Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 10 11 [12] 13   Do dołu

Autor Wątek: Blog27 nowy teledysk  (Przeczytany 26458 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Vizsla

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #330 : 2006-02-26, 11:46 »
Boze, przezywacie.
Jak Wam sie nie podobaja, to poprostu sie odchrzańcie od nich, bo te Wasze posty sa potwornie ograniczone.
O gustach poza tym sie nei dyskutuje. Jesli ktos lubi ich muzyke, dajcie sie im nacieszyc.
Mnie sie osobiscie nie podoba, ale nie robie z tego zadnej afery i nie fantazjuje na ich temat.
Dajcie se siana.
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #331 : 2006-02-26, 11:49 »
heh niedawno przeskakiwałam po kanałach i na vivie leciało to "hey boy" A ja mimo woli szybko przełaczyłam kanał i wymskło mi się "głupie d*iwki"
a mama:
- Kaśka czemu tak przeklinasz ? Czemu tak je przezwałaś ?
Przełączyłam ta vivę i akurat jedna z nich w swoim "pięknym" makijażu wyginała się do kamery. A mama na to:
- Kasiu zwracam ci honor. Wyglądają jak prostytutki

Ale mam fajną mamę nie ? :P
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Vizsla

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #332 : 2006-02-26, 11:51 »
Super, tylko sie pochwalic :|
Ja sie ciesze, ze takiej mamy NIE mam. Bo nie wyobrazam sobie przekinac u siebie w domu, co wiecej moja mama jest raczej tolerancyjna istotka i to w niej cenie.
Nie uwazam, by bylo cos niesamowitego w tym, ze ktos ie tak umalowal. Mysle, ze to tylko jego sprawa.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedz #332 : 2006-02-26, 11:51 »

Qaś

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #333 : 2006-02-26, 11:56 »
Nie każdemu może sie muzyka podobać,ale osobiście ich nie znamy więc po co od razu takie wyzwiska? :|
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #334 : 2006-02-26, 15:54 »
no ale w wieku 13 lat taki makijaz to chyba "lekka" przesada..nawet jak sie jest "mega-gwiazda"
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #335 : 2006-02-26, 16:00 »
Przeciez taki makijaz robi sie na potrzeby teledysku :| Uwazasz, ze one maja jakikolwiek na to wplyw jak duzo pudru czy kredki uzyja podczas jego robienia? Bo ja nie.
Nie chodza tak po miescie, o czym swiadcza fotki zrobione z zaskoczenia, w roznych miejscach, poza kamerami.
Wiec po co sie tym tak podniecac?
Jakby mi zaplacili, tez bym sie dala pomalowac, nawet na powalonego rockmana. Co mi szkodzi.
Nie wiecie jak jest naprawde (nikt oprocz nich praktycznie tego nie wie), a juz stawiacie sprawe jasno.
Jestem niemal pewna, ze zadna gwiazda nie lubi, gdy na potrzeby teledysku robi im sie makijaz, calkowicie zaslaniajcy naturalne piekno rysów ich twarzy. Ale w taki sposób własnie zarabiaja.
Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #336 : 2006-02-26, 16:04 »
tak sie sklada ze one tak chodzą umalowane do szkoły codziennie. same to mowily w jednym z wywiadow na vivie.
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #337 : 2006-02-26, 16:06 »
Uuu czyli codziennie przed szkola tlumy stylistów przez kilka godzin doprowadzaja ich do takiego wygladu? :>
Nie uwierze, bo sama gdzies widzialam fotki ze szkoly <prawdopdobnie antybloga, gdzie chcieli pokazac naturalna urode dziewczat, bez makijazu>.
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #338 : 2006-02-26, 16:08 »
eh to gdzies slyszalam ze one nie potrzebuja stylistow bo same sie ubieraja, robia ze fryzury i makijaz :)
jesli sie myle to sorcia :*
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedz #338 : 2006-02-26, 16:08 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #339 : 2006-02-26, 16:14 »
Że makijaż to też słyszałam, ale nie TAKI makijaż.
Chociaz mnie juz osobiscie nie powinno nic zaskczyc, skoro w szkole obok mojej, chhodza dziewcyzny z podstawowki odstawione jakby szly na wlasna studniowke.
Ale zabronic im tego nie mozna. To ich i tylko wylacznie ich wybor.Nie słuszny, ale na to wpływu nie mamy. A niektore posty stad pokazuja jakze niski poziom inteligencji piszacego.
I zastanawia mnie jedno. Skoro tak baaaardzo nie cierpicie Blog27, to czemu az tyle o nich wiecie?Nie mowie, ze wszyscy.
Polowa na bierzaco ma nowosci o nich. Chyba tylko po to, by podtrzymac ten topic, albo aby byc "smiesznym". Mysle, ze obydwa wyjscia.
Ja, jesli kogos nie lubie, to WOGÓLE sie nim nie interesuje, zostawiam go w spokoju.
Kiedys kliknelam na jakis link w tym topicu.Czyjs antyblog.
Tresci notek byly tak durne, ze malo z krzesla nie spadlam :| Kto to pisal? 7 latek? Na dodatek zazdrosny...
Zapisane

shogomad

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #340 : 2006-02-26, 18:16 »
A ja nie potrafie udawać że nie istnieją...bo jak widze te baby co za nimi szaleją wszystko mi sie przypomina...grr... Vizsla...wiemy o tym tyle bo ciągle o ich glupocie slyszymy i to jest wkurzające! Poprostu aż sie zal robi...a ze ty tego nie potrafisz zrozumiec i moze sie w srodowisku znajdujesz gdzie nikt tego nie uwielbia (pozazdroscic) to widac ze nie rozumiesz...
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #341 : 2006-02-26, 18:50 »
Nie ja porpostu nie zwracam na to uwagi.
Kazdy ma prawo lubic to co chce, zachwycac sie tym czym chce.
Dajcie im sie nacieszyc,  a nie "zabraniacie", bo Wam sie to nie podoba.
Jak wg. Was ich muzyka zanieczyszcza Wasze nieskażone uszki to porpostu nie zwracajcie na to uwage.
Zapenw gdyby nie bylo tego topicu, koleczka wzajemnej adoracji, nie byloby AZ TAK strasznie.
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #342 : 2006-02-26, 19:25 »
Viz może shogomad ma troche racji :) Sama mam koleżanke która jest fanka TH i z nia normalnie nie da sie juz rozmwaić,uwierz.
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #343 : 2006-02-26, 21:30 »
Moja przyjciółka, przenosła sie z normalnej muzyki na metal, zmieniła się, nie lubię tej muzyki, której słucha, wnerwia mnie, jak mi ja puszcza i zrobiła się na "metalówe". Glany kosteczka, teksty o smierci.
A mimo to nie krytykuje tych jej ulubionych zespolow. Szkoda, ze sie zmienila i nasze tematy troche sie ograniczyly, aleto ni powod, zebym nic innego przez caly dzien robila tylko narzekala jakie to straszne i okropne. raz wystarczy napisac i koniec.
Zapisane

shogomad

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #344 : 2006-02-27, 15:50 »
Tia ale twoja przyjaciółka wiec to co innego bo ją musisz zrozumieć itp. Ale ten np. kumpele mniejsze itd potrafia naprawde dogryźć czlowiekowi. Pozatym blog 27 przynosi polsce wielką siare...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedz #344 : 2006-02-27, 15:50 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #345 : 2006-02-27, 16:14 »
Shogmad, dla Ciebie przynosi siarę, a wg. kogoś przynosi Polsce sławę ;)
Poza tym nawet jesli to jest moja przyjaciółka to NIE MUSZĘ jej zrozumieć. Nie jest to mój obowiązek.
Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #346 : 2006-02-27, 17:12 »
kiedy to te dziewczyny naprawdę przynoszą polsce wielką siarę, np na trasie koncertowej razem z tokio hotel.

btw o kim wy mówicie? gadacie o jakimś zespole który nie istnieje ;)
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #347 : 2006-02-27, 21:27 »
Dobra, ja tez tu pisałam i uwazam ze niepotrzebnie. Popieram w 100% Vizsle. Co chwilke widze posty tych dwóch, trzech osób i jedno i to samo gadają, nie wiem co chcą tym osiągnąć.
Jeżeli nie lubicie- napiszcie jeden post "nie lubię" i tyle. I nie narzekajcie ciągle że to jest be, fe... co wam to da? Nie podoba wam sie zespół? Nie piszcie i słuchajcie zespołów które wam się podobają. Proste.
Jak innym krajom (w tym tylko niemcy i wątpie zeby kojarzyli ze słowem Polska B27) się nie podoba, to niech się nie podoba. Ile jest ludzi tyle jest gustów. Myślicie ze płacząc na forum coś zdziałacie? Nie sądze. I najlepiej juz nie piszcze postów typu "ostatnio słyszałam to i to, jakie to okropne". Bo ten wątek robi juz sie poprostu śmieszny.

Amen.
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

DnW

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #348 : 2006-02-27, 21:39 »
i niech pokój będzie z wami... tylko że ten watek właśnie powstał po to by omawiać powstałe plotki o B27. Jak wam się nie podoba co piszemy, to nie czytajcie, co za problem!
Zapisane

shogomad

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #349 : 2006-02-27, 21:46 »
No i racja DnW :) po co tu wchodzicie jeżeli wam coś nie pasi...
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #350 : 2006-02-28, 07:40 »
Amen :P
Nawet autorka tego tematu mówi że ich niecierpi, a więc temat został założony do podzielania jej opinii lub mówienia że się je kocha. Jeśli  jesteście "neutralne" to może nie piszcie w temacie wyraźnie wskazującym na to że większość ich nie lubi bo i tak tej większości nie przekonacie.

No ale co ja się odzywam :/
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedz #350 : 2006-02-28, 07:40 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #351 : 2006-02-28, 09:47 »
po co tu wchodzimy?
Bo ten topic to istna nabijanie.

"Blog27 est okrrrrropny"

"Noooo... nie cierpie go"

Tego typu powstaja raz po raz.
CHyba, ze ten topic to Wasze jedyna atrakcja podczas całego dnia, oderwanie sie od wlasnych kompleksów, zeby dołożyc innemu. Wybaczcie, ale tak wlasnie to wyglada ;)
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #352 : 2006-02-28, 14:24 »
Oj Viz co my sie będziemy kłóciły z trzema osobami.
Plotki? to to ze są be, nie lubicie ich to jest plotka?
Taak, zbiorą się z 2 osoby i udają nie wiem co :roll: można napisac ze ich sie nie lubi, ale po co napisać 12 stron ze są fe? Piszcze cos o nich, a nie co chwilkę: "one sa okropne" "przynowszą wstyd".
I będziemy pisac i komentowac, bo po to jest forum. Czekam tylko na zamknięcie, bo to już sie robi poprostu śmieszne :)
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

DnW

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #353 : 2006-02-28, 14:35 »
no ciekawe! a to że robią z siebie idiotki w niemczech to nie jest plotka? nikt wam nie karze tego czytać!
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #354 : 2006-02-28, 15:58 »
DnW to zrobcie sobie zbiorowa konwersacje na gadu-gadu.
Ten serwer, na ktorym jest w tej chwili forum, nie jest studnia bez dna i w koncu padnie, od takich wlasnie topiców, na ktorych nabijacie ile wlezie.
Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #355 : 2006-02-28, 16:02 »
nabijaniem mozna nazwać posty składające się z 2 - 3 słów. Ale na pewno nie naszych, bo my nie nabijamy a piszemy to co nam się nie podoba w zespole. I jakoś nie zauwazyłem by ostatnie posty składały się ze słow: "Bo one są blee".

Amen. Jak ci się nie podoba to zgłoś ten wątek do moderatora.
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #356 : 2006-02-28, 16:04 »
Jeśli tak bardzo Ci na tym zależy to mogę to faktycznie zrobić.
Nabijanie nie musi się składać z dwóch trzech wyrazów, wystarczy, ze non stop się powtarzacie. Od... 12 stron.
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #357 : 2006-02-28, 16:33 »
DnW sory ze musze to powiedziec, ale działasz mi na nerwy. Co chwilke wchodzisz na czyjeś wątki i mówisz ze nie przestrzegają regulaminu, bla bla bla. A w wątkach lubianych przez siebie to nabijasz i piszesz jakies pierdoły. wiesz ile razy tu był złamany regulamin?

I nabijanie to nie tylko 2-3 wyrazy, ale tez nie przestrzeganie regulaminu. I nalezy napisac minimum jedną linijke. A tutaj mozna zacytować wiele postów które łamią ten punkt. i nie tylko twoje: "shogomad pewnie tak, a to dzięki ojczulkowi", "Wiem wiem :P ale róznie bywa nie? :p", "no coz...wazne ze to nie my sie tak osmieszamy", "Bo myśli jakie sa beznadziejne:P", "One już nie powinny istnieć"
Dobra, nie skomentuje bo tu jak grochem o ściane. I sory za offa. I DnW nie biegaj po kazdym wątku trąbiąc ze łamią regulamin. Np jedna osoba załozyła wątek, wszyscy piszą tylko tobie coś jak zwykle nie pasuje "nie masz już co robić tylko nam podsyłać jakieś linki które tylko działają na twoją korzyść? :/". Czytając twoje wiadomosci większość ma po kilka wyrazów. Cóż...
Jeszcze raz sory za offa i pozdrawiam :]
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Forum Zwierzaki

Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedz #357 : 2006-02-28, 16:33 »

ESIO

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #358 : 2006-02-28, 20:29 »
Mam w tym wątku kilka wypowiedzi, ale wątku tego   teraz sensu pisania już nie widze, chyba, że coś nowego na temat się pojawi
A *MoNa*  mnie dobija :lol: , jak zwylke: przesadza, chociarz ma trochę racji
Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: Blog27 nowy teledysk
« Odpowiedź #359 : 2006-02-28, 20:37 »
no fakt wszyscy macie rację, ten wątek jest już bez sensu :P
Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 27 zapytaniami.