Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 9 10 [11] 12   Do dołu

Autor Wątek: Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!  (Przeczytany 26914 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ax

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #300 : 2004-06-10, 10:29 »
Cytat: Blackall
Cytat: Olka1992
Nie do końca drogie, a dobre. N.p. taka Purina. Dobra i tania


Ja jeszcze u siebie w mieście nie widzialem np. tej Puriny.. a szkoda bo kot by jadł dobre jedzenie

Black, dam sobie głowę uciąć, że w Krakowie jest Purina :lol:
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #301 : 2004-06-10, 10:30 »
Cytat: cassandra
Cytat: Yzalbe
Hmmm... Oczywiście, że droższe jedzenie jest lepsze, zdrowsze... Najchętniej kupowałabym tylko Iams


oczywiscie, bedziecie karmic czym chcecie ale odsylam do postu "IAMS" chyba go w dziale o psach umiescilam...


Już się przerzuciłam na RC dla kotów wychodzących. Kupiłam 4 kg :lol:
Zapisane

Ax

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #302 : 2004-06-10, 12:27 »
I słusznie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedz #302 : 2004-06-10, 12:27 »

Cathycash

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #303 : 2004-06-10, 13:59 »
Myszko biedna gdzie Ty kupujesz żarcie dla kotów przecież w caaaaaałym Krakowie nie ma sklepu gdzie by było dobre, zdrowe jedzenie... przecież to taka mała mieścina gdzie jest jeden sklep  :roll:  :lol:

Jak słyszę że w tak dużym mieście jak Kraków nie ma porządnego sklepu to aż mnie ściska. Myszko, proszę uświadom ich gdzie tam można kupić dobre jedzenie a nie te śmieci z reklam...
Zapisane

Ellen

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #304 : 2004-06-10, 14:43 »
U mnie mozna kupic dobre zarcie (np. RC) w kazdym zoologicznym  :roll:
Zapisane

myszka

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #305 : 2004-06-10, 15:46 »
Cytat: *~Cathy~*
Myszko biedna gdzie Ty kupujesz żarcie dla kotów przecież w caaaaaałym Krakowie nie ma sklepu gdzie by było dobre, zdrowe jedzenie... przecież to taka mała mieścina gdzie jest jeden sklep  :roll:  :lol:


Dokładnie!  :wink: A jak go w niedzielę zamkną, to w ogóle bida, panie...  :idea:

Cytuj
Myszko, proszę uświadom ich gdzie tam można kupić dobre jedzenie a nie te śmieci z reklam...


A proszę: chociażby: pod Halą Targową, na Starowiślnej przy skrzyżowaniu z Dietla, na Brodowicza przy lecznicy, na Piłsudskiego przy lecznicy, na Bieżanowskiej przy lecznicy Arka jest nawet spory sklep... Royal poza tym jest w większości przeklętych galerii w hipermarketach, jak już nie ma gdzie kupić... :)
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #306 : 2004-06-10, 19:29 »
Tak wogóle to my opowiadamy "same bzdury"...  :roll: jak twierdzi Achaja :roll:

ej no wystarczy przeczytać skład W lub KK  :roll:
A najbardziej to mnie denerwują te ich reklamy...
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #307 : 2004-06-11, 11:19 »
Cytat: Blackall
Cytat: Olka1992
Nie do końca drogie, a dobre. N.p. taka Purina. Dobra i tania


Ja jeszcze u siebie w mieście nie widzialem np. tej Puriny.. a szkoda bo kot by jadł dobre jedzenie
Pardon, a z którego rejonu Krakowa jesteś?

Purina jest też w dwóch sklepach na Kazimierza Wielkiego - m.in. Zoo - żyrafa. Na wagę i w paczkach. Piastowska - "Twój Pies". To samo Nutra. Po jakieś 14 - 15 za kilo.
N.Huta - Bazar Tomex - mały sklepik z żarciem dla zwierząt. Też na wagę. Sklep Zoo w M1 - tylko paczkowane.
Śródmieście - chociażby na Filipa - nieduży sklepik, ale bogato zaopatrzony. Na Długiej masz ze trzy sklepy zoo.

Rejon Batowic - ul.Powstańców 30. Też mają wybór.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

kashka

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #308 : 2004-07-13, 09:16 »
witam,
wprawdzie ja nie o kitikecie czy jak mu tam, ale podepne sie tu, bo widze ze rozmowa zeszla tez na temat innych karm.
czy moze mi ktos z Was podac sklad Animondy Carny (najlepiej kitten, chociaz pewnie nie rozni sie specjalnie od adult), chodzi mi wlasciwie o zawartosc miesa, zamowilam pare puch przez internet (bo u mnie w "miescie" najlepsza puszka jaka udalo mi sie kupic byl gourmet, sztuk- jedna),
jakos mi mama zaczela powatpiewac w to ze bedzie tam wiecej miecha niz to oslawione 4 %, tu http://www.animonda.com/produktdatenbank/cats/index.htm tez nic na temat skladu nie widze, mozliwe ze cos jest ale ja chyba jeszcze spie :roll:
paczka bedzie dopiero za pare dni a mam mi wierci dziure...
pozdrawiam
katarzyna
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedz #308 : 2004-07-13, 09:16 »

Ash

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #309 : 2004-07-13, 10:25 »
Cytat: Myszka.xww
Cytat: Blackall
Cytat: Olka1992
Nie do końca drogie, a dobre. N.p. taka Purina. Dobra i tania


Ja jeszcze u siebie w mieście nie widzialem np. tej Puriny.. a szkoda bo kot by jadł dobre jedzenie
Pardon, a z którego rejonu Krakowa jesteś?

Purina jest też w dwóch sklepach na Kazimierza Wielkiego - m.in. Zoo - żyrafa. Na wagę i w paczkach. Piastowska - "Twój Pies". To samo Nutra. Po jakieś 14 - 15 za kilo.
N.Huta - Bazar Tomex - mały sklepik z żarciem dla zwierząt. Też na wagę. Sklep Zoo w M1 - tylko paczkowane.
Śródmieście - chociażby na Filipa - nieduży sklepik, ale bogato zaopatrzony. Na Długiej masz ze trzy sklepy zoo.

Rejon Batowic - ul.Powstańców 30. Też mają wybór.



Niedaleko mnie, bodajze na Grota-Roweckiego (blisko przystanku autobusowego m.in. 124), tez maja niezly wybor suchego zarcia: Nutra na wage, RC, Purina, Matisse itp. Poza tym wlasciciel jest sklonny sprowadzic dla klienta poszukiwana karme  :D
Zapisane

Hay-Lin

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #310 : 2004-07-13, 14:27 »
Mój kot prawie wszystko je ale za takimi karmami nie przepada....woli domowe jedzenie:)
Zapisane

koszmarek

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #311 : 2004-07-16, 15:35 »
kurcze, nie dosc ze nas truja to jeszcze zwierzaki... az strach sie bac
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #312 : 2004-07-16, 16:35 »
:shock:
Zapisane

Blanka

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #313 : 2004-07-18, 08:24 »
Odnośnie Animondy parę komentarzy z forum na  www.koty.pl

"Odp: jadłospis vikus 23.08.2003 00:14 [/b] słuchajcie!!!
byłam u weta i dowiedziałam się żę Animoda też nie jest polecanym pokarmem, polecał natomiast Shebe, iamsa.
do tej pory myślałam że Animoda też jest dobra(...)
Odp: jadłospis myszka 23.08.2003 09:26
 Vikus, coś mi tu nie pasuje - przecież Animonda jako jedyna ma pokarmy zawierająca 90% mięsa. Czy wyjaśnił dlaczego?
 Odp: jadłospis Nata 23.08.2003 20:21
 Myszko, animonda mokra jest O.K.,lecz do suchej sama mam zastrzeżenia:choćby takie, że jest barwiona, a to juz przesądza sprawę u moich kotów (biegunka,wymioty itp.)  " (przeklejone w dobrej wierze mam nadzieję, że autorzy tych postów nie będą czuli urazy  :) )
Zapisane

kashka

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #314 : 2004-07-18, 12:29 »
dzieki,
w sobote paczka zostala wyslana wiec mysle ze w poniedzialek/wtorek naocznie sprawdze jak to z tym skladem jest.
troche mnie to dziwi, jak to mozliwe ze w sumie to ta animonda az tak droga nie jest (jesli sie nie karmi tylko puchami) (chyba nie az tak droga, do dyspozycji mam tylko cennik w necie...), przeciez te wszystkie whiskasy i inne smiecie tez tanie nie sa, no ale porownanie 90% do 4 % robi wrazenie.
no nic, poczekam na pake, koty beda mialy degustacje, ale cos mi sie wydaje ze im to podejdzie. a, no i ja mowie caly czas o mokrej animondzie.
jeszcze jedno pytanie, slyszeliscie moze cos o karmie Hagen Nutrience?
pozdrawiam, i dzieki raz jeszcze.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedz #314 : 2004-07-18, 12:29 »

myszka

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #315 : 2004-07-18, 12:56 »
Najlepiej jest sprawdzić skład procentowy - i już wiesz, co mniej więcej karma jest warta. Ja np. trafiłam ostatnio na kompletnie nieznaną karmę, która zaskoczyła mnie... 75% mięsa i prod. poch. zwierzęcego! Tak więc - lektura etykietki to podstawa.
Zapisane

Blanka

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #316 : 2004-07-18, 12:58 »
Cytat: myszka
Ja np. trafiłam ostatnio na kompletnie nieznaną karmę, która zaskoczyła mnie... 75% mięsa i prod. poch. zwierzęcego! Tak więc - lektura etykietki to podstawa.





Myszko a co to za karma, podaj proszę nazwę.
Zapisane

myszka

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #317 : 2004-07-18, 13:06 »
LeChat, tak się zwie. Włoska jest.
Zapisane

kashka

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #318 : 2004-07-18, 13:54 »
problem w tym ze najlepsze na co udalo mi sie u mnie trafic to byl gourmet  :? sklad zdaje sie 4%... w wiekszym miescie bywam rzadziej niz raz na miesiac, a sklepy internetowe nie podaja dokladnego skladu karmy.
dlatego sie dopytuje :)
Zapisane

danuta

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #319 : 2004-07-18, 13:56 »
na wstępie pragnę wszystkich powitać i pozdrowić - dołączyłam do tak wspaniałego grona w dniu dzisiejszym
Temat czym karmić nasze pupile jest jak morze.
Mam dwa koty koteczkę maine coon i kocurka mieszańca z persem maluch bo ma 3.5 miesiąca zjada wszystki co dostanie a koteczka 9 miesięcy jest niejadkiem :)
kupowałam już wszystkie prawie karmy dostępne na rynku najlepiej smakuje im "Fellix"-pasztet i "gimpet"-puszki,domowego jedzonka nie chcą jeść. ;)
Zapisane

Blanka

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #320 : 2004-07-18, 14:07 »
Witaj Danuto  :)
Moje koty raczej nie są marudne jeżeli chodzi o jedzenie, ale przez te upały nie moją apetytu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedz #320 : 2004-07-18, 14:07 »

Kira

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #321 : 2004-07-18, 17:09 »
Dawno do tego tematu nie zagladałam a  romowa rozwija sie  ;)
najwieksze g*** potrzebuja promocji  :roll:
ate lepsze  jak royala  czy Iamisa mozna dostac u wetów w kazdym miescie ;)  lub probowac dotrzec do hutowni i kupic po korzystniejszej cenie
Zapisane

Tika

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #322 : 2004-07-19, 13:56 »
Kupowałam Animondę dla kociaków. Niestety nie byłam z niej zadowolona - w puszkach były często małe ostre kawałki kości i zanim dałam jedzenie mojemu kotkowi wszystko musiałam dokładnie sprawdzić.
Iams też jest jakiś dziwny - ma taki nieprzyjemny zapach, że bałam się go dawać maluchowi, zresztą mój kocio wcale nie chciał go jeść.
Zapisane

myszka

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #323 : 2004-07-19, 13:59 »
Tika, poważnie z tą Animondą?  :shock: Jeszcze nigdy nie miałam takiego przypadku, ich puszki zawsze były doskonałe pod względem konstystencji, wyglądu, zapachu... Ale cóż, nikt nie jest idealny, tym bardziej producent karmy ;) Dlatego najlepiej dawać mięcho, tak czy siak - chociaż w lecie to trochę utrudnione :?
Zapisane

Cathleen

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #324 : 2004-07-19, 15:53 »
Też się z tym nie spotkałam Tika, a kupuję zawsze Animondę Fleisch Menue Plus  :?
Zapisane

Tika

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #325 : 2004-07-20, 14:47 »
To były puszki dla kociąt i miałam taki przypadek kilka razy, więc w końcu przestałam je kupować.
Zapisane

Essey

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #326 : 2004-07-23, 15:49 »
Ja daję kitekata i czasem Whiskas junior moim chomikom. Kochają to :wink: Jak narazie się nie zatruły i nic na to nie wskazuje :wink:
Zapisane

myszka

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #327 : 2004-07-23, 16:39 »
Baaaaardzo rozsądne postępowanie :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedz #327 : 2004-07-23, 16:39 »

Essey

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #328 : 2004-07-23, 18:45 »
Czytałam tak w książce. A chomiczki naprawdę kochają kitekata :kocham:
Zapisane

myszka

  • Gość
Nie dawajcie ulubieńcom KiteKata!!!
« Odpowiedź #329 : 2004-07-23, 18:46 »
W jakiej książce? Z chęcią zobaczę autora, tytuł i cytat...
A jak pokochają trutkę na szczury, też im podasz?
Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 28 zapytaniami.