Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: ciągnięcie  (Przeczytany 1761 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
ciągnięcie
« : 2002-09-19, 20:52 »
Czy Wasze psiaki ciągną na smyczy?

Pozdrawiam

Pinczerka i Gizmo
Zapisane

mangushia

  • Gość
ciągnięcie
« Odpowiedź #1 : 2002-09-19, 21:21 »
Moja Daisy czasem ciągnie na smyczy ale bardzo żadko. I to mi się bardzo podoba.ale jak sie uprze gdy wącha to nie sposób jej uciągnąć, trzebaby jakiegoś dzwiga żeby ją odciągnąć.Ale najlepszym sposobem jest po prostu: czekanie :wink:
Zapisane

kapi

  • Gość
ciągnięcie
« Odpowiedź #2 : 2002-09-19, 21:50 »
Całe szczęście moja sunia nie ciągnie na smyczy!! :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

ciągnięcie
« Odpowiedz #2 : 2002-09-19, 21:50 »

Elfka Nenar

  • Gość
ciągnięcie
« Odpowiedź #3 : 2002-09-19, 21:53 »
Lara ciągnie jak poczuje coś co lubi (czyli wiele smakołyków z ziemi), albo coś zdechłego.
Zapisane

Angelika

  • Gość
ciągnięcie
« Odpowiedź #4 : 2002-09-20, 10:18 »
Moj Bako baaardzo ciągnie na smyczy. Juz nie raz w ostatniej chwili łapałam się poręczy na schodach, bo jak poczuł wiatr w nosie to mnie koniecznie na spacer chcial wyprowadzic. Sama niestety nie umiem sobie ze skubancem poradzic. We czwartek umowilam sie z Pania treserka na pierwsza lekcje. Mam nadzieje ze pomoze rozwiazac ten problem.
Zapisane

kapi

  • Gość
ciągnięcie
« Odpowiedź #5 : 2002-09-20, 13:23 »
Kiedy samemu sobie nie dajemy rady z jakimś problemem najlepiej udać się do specjalisty. Po co się męczyć a przez takie ciągnięcie to jeszcze kiedyś w przyszłości może stać się krzywda. Chwili nieuwagi i już możemy leżeć na ziemi i tym podobne. A zresztą miło jest mieć wytresowanego ( no przynajmniej posłusznego) psa. :)
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
ciągnięcie
« Odpowiedź #6 : 2002-09-20, 14:53 »
Gizmo ciągnie na smyczy tylko w tedy kiedy poczuje jakiś zapaszek na trawce, a kiedy już zacznie wąchać to niesposób go odciągnącć...Ciągnie także kiedy poczuje, że jakaś suka ma cieczkę:)

Pozdrawiam

Pinczerka i Gizmo
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 22 zapytaniami.