Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Mogę się mylić, ale to psy waleczne?  (Przeczytany 3789 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ZEMAT

  • Gość
Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« : 2002-09-01, 22:12 »
Kto publikuje takie fotki?   :?:
http://www2.[....]ania.pl/galeria/1021801598.html
http://www2.[....]ania.pl/galeria/992855305.html
http://www2.[....]ania.pl/galeria/992855735.html


Z samych fotek to mam pewne podejrzenia że są to psy walczące   :?:
Mogę się mylić ale te sznity ?  :cry:  :evil:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedź #1 : 2002-09-01, 23:11 »
Zemat, nie wiem, skąd masz to skojarzenie, bo mnie pierwsza fotka kojarzy sie raczej z zabawą.
A pozostałe? No cóż, fotki jak każde inne. A gdyby to były pudle??
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

majka1

  • Gość
Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedź #2 : 2002-09-01, 23:14 »
nie wiem myszka, ale mnie się zdaje też że te psiaki są poturbowane, mają blizny, jeśli walczą to bym ich panom  :evil: w łeb.
pozdrawiamy majka z Lotą
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedz #2 : 2002-09-01, 23:14 »

Buldog

  • Gość
Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedź #3 : 2002-09-01, 23:25 »
ZEMAT:

Dla mnie to pierwsze zdjecie tez przedstawia raczej zabawe.

A pozostale - moze tak, a moze nie.
Czy to jeden pies (zwlaszcza bull&terier) sie pogryzl raz, czy drugi nawet z jakims innym i mu zostaly dziury po zebach? Nie wydaje mi sie, ze pies, ktory ma blizny, musi byc koniecznie uzywany do walk.

Poza tym zobacz sobie chocby na www.pitbull.com.pl - autor tej strony, jesli dobrze pamietam, ma przynajmniej jednego pita bez oka i strasznie pokiereszowanego. Znalazl go ponoc wyrzuconego gdzies po walce i prawie zdychajacego - i zabral do domu.

Ze pies ma slady po jakiejs walce, nie musi wcale przeciez znaczyc, ze ma je za sprawa obecnego wlasciciela, ktoremu sie zachcialo np. zamiescic fotke na "[....]anii".

A same walki - trudno to pochwalac, ale pamietac warto, ze bez nich nie byloby tych psow teraz, a na pewno nie mialyby paru cech charakteru, ktore do nich przyciagaja obecnie wielu ludzi, chocby takiego, a nie innego stosunku do czlowieka, odwagi, pewnosci siebie - a pewnie jeszcze pare by sie znalazlo takich, ktore mi akurat teraz nie przychodza do glowy.
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedź #4 : 2002-09-02, 11:14 »
NO ja wiem
Mam nadzieję że masz racje
Ale dlaczego nie popisał fotki np. zabawa Burka i Burka?
chyba to wyglądało by lepiej
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedź #5 : 2002-09-02, 12:00 »
Zemat, z tego co zauważyłam, na [....]anii nie ma tego typu podpisów. Jest owszem imię psa, ew przydomek, co najwyżej skąd i na tym koniec.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Galja25

  • Gość
Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedź #6 : 2002-09-02, 14:23 »
Nie rozumiem troche, po co robienie igły z wideł? Pierwsza fotka przedstawia zabawę dwóch psów, druga - amstaffa albo amstaffopodobnego, trzecia to pies, który znajduje się właśnie na ringu na wystawie a nie na ringu bokserskim!Gdyby był pokiereszowany, to NAPEWNO śedzia by to zauważył, i odpowiednio by sie zachował. Psa by nie ocenił, dostałby ocenę "dyskwalifikującą", lub "nie do oceny". A z właścicielem też by porozmawiał. Pozatym , każdemu psu! może zdażyć się "bójka" i nie od razu to muszą być "walki psów". Takie jest moje zdanie.
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedź #7 : 2002-09-03, 06:31 »
http://www2.[....]ania.pl/galeria/992855305.html
Według mnie to ten pies napewno był po przejściach zobaczcie ile ma on blizn np na pysku  :(
Zapisane

mariusx

  • Gość
Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedź #8 : 2002-09-03, 13:30 »
Witam.
Zemat
To nie sa blizny, ktoś zeskanował zdjecie i nieumiejętnie zmieniał rozdzielczoś(żeby mu weszło na stronę), tam powinny być przejscia tonalne ale chyba nie wyszło.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedz #8 : 2002-09-03, 13:30 »

Elfka Nenar

  • Gość
Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedź #9 : 2002-09-03, 14:06 »
Dla mnie każdy pies jest bojowy po wychowaniu na takiego :idea:
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
zabawa- bójka
« Odpowiedź #10 : 2002-09-05, 15:20 »
Ja nie jestem pewna czy to zabawa czy walka...
Wydaję mi się, że to trochę za ostre na walke, bo pies chwyta drugiego psa za gardło.
Ale równie dobrze może to byćzabawa, bo niestety nie możemy określić co to, ponieważ nikt nie był wtedy tam na miejscu.

Pozdrawiam

Pinczerka i Gizmo
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedź #11 : 2002-09-05, 15:23 »
Mój pies podczas zabawy chwyta drugie go psa za co popadnie. Np.uszy, ogon. :lol:
Zapisane

Amelia

  • Gość
Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedź #12 : 2002-10-05, 14:00 »
hEJ, jesli ktos ma pazdziernikowy nr "Mojego Psa
to niech zobaczy ogloszenia! Pierwsze od gory ogloszenie o tresci:(pod rubryka "sprzedam"):

"PITBULE NIEPOKONANE Z LINI WALCZĄCEJ ZA GRANICĄ.DZWOŃ!!!"
jak oi mogli takie cos umiescic????
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
PSY BOJOWE
« Odpowiedź #13 : 2002-10-05, 14:07 »
Mam ten numer MOJEGO PSA i też tego nie mogę strawić...
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedź #14 : 2002-10-05, 15:08 »
Tak to jest z brukowcami  :(
Zależy im na kasie i dlatego się tak dzieje  :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedz #14 : 2002-10-05, 15:08 »

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
PSY BOJOWE
« Odpowiedź #15 : 2002-10-05, 15:13 »
Pewnie myślą, że jacyś ludzie będą chcięli takie psy kupić i pewnie kupują :(
Zapisane

Jennifer

  • Gość
Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedź #16 : 2002-10-05, 21:33 »
Psy sluza do kochania! Nie do zabijania...
Zapisane

CHI

  • Gość
Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedź #17 : 2002-10-07, 10:08 »
Cytat: ZEMAT
http://www2.[....]ania.pl/galeria/992855305.html
Według mnie to ten pies napewno był po przejściach zobaczcie ile ma on blizn np na pysku  :(

Zemat - myślę, ze przesadzasz. ten pies jest na ringówce, wygląda na to, że na wystawie. Nie byłby oceniany, jakby to były ślady walk (zgadzam się z przedmówcami).
"Insza inszość". Mam bullterriery i możliwości, żeby stado biegało luzem po terenie. Żebyś ty widział jak wyglądała głowa mojej bulki po przejściu przez siatkę. Przez 2 tygodnie nie nadawała się do wystaw. Bulowate są mało wrażliwe na ból, jeżeli mają możliwość (tak jak moje) szaleć luzem, to trzeba liczyć z tym, że są wiecznie porysowane, ale wydaje mi się, że bardziej szczęśliwe niż byłyby trzymane w oddzialnych kojcach i wyprowadzane pojedynczo na wybiegi "żeby sie nie uszkodziły".
To pierwsze zdjęcie też wygląda mi na zabawę. Wybacz, psy ras bojowych bawią się troche brutalniej niż inne, jest to "markowanie" zagryzania, ale cały czas jest to zabawa. W jakimś artykule (jakby kogoś interesowało to odszukam i podeślę, bo mi się bardzo podobał) w interniecie przeczytałam "defincję", że jeśli nie była potrzebna poważna interwencja weta (tzn dużo szycia), a trafiło się skaleczenie kłem w zabawie, to jest taki sam "wypadek przy pracy" jak niechcący podbite oko w koleżeńskiej przepychance.
Co do łapania za gardło. Od kilku miesięcy stado powiększyło mi się o 2 bullteriery samce (8 i 6 lat) przyjaciela. Ponieważ nie zgadzają się z bokserami (!!!) bule jego i moje mogą wychodzić razem (5 szt), a boksery tylko z moimi. Tak też mieszkaja w pokojach. 5 szt obcych psów bojowych, (moje suki też dorosłe 9, i po 5 lat); potrafiło sie dogadać (jedna ważna uwaga to my jesteśmy przewodnikami sfory). Niesamowita jest obserwacja takiego stada. Scenka z wczoraj: Biała "przegięła" w zabawie ze starszym samcem (próbowała go pokryć) Rudy błyskawicznie złapał ją za kark, rzucił na ziemię i przytrzymał za gardło. (Niesamowicie się czyta - niby powinno być po Białej!!!). Efekt: Biała jest "cała przepraszająca" i dostaje dzikiego szału galopu - "szajba w lewo i szajba w prawo z zakrętami". Co ciekawsze, nie ma nawet śladu draśnięcia!!!
Co ciekawsze bule mojego przyjaciela w sytuacji gdy atakował je inny pies nie zagryzały tego psa tylko "wycierały nim podłoże", a rany były wynikiem trzymania. Z innej strony powiedzcie, co ma zrobić człowiek idący z 2 bulami na smyczy, jeżeli podbiega do nich puszczony luzem np alaskan czy owczarek i rzuca się na bule!!! Przecież gdyby buliki potraktowały to poważnie nadawałby się tylko do zakopania. Ludzie nie mają zupełnie wyobraźni! To jedno i drugie PSY RAS BOJOWYCH TRZEBA UCZYĆ ZABIJAĆ! A uczy ich tego człowiek!!! I dlatego uważam, że takich ludzi należałoby  :evil:  :evil:  :evil:
Pozdrawiam
CHI
Zapisane

Monik@

  • Gość
Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedź #18 : 2002-10-07, 10:20 »
Mała dygresja: ja zostałam kiedyś nieomalże nazwana kłamczuchą, kiedy powiedziałam, że moja suka zaatakowana przez psa, odpuściła mu kiedy przestał się bronić. A świstak siedzi...
Zapisane

Jennifer

  • Gość
Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedź #19 : 2002-10-07, 11:28 »
... i zawija je w te sreberka  :lol:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedź #20 : 2002-10-07, 11:33 »
Cytat: Monik@
A świstak siedzi...


Bo miał wychowanego ASTA  :lol:   :lol:   :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedz #20 : 2002-10-07, 11:33 »

Monik@

  • Gość
Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedź #21 : 2002-10-07, 12:04 »
CHI: jakaś Ty agresywna.
Myszka.xww: jakaś Ty złośliwa.
 :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedź #22 : 2002-10-07, 18:59 »
Cytuj
Myszka.xww: jakaś Ty złośliwa.


No sorry no  :oops:  Ja juz bedem gzecna  :P  (dzisiaj)  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

CHI

  • Gość
Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedź #23 : 2002-10-08, 08:45 »
Cytat: Monik@
CHI: jakaś Ty agresywna.

Monik@ przepraszam, jeśli w jakiś sposób potraktowałaś moją wypowiedź jak agresję czy coś w tym rodzaju!!!
W żadnym wypadku nie miałam takiego zamiaru  :oops: :cry:

Tego świstaka odniosłam do głupoty ludzi, którzy nie wierzą, że normalny pies (czyli 115%) tych, które mają nas (bo uparcie twierdzę, że to jest tak a nie odwrotnie), odpuści psu, który się na niego rzucił jeśli ten się podda!!
Jeszcze raz przepraszam i zapraszam na podwójne  8) na zgodę.
CHI
Zapisane

Monik@

  • Gość
Mogę się mylić, ale to psy waleczne?
« Odpowiedź #24 : 2002-10-09, 10:20 »
CHI jesteś agresywna, bo chciałaś strzelać do niewinnych ludziów. Tak nie wolno! A na piwo to i owszem... 8)  :lol:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 26 zapytaniami.