Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: co na śniadanie przed szkołą?  (Przeczytany 10092 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DnW

  • Gość
co na śniadanie przed szkołą?
« : 2006-01-15, 23:50 »
Witam. mam pytanie. Co byście polecali do jedzenia na śniadanie przed wyjściem do szkoły? ja zawsze jem tylko trochę płatków z mlekiem (marne śniadanie :?) i właśnie się zastanawiam czy nie zmienić porannego jedzonka... A wy co proponujecie? Co ogólnie jecie na śniadanie przed wyjściem do szkoły?
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #1 : 2006-01-16, 08:27 »
jesli lubisz płatki to mleko zamień na soki a zdrowsze będzie :) do tego miód jest tez dobrym dodatkiem (ten naturalny rzecz jasna).
Warto by posiłek był energetyczny zatem wszekliej maści bakalie, suszone owoce, świerze owoce i miód sa mile widziane. ja świeże owoce jadam jako drugie sniadanie :) miód i konfitury (ale te prządne a nie sklepowe) też są dobrym dodatkiem śniadaniowym, ale by takie mieć trzeba się niemało naszukać lub samemu zrobić. kanapki tez nei są złym pomysłem jesli się je zrobi z dobrego chleba (to co większość je to produkty chlebopodobne niestety) porządnego masła (i tu podobnie jak z chlebem) oraz z miodem czy wczesniej omawianymi konfiturami :)

Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #2 : 2006-01-16, 09:46 »
Bllleeee... :P Ja też jem płaki... wcześniej jadłam kawę, wwcześniej herbatę, bo ramo po porsty nie jestem głodna...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedz #2 : 2006-01-16, 09:46 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #3 : 2006-01-16, 14:28 »
O 7 rano nie jestem w stanie niczego przełknac. Nidy nie jestem przed szkola ;) Zawsze biore kase i kupuje sobie w sklepiku jakas drozdzowke, starczy ;)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

DnW

  • Gość
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #4 : 2006-01-16, 14:35 »
tak... ale ja mam właśnie ten problem że na śniadanie jem trochę płatków, do szkoły nie biorę nic do jedzenia ani kasy nie biore więc to marne śniadanie musi mi starczyć do 15:00 kiedy lekcje kończe... przez to moja budowa ciała jest nieco mizerna... :P
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #5 : 2006-01-16, 15:03 »
tak... ale ja mam właśnie ten problem że na śniadanie jem trochę płatków, do szkoły nie biorę nic do jedzenia ani kasy nie biore więc to marne śniadanie musi mi starczyć do 15:00 kiedy lekcje kończe... przez to moja budowa ciała jest nieco mizerna... :P
A ja na śniadanie piję tylko kawę (nie dam rady zjeść śniadania) w szkole nic, i właśnie ta kawa starcza mi do 15:00 :P a budowa mojego ciała ? hmmm dosyć poteżna :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #6 : 2006-01-16, 15:05 »
Ja tak samo miałam za czasów szkolnych. Kawa, nic do 14/15/16, a poooootem... :P
Zapisane

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #7 : 2006-01-16, 15:14 »
A ja obowiązkowo muszę zjeść śniadanie. Najczęściej jest to owsianka (mogą być też inne płatki, lubię żytnie) z owocami, orzechami itp. Chodząc do szkoły też nie jadalam sniadam, jak pamiętam, ale zupełnie nie rozumiem jak byłam w stanie dociągnać do końca lekcji :/
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #8 : 2006-01-16, 16:41 »
Nie lubię jeść przed szkołą. Za wczesna pora jak dla mnie na jedzenie. Mama we mnie wmusza, żebym w szkole nie była głodna :? . Ostatnio jem płatki z mlekiem, bo to mi jako-tako "wchodzi". Często też kanapki, no i prawie zawsze jakieś owoce - jabłka, mandarynki.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedz #8 : 2006-01-16, 16:41 »

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #9 : 2006-01-16, 16:50 »
Ja zazwyczaj zjadam płatki z mlekiem...Czasem tez opcja : kakao+chleb/bułka z masłem lub miodem.
Jak dla mnie super->napełnia mnie energią na cały dzień(w szkole nic już nie jem),takie "śniadanie na 6+" :mrgreen: ;-)
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #10 : 2006-01-16, 17:07 »
Ja jem zwykle płatki z mlekiem. Biore do kubka mleko, wsypuje płatki i wcinam :P zwykle przeznaczam na jedzenie 10 minut :P czesto też jem zupuki "w 3 minuty" ;) wiem, że nie za dobre śniadanie ale NIC innego nie da się we mnie wcisnąć :P
Jak już naprawde lubisz płatki, to polecam muesli ;) chociaż sama nie przepadam... :)
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #11 : 2006-01-16, 19:46 »
Ja najczęściej najnormalniejszy chlebek/bułkę z czymśtam (szynka, ser, nutella etc). Czasem płatki :P Ale nie lubie jeść wcześnie rano...
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

ssgosiass

  • Gość
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #12 : 2006-01-16, 21:27 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-22, 21:41 autor ssgosiass »
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #13 : 2006-01-16, 22:26 »
Mozna sobie zjesc jajecznice, bułki, zupe mleczna...

Ja zazwyczaj jem jogurt naturalny z muesli, a do tego herbatke z miodem.
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #14 : 2006-01-16, 22:47 »
Jka mam na 7.45 to tylko kakao lub mleko. Jak na później, to herbatka i ze sznytka chleba z szynką, serem itp... Do szkoły zawsze zabieram drugie śniadanie, zwykle w postaci kanapek

Forum Zwierzaki

Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedz #14 : 2006-01-16, 22:47 »

ewelina017

  • Gość
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #15 : 2006-01-17, 14:39 »
Ja już się odzwyczaiłam od śniadań, po prostu tak wcześnie nie smakuje mi nic :?
W szkole też nic nie jem, jak już to czasami jabłko biorę :P
Wogóle ja nie jjem za dużo a marnej budowy nie mam :(
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #16 : 2006-01-17, 21:56 »
Ja na sniadanie jem kanapke z kremem Bonjour/nutella/maslem, do tego herbatke i dosc. Czasem nawet polowy kanapki nie moge zjesc :? Ale w szkole robie sie glodna, czasem burczy mi w brzuszku i wtedy wyciagam kanapke z pomidorkiem :]
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Neirdilka

  • Gość
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #17 : 2006-01-18, 02:49 »
Ja nie znoszę śniadań o 7.00... teraz musiałam przerwać naukę do końca roku i jem bardzo późno, ale to ze względu na to, że nie śpię w nocy i budzę się późno........ a jem wtedy..różnie, ale u mnie biorą górę zachcianki, na śniadanie i kolację muszę mieć twarożek :D jem dużo w ciągu dnia i odżywiam się zdrowo..... wiele posiłków w małych ilościach.... płatki- czasem zjadam, ale najczęściej jest to musli Vitalis truskawkowe z truskawkowym jogurtem. Jem truskawki póki mogę, niedługo będzie zakaz i co ja zrobię.............. przez długi czas nie mogłam jeść rano śniadań przez dłości, teraz ustąpiły, a w każdym razie nie jem zbyt wcześnie, bo najwcześniej o 12.00........... chyba, że mam coś pilnego to wcześnie wstać trzeba.........
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #18 : 2006-01-18, 15:02 »
kawa rogal z masłem ostatnio tylko to
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Neirdilka

  • Gość
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #19 : 2006-01-18, 22:49 »
Twarożek rulez :D ostatnio jadłam na śniadanie ruskie pierogi :D hehehe :D ale była juz 13.00 :D
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #20 : 2006-01-29, 19:25 »
Radziłam bym Ci oprucz płatków jadać  :essen: :je-pizze: na sniadanie kanapki (najlepiej z miodem lub dżemem) albo jajecznice i wypić kubek mocnej słodkiej herbaty ( taka herbata pomaga mi nie zasnąć na lekcjach )  8) dobre będą i owoce  :banan: a z dżemów polecam ci dżem łowicz śniadania świata limonka i kiwi

smacznego :essen: :banan: :je-pizze: :sokk:
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Forum Zwierzaki

Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedz #20 : 2006-01-29, 19:25 »

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #21 : 2006-01-31, 22:11 »
DnW, może jakiś jogurt?
wszystko zalezy od tego co lubisz...
Ja najczesciej nie jem śniadań, rano przed wyjściem  herbata/sok/kawa/woda :P a do szkoły biore kanapkę.
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #22 : 2006-02-01, 13:35 »
jogurt też może być :) :je-pizze: :sokk:
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #23 : 2006-02-01, 14:15 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-05-19, 18:39 autor golden(ka) »
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #24 : 2006-02-01, 14:43 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-22, 21:41 autor ssgosiass »
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #25 : 2006-02-01, 14:44 »
Teraz jak sa ferie, to nałogowo, codzienie jem nawet po dwa serki homogenizowane waniliowe   :;p:
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #26 : 2006-02-01, 18:57 »
przed szkołą zawsze pije duużo wody, potem mam troche czasu ogarnąc pokój, i poskakać na skakance po 15 minutach siadam do śniadania: jajko na miekko, grahamka z twarożkiem oraz papryka.. Zazwyczaj budze się o 6 więc do tej godziny 7 zdąże zgłodieć :). Zawsze jjem treściwe śniadania, już się tak nauczyłam.
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #27 : 2006-02-01, 20:33 »
No i treściwe śniadania to jest bardzo dobry nawyk :) W końcu to najważniejszy posiłek dnia i ma dać porządnego kopa energii ;) organizmowi.
U mnie w 'śniadaniu' mała zmiana :P zamiast kawy piję herbatę lipową albo jakąś inną ziołową, ale nadal nic nie zjem. Koło 12 mój apetyt sie budzi i wcinam wszystko w zasięgu wzroku :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedz #27 : 2006-02-01, 20:33 »

Gerda

  • Gość
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #28 : 2006-02-02, 17:06 »
szklanka mleka + 4 łyżki nestle fitness z owockami + 2 łyżki otrębów pszennych (swietnie zageszczaja zarelko) - zapycha i jaka pychota mmmmm ;) sniadanie to najwazniejszy posilek w ciagu dnia - i zazwyczaj jest spalany wiec powinien byc najbardziej energetyczny :) jesli ktos rano nie moze jesc duzo to proponuje serek wiejski z lyzeczka miodu - rewelka + 1-2 kromki chlebka ryżowego  :;p:
Zapisane

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: co na śniadanie przed szkołą?
« Odpowiedź #29 : 2006-02-04, 13:17 »
Ja zwykle jam jakaś byłkę czy chleb z czymstam/płatki z mlekiem/jajecznice...
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.112 sekund z 27 zapytaniami.