Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: SZkolenie  (Przeczytany 1448 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zorba

  • Gość
SZkolenie
« : 2002-07-25, 20:25 »
Mam do was pytanko jak wygląda szkolenie na psa towarzysza 1 stopnia.Wiem że nie zdąże przeczytać wszystkich postów (bo jutro jadę na wakacje) ale i tak piszcie!
Zapisane

Angelika

  • Gość
SZkolenie
« Odpowiedź #1 : 2002-08-08, 13:29 »
Dalmatynko, teraz to dopiero dalas do pieca  :)
Poniewaz nie chce zaczynac nowego tematu o szkoleniu, napisze cos tu choc to nie dotyczy Twojego pytania.
Chcialabym pojsc z Bakusiem na szkolenie od wrzesnia, czy ktos moze polecic mi jakas dobra szkole, badz tresera. Znalazlam jedna, calkiem ciekawa ale zajecia u nich odbywaja sie w weekendy, co niestety mi nie pasuje, bo co drugi weekend sie edukatyzuje  :)
Zapisane

AniaS

  • Gość
SZkolenie
« Odpowiedź #2 : 2002-08-08, 21:26 »
Jakies dziesiec lat temu chodzilam na szkolenia z dobermanka, pamietam, ze to bylo nad Wisla na duzym terenie. Zajecia odbywaly sie w weekendy, uczestniczylo w nich okolo 20 psow wraz z wlascicielami. Chodzilismy, truchtalismy, biegalismy w duzym kole, byly tam podstawy, tzn. siad, waruj, zostan. Na polecenia glosowe i na gesty rak czy nog. Chodzenie przy nodze, zostan, stoj itp. W sumie fajne to bylo, duzo tam sie nuczylam a psy czasem takie komedie odstawialy... nie wiadomo smiac sie czy plakac. :lol: Nie pamietam tylko jak dlugo trwalo to szkolenie (lekcja jakies 2 godziny). Potem bylo szkolenie (nie wiem jak to sie nazywa) na psa obronnego, w ktorym nie wszystkie psy mogly uczestniczyc. Znowu bylo fajnie jak wielki dog niemiecki probowal uciec wlascicielowi pomiedzy nogi przed pozorantem. :wink:  Pozdrawim
Zapisane

Forum Zwierzaki

SZkolenie
« Odpowiedz #2 : 2002-08-08, 21:26 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 22 zapytaniami.