Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ząbki...  (Przeczytany 1792 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mlody

  • Gość
Ząbki...
« : 2002-09-18, 14:34 »
Jak oduczyć psiaka żeby nie gryzł naszych nóg tylko zabawki do tego przeznaczone ?? Czy po prostu czeba przeczekać okres ząbkowania ??
Zapisane

Galja25

  • Gość
Ząbki...
« Odpowiedź #1 : 2002-09-18, 14:45 »
Owszem, proponuje przeczekać ten okres. A co tam, niech sobie pogryzie nasze nogi i nie tylko nogi. W końcu to piesek nasz kochany! ;)
I tylko nic mu nie tłumacz,  , nie karć go , nie szkol go , bo to wszystko złe przeminie, zobaczysz jak po pewnym czasie tak około roku zrobi sie z niego posłuszny i miły, a także wychowany dobrze pies. Tak samo z siebie ;)  ;)  ;) ot poprostu, pewnego dnia wstanie i będzie WYCHOWANY i ZSOCJALIZOWANY. Czy ktoś się ze mną niezgadza? :roll:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Ząbki...
« Odpowiedź #2 : 2002-09-18, 15:03 »
Galja  :wink:

Młody, psiaka zachęcaj jak najbardziej do zabawy zabawkami. Możesz go delikatnie karcić za pogryzanie nóg i innych ludzkich części, i zawsze ludzką część zamienić na zabawkę.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Ząbki...
« Odpowiedz #2 : 2002-09-18, 15:03 »

Monik@

  • Gość
Ząbki...
« Odpowiedź #3 : 2002-09-19, 11:28 »
Ja się GALJO nie zgadzam. Oko za oko!!! Jak mój bull był mały to długi czas myłam zęby stojąc w wannie.
Zapisane

Galja25

  • Gość
Ząbki...
« Odpowiedź #4 : 2002-09-19, 16:01 »
Monik@ - oko za oko? Czyli Ty go też gryzłaś po łapach?Hiii...I co on na to? Słyszałam kiedyś jak dziewczyna taka na wystawie radziła drugiej, ze jak jej szczeniak włazi na nią i ją gryzie po uchu to ona mu oddaje-też go gryząc. Dla mnie to CONAJMNIEJ dziwne!
A tak na poważnie - Młody zabieraj sie do roboty! Ucz go poprzez zabawę, jak coś robi źle to mów zdecydowanym głosem FE, FE ZOSTAW>NIE RUSZ i takie tam. Zakuma naprawde. Ja dawałam i daje  mojemu puste butelki po wodzie mineralnej. Dla niego kapitalna zabawa. Przebijał ją zębami, jak ją mietosił to butelka skrzeczała i takie tam dzwieki wydawała z siebie, poza tym butelki plastkowe są przeważnie pod ręką, codziennie nowa. Ale po paru dniach nie dostawał, przerwa, a potem stęskniony dostawał nowego plastika. Dlatego na niego mówię - UTYLIZATOR. Nawet do głowy mu nie przyszło, zeby pogryźć coś w mieszkaniu, NIC. Liczą się tylko piszczące butelki, bo co tam but, klapek albo noga - kiszka, bo nie piszczą.
Zapisane

Monik@

  • Gość
Ząbki...
« Odpowiedź #5 : 2002-09-20, 08:52 »
Fakt - mój też taką butelką robił hałas na całą dzielnicę.
Co do zasady - jasne! Oko za oko, ugryzienie za ugryzienie. A wiesz, co robiłam jak ukradł i zjadł jedzenie ze stołu.......??????
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Ząbki...
« Odpowiedź #6 : 2002-09-20, 15:10 »
I co, smakowało  :?:  :lol:  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

AniaS

  • Gość
Ząbki...
« Odpowiedź #7 : 2002-09-20, 19:54 »
Monik@: nie mów! Oczyszczałaś psią miskę tak jak on Twój stół? :wink: hmmm... tak też można :wink:  tylko ciekawe czy czegoś się psiak nauczył tą metodą... :wink:
Zapisane

myszka

  • Gość
Ząbki...
« Odpowiedź #8 : 2002-09-20, 22:42 »
Ze ta miska pod stołem należy do pani, więc, drogą dedukcji, stół jest jego  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ząbki...
« Odpowiedz #8 : 2002-09-20, 22:42 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 25 zapytaniami.