to dready :P


Ja sie tam nimi nie interesze ;)
Ale...
C to Twoim zdaniem jest? To co 'ma na glowie'? Bo jak dla mnei to sa dredy :PI wg wszystkich gazet tez i tych co robili z nimi wywiady ;)
No, ale jesli Ty wiesz lepiej... ;)


Ale wiecie co? Spodziewalam sie po Was nieco wiekszej kultury :roll:

NORMALNI ludzie beda tu pisac kulturalnie, a Wy?
Jezuuu co sie z Wami dzieje ludzie?
Najeżdżacie na tych chlopakow, za to, ze maja swoj styli graja muzyke ktora Wam sie nie podoba :| Chociaz kazda wie o nich tyle co nic. Sugerując sie jedynie wygladem
Dziwie sie Wam...
A przeciez kazdy uwaza, ze jest TOLERANCYJNY.
No dobra, no comment. Tak wyglada wlasnie tolerancja w naszym kraju:

"JJJAAAAAAA. TEN WYGLADA JAK PEDAŁ! ALE KRETYN!" - az szkoda gadać...
Ja uwazam sie za osobe srednio tolerancyjna, ale chyab musze zmienic nieco zdanie o sobie..


A co do FANÓW to oni sa chyab w obsesji. Utrzymuja ze rozmawiali przez telefon itp. Taka glupota ze szkoda gadac :roll:
Ja za fana stanowczo sie nie uwazam, bo podoba mi sie kilka piosenek, chcoiaz juz mi sie prawie znudzily ;)
Słucham to co mi wpadnie w ucho. Oprocz Systemu, bo tego to na okrgalo.

Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 35   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 27 zapytaniami.