Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ikra Kirysków  (Przeczytany 3290 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Darkman

  • Gość
Ikra Kirysków
« : 2007-04-30, 22:05 »
Moje Kirysy znów złożyły ikrę. Robią to raz w roku. Czy są szanse, że coś się wylęgnie ... W akwarium (25 l) są 3 Kiryski i 5 krewetek.
Zapisane

frytka45

  • Gość
Odp: Ikra Kirysków
« Odpowiedź #1 : 2007-04-30, 22:50 »
Jak krewetki nie zjedzą a dorosłe kiryski odłowisz masz szanse na młode.Po około 3-5 dni w temp.25*C powinny się wylęgnąć a po następnych 5 dniach zaczynają szukać jedzenia.
Zapisane

Darkman

  • Gość
Odp: Ikra Kirysków
« Odpowiedź #2 : 2007-05-03, 19:26 »
Na jajeczkach pojawiła się taka błonka z czymś w rodzaju włosków. No i raczej nic tam się nie dzieje - lipa
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ikra Kirysków
« Odpowiedz #2 : 2007-05-03, 19:26 »

frytka45

  • Gość
Odp: Ikra Kirysków
« Odpowiedź #3 : 2007-05-04, 10:55 »
Ikra mogła zapleśnieć jak nie jest zapłodniona ,albo są nieodpowiednie warunki środowiskowe i wtedy nic z tego nie będzie.Jak chcesz sprowokować tarło kirysa to napisz jakie masz kirysy (odmiana)i jaki jest stosunek samców do samic.Coś poradzimy żeby tarło siię udało.
Zapisane

Darkman

  • Gość
Odp: Ikra Kirysków
« Odpowiedź #4 : 2007-05-04, 15:34 »
No właśnie się dowiedziałem, że to pleśń. W ubiegłym roku też tak było. Mam jedną samicę, jednego samca i jeszcze jednego kiryska, ale nie wiem jaka płeć. Kirysy mam od ok 1,5 roku i ten trzeci wcale nie urósł. Kiryski to albinosy.

To jest fotka samiczki. Jest ok. 2 razy większa od samca, a od tego trzeciego ok 3 razy.
Ikra raczej jest niezapłodniona, bo kompletnie nic tam się nie dzieje. Trudno. Zawsze miło jest jak coś się urodzi, ale nie będę płakał, że nic z tego nie wyszło. Kiryski mieszkają w 25 litrach, więc zrobienie im optymalnych warunków jest raczej ciężkie, ale staram się jak mogę ...
Zapisane

Darkman

  • Gość
Odp: Ikra Kirysków
« Odpowiedź #5 : 2007-05-12, 09:25 »
I znów się zaczęło
Zapisane

storm

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 154
  • Skalary i skalarki, hodowla i rozmnażanie. ;)
Odp: Ikra Kirysków
« Odpowiedź #6 : 2007-08-29, 17:29 »
ty to masz extra a ja probuje rozmnosyc moje kirysy od roku i nic nawet ziaenka ikry
Zapisane
Życie jest piękne szczegolnie pod wodą!!!

KaCpI

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 146
  • Rybki są cool!!!
Odp: Ikra Kirysków
« Odpowiedź #7 : 2007-08-29, 19:54 »
a u mnie sie trą i so mlode  :P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 24 zapytaniami.