Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kolejne smętne i 'wzruszajonce' opowiadanie o miłości =P  (Przeczytany 1354 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
***1***
- Koniec!
Agnieszka poderwała się z miejsca i rzuciła książką w kąt. Obiecała mamie posprzątać w kuchni po obiedzie. Mama wyszła godzinę temu, zapewne wróci niebawem. Trzeba wziąć się w końcu do roboty. Talerze po spaghetti czekają!
Dziewczyna zbierając talerze ze stołu, w duchu dziękowała Bogu za zmywarkę.
- Jak to dobrze, że teraz ktoś przejął moje obowiązki. :D No, laleczko, do roboty! - Agnieszka poklepała zmywarkę, włączyła przycisk i udała się do pokoju z myślą, że zaraz cała brudna robota zostanie za nią odwalona. Odnalazła książkę i ponownie zatopiła się w lekturze. Przez 10 minut zdążyła zapomnieć o bożym świecie. Do rzeczywistości przywrócił ją dźwięk klucza w drzwiach.
"Oho, mama wróciła" - pomyślała. Już miała wyjść jej na powitanie, gdy usłyszała, że mama nie jest sama... Zawahała się, lecz mimo wszystko wyszła na korytarz.
- Mmm..amo?
- Oh, Agusiu, wybacz, że Cię wcześniej nie uprzedziłam o wizycie naszego gościa. Pozwól tutaj bliżej.
Agnieszka zbliżała się do nieznajomego mężczyzny ze strachem i niepewnością. Kto to? Nowy facet mamy? Przecież... on mógłby być jej kolegą ze szkoły! Mama zawsze wolała starszych...
- Kochanie, poznajcie się - mama zdawała się być rozpromieniona - to mój nowy partner, Mariusz. Jest chemikiem! Będziesz miała darmowe korepetycje!
- Mamo. Są wakacje?
- Ah, czy ja mówię, że teraz? Kiedyś, no!
- Witaj, piękna niewiasto. Teraz widzę, że matka przekazała co najlepsze swojej córce...
Pocałował ją w rękę z niekłamanym uśmiechem. Aga sama nie wiedziała co ma myśleć. Kto to jest?! I co on robi przy jej własnej matce?!
"Aha, coś się święci... i mam przeczucie, że niekoniecznie dobrego..."

C.D.N.

Ps. Wiem, wiem. :D Nuda, chała i tym podobne, ale naprawdę mi się nudzi. :P
Zapisane

Arya

  • Gość
owszem, nudne :P Ja nie rozumiem, ile czasu ludzie mogą wałkować ten sam temat? ;)
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Porzucam. Odechciało mi się. :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Ee tam ja sobie lubie od czasu do czasu poczytac takie opowiadanka ;) Malk napisz cos dalej :chytry:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Iza13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 563
Ej no Malka nie ma takich :P
jak zaczelaś to masz dalej pisac :D
Zapisane
;)

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 15:15 autor PPSIARA »
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Malkesz, foszek :P Z przytupkiem, bo mi się podoba.
Zapisane
Why so serious?
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 23 zapytaniami.